Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема kaжете ми молянови  
Авторkolak (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 08:35



Някой знае ли как да се отарва от досадните плахове.Преди време бяха пуснали продажба ел устройства за гонене на плахове .Ако някой знае дайте ми сайт или магазин или поне име на уреда .





Тема Re: kaжете ми молянови [re: kolak]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано12.10.06 10:12



Ами има отрови за плъхове!!! Преди бяха по-слабо ефикасни защото действаха в продължение на 24 часа и така плъхът можеше да сигнализира на останалите. Сега отровите действат моментално.

П.П Тука е форум за котки!





Тема Re: kaжете ми молянови [re: eliza_cat]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано12.10.06 11:06



Да, за котки е, ама те нали ловят мишки

Ама чак пък плъхове... Не знам! При нас кучето трепе плъховете в двора, а е ВЪРЗАНО!!! Котка не мисля, че ще реши проблема с тях... Трябва нещо по-голямо.



Тема Re: kaжете ми молянови [re: Morrighan]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано12.10.06 11:52



Срещала съм два котарака, които безотказно усмъртяват всякакви подобни гадини.
Единият даже ми беше донесъл ВКЪЩИ от мазата един плъх почти колкото самия него, жив, за да се похвали и да си доиграе с него.
Но съм имала и котка, която бяга от предложена й мишка.
Когато проблемът вече е налице, трябва или да се намери временно вече пораснала котка със сигурни такива наклонности, или да се ползва отрова.

____________

Panta rhei...



Тема Re: kaжете ми моля [re: kolak]  
Автор PanTer ()
Публикувано12.10.06 12:39



В същност ако не си забелязал/а думата плъх се пише с "ъ"


Второ - това наистина е сайт за котки, не за плъхове.
И трето - ако искаш да ти кажем: "Вземи си котка" - няма начин. Срещата на котка с плъх може да завърши доста трагично за котката. Най-малкото заради болестите, които пренасят тези твари. Самите котки също избягват плъхове. Виж, мишките са друо нещо.



Тема Re: kaжете ми молянови [re: kolak]  
Автор l4ko (непознат )
Публикувано12.10.06 13:35



Не е тука мястото, котка работа няма да ти свърши, някой по-голям сервал или рис, или нещо по-голямо. По принцип стандартния плъх ще види сметката на почти всяка домашна котка. Първо колко е голям плъха - ако е малък опитай с капан. Ако е голям - намери някой ловджия от ловната дружинка наблизо..





Тема Re: kaжете ми молянови [re: kolak]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано12.10.06 15:02



Иди на http://www.dog.bg/f/index.php Общ форум или Други. Там потърси из по-старите теми (да кажем месец-два назад). Спомням си, че се обсъждаха подобни устройства и места, от където се купуват.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.