Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема razstroeni smeнови  
Автор Mutzka (непознат)
Публикувано13.10.06 14:19



Koteto mi e na mesec i polovina. Ot nqkolko dni obache ima stomashno razstroistvo. Ne achka mn rqdko (izvinqvam se), no me pritesnqva. Ne qde ni6to po-razli4no ot tova, koeto sam mu davala do sega. - poparka i pastet za bebeta. Kavo da mu dam, za da se opravi koremcheto mu?
Kazaha mi da mu sloja sol v mlqkoto. Ima li drugi nachini da se opravi?

Редактирано от Mutzka на 13.10.06 15:17.



Тема Re: razstroeni sme [re: Mutzka]  
Автор Crazywork (мацинка)
Публикувано13.10.06 15:25



Не му слагайте сол в млякото, а го спрете. Според мен стомашното разстройство е от млякото.





Тема Re: razstroeni smeнови [re: Crazywork]  
Автор Mutzka (непознат)
Публикувано13.10.06 15:33



Ne e li mnogo malko oshte, za ad mu spiram mlqkoto? Chela sam, che pone do 3-4 meseca trqbva da im se dava mlqko da piqt/



Тема Re: razstroeni smeнови [re: Mutzka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано13.10.06 15:59



Да, спрете млякото и освен пастетчето, може да му давате и от гранулките за бебета от 1 до 4 месеца



Тема Re: razstroeni smeнови [re: Mutzka]  
Автор nesega2(ex-nesega) (independant)
Публикувано13.10.06 16:02



много е малко за мляко такова каквото му давате, предполагам. Кравето е прекалено силно и води до разстройство. За котета на възраст 2 месеца, млякото задължително се разрежда с вода (преварена в началото). Пастетите са абсолютно противопоказни за тази възраст. Нищо хранително няма в тях за възрастна котка, а какво остава за това бебе. Препоръчвам да започнете постепенно захранване с Роял канин Babycat 34, като начало количество не повече от голяма супена лъжица (без връх) и в съответствие с дозировката, посочена на опаковката (не купувайте насипна, ще застрашите още повече здравето и живота му!), може и предварително малко накиснати във вода. Следете го да не лапа лакомо, то още не може да се контролира. Сварена оризова вода със спринцовка и варени настъргани моркови!!!

Не се страхувай от съвършенството, никога няма да го достигнеш. С. Дали



Тема Re: razstroeni smeнови [re: Mutzka]  
Автор Crazywork (мацинка)
Публикувано13.10.06 16:02



Исках да кажа, че според мен разстройството се получава от краве мляко. Ако му давате такова, заменете го с друго, което е специално за малки котета.





Тема Re: razstroeni smeнови [re: Mutzka]  
Автор PanTer ()
Публикувано13.10.06 16:08



Да му спреш кравето прясно мляко става въпрос. Само кравето прясно. Може козе и каквото там още се сетиш. И както ти казах има си и котешко.



Тема Re: razstroeni smeнови [re: HaдяИ]  
Автор Mutzka ()
Публикувано16.10.06 13:29



Blagodarq na vsi4ki za savetite! Ve4e se 4uvstva po-dobre beboka mi






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.