Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема предлагамнови  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано19.05.06 11:59



ето това котешко креватче:



Купих го за Арчи, но както видяхте той много е порасъл и вече му е малко - все още си спи в него, но спи на кравайче и го изпълва цялото. Размерите му са 40/30 см. и е от дунапрен, което го прави много удобно, тъй като се пере в пералня.
Така че, ако някой с малко коте има нужда - нека каже!



Тема Re: предлагамнови [re: HaдяИ]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 12:32



За колко пари го предлагаш? Макар, че малките ще ги подарявам, искам до тогава да им е комфортно, а това креватче изглажда много удобно. Лесно е котенцето да се качва и слиза самичко.



Тема Re: предлагамнови [re: MechoPuh]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано19.05.06 13:06



Ами честно казано, не съм мислила - хич ме няма в такива сделки
Аз го купих за 15 лв., но все-пак е ползвано 3 месеца и е прано няколко пъти, така че 5-6 лв.



Тема Re: предлагамнови [re: HaдяИ]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано19.05.06 14:50



ако MechoPuh не я вземе, ще се опитам да се класирам аз



Тема Re: предлагамнови [re: HaдяИ]  
Автор Mew the Cat (spellsinger)
Публикувано19.05.06 14:59



А що му купуваш такива глупости? На една котка и е най-удобно върху някой спящ, на Дейза всъшност по възможност между двама спящи. Така че да е в центъра и да избута всички други ...
А другото удобно място е върху монитор, телевизор, компютър.
А да, много обичат да спят върху лекциите или книгата която чете човек. Ако вкъщи се появи такова нещо единствено гарфилд би му обърнал внимание чрез един подпис.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: предлагамнови [re: HaдяИ]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано19.05.06 15:06



А някои спят под юргана при стопанката



Тема Re: предлагамнови [re: Mew the Cat]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано19.05.06 15:13



А-аа-а, не е точно така! Котьо си има навици - през деня спи я на някоя от възглавниците на дивана, я на катерушката или в леглото на дъщеря ми, а на последък - на някоя табуретка на слънчице на терасата. Но нощем задължително спи в леглото си! Пеги винаги е спала при мен, върху възглавницата ми, но Арчър не иска - взимала съм го няколко пъти, но той явно си има друго виждане по въпроса и си се премества в леглото и никъде другаде! Разбира се леглото се слага нощем върху катерушката, която пък от своя страна обезателно е до главата ми. Така през нощта котьо от време на време протяга лапки към мен за да го хвана и така спиме. Много е сладък! Така че нямам избор - трябва да купувам по-голямо легло. Само се притеснявам да не би да не иска новото, след като си е свикнал в това



Тема Re: предлагамнови [re: HaдяИ]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано19.05.06 15:44



а моите много обичат кашони, кутии, легени...само да остане без надзор съдинка и веднага ще се настани някой в тях.



Тема Re: предлагамнови [re: ra1sa]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 16:21



Мислех си да го взема, но ако ти го искаш ти го отстъпвам на драго сърце. За офисната гадинка ли ще го ползваш или ще се опиташ да приучиш домашните да спят на по-културно място от кашоните .



Тема Re: предлагам [re: Mew the Cat]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано19.05.06 16:28



Много си права. Моите и двамата си лягат под одеалото и задължително между мен и приятеля ми.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.