Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 16.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови  
Автор symbology (непознат )
Публикувано04.10.06 22:16



преди 2 дни някакви нещастни гаменчета заклаха зверски майката на тези мъничета:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19997&AlbumId=69287

ако някой има желание да си осинови някое от тези пухчета, моля пишете ми на gnm@abv.bg



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКА [re: symbology]  
Автор l4ko (непознат )
Публикувано05.10.06 10:17



Изглеждат ми към на месец и половина? Имаш ли представа на колко са?



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: symbology]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано05.10.06 10:52



пускай обяви в Позвънете всеки ден. една приятелка скоро ми каза, че така задомила около десетина котета за седмица. въпроса вече точно какви хора вземат котетата от вестници е друга работа. но тъй като случаят е спешен може да свърши работа. успех и браво!



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: symbology]  
Автор PanTer ()
Публикувано05.10.06 13:38



А защо не опердашиш с някоя яка пръчка олигофренчетата като при всеки удар ги питаш дали им е кеф че все пак не ги колиш?





Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: PanTer]  
Авторalf (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:50



мамичката им кретени.........





Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: symbology]  
Автор Orangeman (Bobcat)
Публикувано05.10.06 15:33



Би ли ми дал адреса на гаменчетата, че искам лично да им претрия вратлетата с тъп нож...



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: symbology]  
Автор la_diabla (рошла)
Публикувано05.10.06 15:55



Котенцата са прекрасни

Пускай обяви навсякъде,ако те ангажира прекалено а3 бих ти помогнала да напускаме обявите.
А те3и олигофрени да 3нае6 слу4айно в кой квартал живеят?Ако имаШ и оЩе по то4но местонахождение на папла4та Ще е екстра,имам няколко по3нати които много оби4ат такива идиотиТова поради при4ината 4е не съм в бг,ина4е имам в биографията си два пъти с4упен нос,подра3бира се не моят,поради то4но подобни сте4ения на обстоятелствата
И не е вярно 4е у всеки 4овек има неЩо божествено,някои хора нямат божествена искра,т.е. те са лиШени от дуШа.Както и да е,ти си добър 4овек,браво 3а постъпката



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: la_diabla]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано05.10.06 16:10



Аз писах на човека още преди да се случи тази гадост с майката на котетата, за да му дам идеи къде да пуска обяви. Както и да е. Пиша, за да кажа, че от последното му писмо разбрах, че той самият не е видял кои са гадните изроди. Иначе надали би стоял със скръстени ръце .... . А котенцата са още по-хубави от колкото са на тези снимки. Помня ги от предишните, когато пусна обявата в статичната тема за първи път.
@la_diabla Сигурна съм, че няма да има нищо против малко помощ от твоя страна. Знаеш колко е трудно намирането на дом дори за едно коте, а какво остава за цели 6 .... да не говорим, че тези, които са убили майката може да решат да направят същото и на котенцата. Аз се погрижих поне в dog.bg повечко хора да видят темата. Мисля по въпроса и как още мога да помогна. Само да ти кажа, че за повечето обяви ще трябва телефонен номер. Така, 1е ако искаш помоли го в един мейл да даде и такъв вид координати. Дано да успеем да помогнем





Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: l4ko]  
Авторsymbology (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 15:35



мисля, че вече са към 3 месец



Тема Re: ОТ 2 ДНИ ТЕЗИ МЪНИЧЕТА СА БЕЗ МАЙКАнови [re: PanTer]  
Авторsymbology (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 15:37



мина ми и тази мисъл, докато успокоявах жена си 2 часа, но по-скоро мисля, че родителите им са за бой...а тези и да ги биеш, най-много по-зле да станат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.