Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 10.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нашето семейство с попълнениетонови  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано08.04.06 00:20



В тази тъжна вечер, дето прочетох много известия за убити, за починали котенца, ми се поиска да ви покажа моите котенца, включително и последната придобивка, плод на кръвосмесителна връзка между баба и внук, обещах и ще поддържам информацията за него, че нали ще трябва да се пласирва.
Снимах с чужда дигиталка, нямам голям опит, а и съм сама, няма кой да ги държи, гадинките, много мърдат, така че снимките имат познавателна, а не художествена стойност.
******
Това са майката и бащата, , респ. бабата и внука. Тя търкаля едно шише валериан, затова има и поглед на престъпник. Той се казва Петьо, заради петното на муцуната, а тя - Козета, тъй като бе сираче, прибрано от нас от улицата.



*******
Ето и плодът на тяхната любов, по-скоро, на обучението на внук от баба в любовния занаят...той наистина много мърда, така че съм хванала детайли от него, но пък изразителни... Интересно, че е много пухкав, а родителите му са съвсем късокосмести и гладки.


*******



****
детайл с ваза.




********
Следват батковците, и двамата лишени от мъжественост. Приличат си като две капки вода, само че единият има бяло носле, а другия - тъмно обагрено, разликата във възрастта е 4 години. Красавеца с тъмното носле е запушения Котьо, дето го отпушваха в Байвет и аз се тръшках тука...











*****
Вярвам какво разликата между белия и черния нос да беше схваната.
С черния нос е Бебо - така си и остана, от времето като беше изтърсак, не можахме да му измислим име. Аз познавам и доста дърти мъже, дето им викат Бебо, та и неговата съдба ще е такава.
С белия нос е Краси, щото е красив, и не вярвам някой да ми възрази....
*****
Малкото пухче май е женско, засега й викам Белушка, все пак в българските ветеринарни традиции е ...



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано08.04.06 00:31



Боже колко са сладки!!! Половин час съм ги гледала. Ама какъв е хубавец Петьо Страшен е. А малкото пухче бих го гушкала ден и нощ. И то си има петънце на нослето Че и на крачето! Метнало се е на тати Аз се връщам пак към снимките :)

When the cup is half empty - make it half full!

Редактирано от Morrighan на 08.04.06 00:32.



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано08.04.06 00:32



ако се окаже мъж може да стане и Сивчо
това в кръга на шегата,
страхотна ти котешката комуна,
а пък бабата-мама на първата снимка има един такъв подозрителен изглед... явно е наложила матриархат, а бебока е още синеок, много е хубав
абе те всичките са хубави, и баща му особено ми допадна.

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано08.04.06 00:33



Много са ти сладки всичките (особено мъника). Да са ти живи и здрави



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор fran26 (непознат )
Публикувано08.04.06 00:58



Страхотни златни души4ки си имаш.Да са ти живи и здрави,много да те радват.Нацелувай ги и ги нагушкай от мен,тъй като аз не мога а много ми се иска.



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор evgenia_hristova (ентусиаст)
Публикувано08.04.06 08:15



Малеййй, че готини котки. А Мъника сигурна ли си, че е от внука? И той е много сладурест



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано08.04.06 15:31



Да са ти живи и здрави всичките! И ти, разбира се, за да продължаваш все така добре да се грижиш за тях!



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: HaдяИ]  
Автор adonia (новак)
Публикувано08.04.06 21:59



Ой чудни са не мога да им се нарадвам,ще почна да целувам монитора след малко.
Малко офф:като гледам снимките на малките ви котанчета,които всички са толкова сладурски не само в тази, а и в други теми се вдъхнових да ви покажа Норман като малък.Той вече е на 3 години,но аз като маниачка на тема котки обожавам такива снимки, а предполагам и вие





Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: adonia]  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано08.04.06 23:06



Ох, благодаря ви, и аз се засрамих. Ама аз така си мисля понякога - ех, така и не ми се случи в живота да имам породиста котка, и аз съм искала да вчесвам персийка и да потъвам в мистериозния поглед на сиамката.
А са ми всичките от долно потекло, и то от една прародителка - сегашната майка на мъника, от улицата прибрана, ако не бяха убили майка й, щеше да си остане дворно коте.
А за мъника, моля, да ми помагате да му намерим добри стопани, той наистина заслужава, расте всред обич и грижи - и на мама, и на татко, и на братята си, и на стопанката си, трябва да му е хубав животът и нататък...
Ще се погрижа да го пласирам като продукт почти на агенция Визаж, с нагледен материал, а вие помогнете - и на него, и на мен. Сега и не мисля за раздяла с него, че той и почти и не ме познава, майка му не го пуска и да излиза от кашона, а кашонът е обърнат с отвора настрани, покрит с китеник отгоре, и закрит от голямо кресло, има малък отвор само да се промъкне мама.
Така че се крием, но скоро ще затупуркаме по дъските.
Ама как мразя да давам котенца....



Тема Re: Нашето семейство с попълнениетонови [re: Gatofila]  
Автор Keti4 (Кети)
Публикувано09.04.06 00:35



Сладури!!!!
Как обичам дебели котки,а тези батковци са точно да ги намачкам.
Мъника е разкошен пухавелко.Сигурна ли си,че мама не е забягвала при комшията?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.