Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 26.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: за хората от чужбинанови [re: HaдяИ]  
Автор l4ko (селски пъдар)
Публикувано09.11.06 10:11



Tз. това ми се вижда несигурно.

Най-лесния и евтин начин е да напишат поимемен чек, да го сложат в препоръчано писмо ($8 ако са в щатите), и да го пуснат по пощата. Тъй като писмото е препоръчано няма да се загуби. Единственото по-сложно идва тук в бг, където ще трябва да се почака 30-40 дни банките им да клирнат чек-а че да може да се осребри. После се усребрява в някоя банка срещу малка такса.



Тема Re: Фондацията!нови [re: _drink_]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано09.11.06 12:08



Оооо ама разбира се, че ще се видим. Има още толкова много организационни неща за дообсъждане, а така с писане е по-времепоглъщащо и неефективно. Много ти благодаря за желанието да помогнеш. Наистина нямаме представа все още как да се казва нашето сдружение и всякакви идеи са добре дошли.
@Котенцето - Как предпочиташ да ти дам парите? Като се видим или и аз да ги преведа по сметката ти?



Тема Re: Фондацията!нови [re: MechoPuh.]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано09.11.06 12:22



Радвам се, че ще се видим, в този случай аз ще дам пари на срещата ....... и предложения



'У всеки жив има мъртвец, който чака да се прояви'..."


Тема Re: Фондацията!нови [re: MechoPuh.]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано09.11.06 20:42



Втора среща трябва да стане по-скоро, защото по последните сведения които получих и които ще постна утре сутринта, защото останаха на компютъра на работа, преди каквато и да е регистрация трябва да си направим устава на сдружението. Без устава не можем да пристъпим към същинската регистрация. Значи, утре на работа ще разпечатам всичко каквото имам като инфо и ако ви е удобно да направим пак една среща тази неделя. Пак така по обяд. Само да решим къде да е мястото.





Тема Re: Фондацията!нови [re: koтeнцeтo]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано09.11.06 21:49



Аз лично съм съгласна за срещата в неделя. Може за най-лесно пак в О!Шипка. Ако искате само този път да е малко по-рано. Напр. 12-13 часа .... Какво ще кажете? Малко ме притеснява това с устава

. Нямам представа какво трябва да съдържа. Подлежи ли на промяна после ако нещо не е доизпипано и искаме да го променим. Дали няма от къде да видим как се изготвя подобно нещо?



Тема Re: Фондацията!нови [re: MechoPuh.]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано09.11.06 21:53



Не е толокова страшен тоя устав, споко Значи, аз имам представа какво трябва да съдържа и на срещата ще донеса точно такива разпечатки - какво трябва да съдържа по закон и един примерен устав на някакво сдружение.



Тема Re: Фондацията!нови [re: MechoPuh.]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано09.11.06 21:54



Много се надявам да мога да дойда. Така де, почти е сигурно, че ще мога

Абе там съм!



Тема Re: Фондацията!нови [re: Morrighan]  
Автор denii (писанка)
Публикувано09.11.06 23:14



ейй хора, наложи ми се да пътувам и чак сега виждам писаното по темата. адски ме зарадва това, което видях. drink, супер си! ако успееш да ни помогнеш с лого и прочие златна си!!
сега и още едно предложение от моя страна. много ми се искаш да използваме по някакъв начин изложбата на 18-19.11. не за друго, ами защото ще се съберат мноооого хора и то все любители на котките. бях дала идея да се направят брошури, с които са оповестим фондацията си. както правилно ми обясниха "колежките" е хубаво да се регистрираме първо и тогава да пускаме брошури. обаче никак не ми се иска да пропускаме този сгоден случай. в тази връзка искам да попитам запознатите с правилата на изложбите дали би имало проблем и евентуално с кого трябва да говорим ако решим наистина да раздаваме брошури.
това едното. второто след като решихме, че няма смисъл да раздаваме брошури за събиране на финанси след като още не сме регистрирани, не може ли нещо друго да пише на тези брошури. вече получих няколко изгодни предложения за направата им. остава само да решим дали ги искаме и какво да пише на тях. наемам се да измисля текст. но искам и вашето съгласие. просто ми се вижда като една много стабилна първоначална реклама именно поради това, че ще се съберат все коткари.
помислете..

поздрави на всички!

пс в неделя ще дойда обезателно

Помогнете ни да им помогнем!



Тема Абеееейййй?!?!?!нови [re: koтeнцeтo]  
Автор Styx ()
Публикувано09.11.06 23:22



отдавна не бях се мяркал тук ...
И днес гледам - Фондация
и с какво ще се занимава - да прибира уличните котки да ги ефтаназира... да ги кастрира....
И сега ще навлека гнева на всички

Абейй!!!
Чувате ли се какво говорите беййй!!!
Четете ли си това дето си го пишете!!!
Все едно някой орнитолог да излезне с идеята да умъртвява и кастрира гълъбите щото били диви, а не били питомни и загивали толкова много гълъби по улиците от коли.

Какво ви попречиха уличните котки?!?!?! Ъм?!?!?!

Има едно филмче на Доню Донев. Казва се "Умно село". Май никой от вас не го е гледал или не си спомня за него.... да не се наложи после феновете на хамстерите и белите мишки да правят фондация за кастриране на дивите мишки, а феновете на пощенските гълъби също....

По-добре вземете да я направите тази фондация за популяризиране и защита на дивите (уличните) котки, защото май не виждате какви мишки и плъхове щъкат из София.

Една малка водка е полезна във всякакви количества!


Тема Re: Фондацията!нови [re: koтeнцeтo]  
Автор SimplyAVEN (непознат )
Публикувано10.11.06 02:31



mersi, Petya :) shte otida da gi pusna prez sedmicata (tuk utre - petak e praznik, Remebrance Day). kato gi pusna shte pisha :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.