Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 07.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Жестокостнови  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано08.08.06 08:50



Това е отвратително!!!

Направо ужас!Как може да има такива хора!

не знам дали е пускано и друг път , но попаднах на това случайно,не знам от коя година е ама...



Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Автор Orangeman (коткофен)
Публикувано08.08.06 10:10



Незнам дали тук на земята има възмездие за такива изроди, но съм сигурен, че в ада има МНООООГО СПЕЦИАЛНО място за тях....





Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано08.08.06 10:16



Не мисля, че е пускана такава тема тук, но то и аз съм относително от скоро в клуба. Както и да е - не това е важното. Точно това филмче не съм го гледала, няма и да посмея честно казано. Просто вече съм виждала едно подобно и бях погнусена и потресена. Важното е, че никога няма да забравя изводите, които си направих - НИКОГА, АБСОЛЮТНО НИКОГА няма да купя нито за себе си, нито за котката си, нещо направено от естествена кожа с косъм, защото няма начин да съм сигурна за произхода и ...... може да е от зайче предназначено за консумация, но може и да е от някоя изродска ферма за кожи. Така, че никаква кожа!



Тема Re: Жестокостнови [re: MechoPuh.]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано08.08.06 10:23



една моя приятелка беше в Китай и ми разказа,че са сервирали за ядене на баща й котка!!!Тогава аз вече бях сразена!!!(естествено , те си тръгнали веднага,но било ужасно преживяване!)

Тея хора се побъркаха!

Редактирано от eliza_cat на 08.08.06 10:25.



Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано08.08.06 10:42



Аз понеже редовно се ровя из интернет да си търся информация за отглеждане, болести, лекуване, хранене и т.н. на домашни любимци, та ми попадат всякакви сайтове включително и на организации за защита на животните. На един такъв сайт миналата година видях, че има пуснато филмче, на което е запечатано от ужасена туристка, как във Виетнам или може би Кореа (не съм абсолютно сигурна ....) пускат във врящ казан жива котка ...... Вярвали, че така се получавало лекарство за не-знам-си-какво

. Аз естествено не можах да се насиля да гледам подобно нещо. Сигурна съм, че и по онези географски ширини има хора и хора, ама на мен някакси ми остане едно не добро чувство към тях!



Тема Re: Жестокостнови [re: MechoPuh.]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано08.08.06 10:52



Не ги знам тея , ама елементарно уважение към душичките нямат!Направо ми е болно!





Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Авторslyn4ev_ly4 (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 13:59



Ненормалници да пукнат дано


Китайците и виетнамците са от край време и34аткали тоталноБzлгарите не оставаме по на3адНе снам какво да кажа,но комент.....
3а кожите с естествен косzм,никога не съм си купувала и няма да си купя неЩо подобно,гадно е.А има толкова хубави и3куствени кожи ве4е,3аЩо му е притрябвало на някого да лупува истински.Освен на някои первер3ни маймуни,но и те Ще плаЩат са това.Оби4ам хората по принцип,но такива не ги броя въобЩе са хора.
Ужасно,потресаваЩо...

Ла_диабла



Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Автор PanTer ()
Публикувано08.08.06 14:15



Не го прочетох и не го гледах, но схванах идеята.
Искам само да ви кажа, че не би трябвало да се допуска убиството на кое да е животно от човек. Не е по-хуманно да се убиват прасета или пилета или каквото и да било друго за човешки кеф, независимо от мотивите и маските.



Тема Re: Жестокостнови [re: eliza_cat]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано08.08.06 15:07



Много обичам котките като животни, но ако разсъждаваме така защитнически - значи да се откажем от месото по принцип. Въпреки, че предназначението на котетата в случая е друго.

12 години съм непрекъснато по пътищата и не бях газил животно. Преди известно време блъснах едно куче с около 140 км/ч

Някак си не мислих за поразиите по колата, а по-скоро за бедната животинка, от която не беше останало практически нищо

Състрадателен съм когато става дума за такива жестокости, но все пак сме хора. С голямо "Х".




Тема Re: Жестокостнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано08.08.06 15:12



Прощавай, но не съм съгласна с теб. Просто за облекло и други цели може и трябва да се ползва кожа на животни, които така или иначе се използват и за храна. Има мноооого голяма разлика между двете неща, а и да не говорим, че в цивилизованите страни отдавна са въведени несравнимо по-хуманни методи за умъртвяване на животните. Просто в Азия са на светлинни години от нашите разбирания






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.