Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 17.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор Keti4 (Кети)
Публикувано07.04.06 13:15



За съжаление никакви съвети не мога да ти дам-гледала съм само мъжки котаци.Но от сърце ти желая леко акуширане и здрави бебета и мама.



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано07.04.06 13:18



и моята все ми ги мъкне при първа възможност в леглото, заради тях спя в тяхната стая и постоянно котката като куче върви подиря ми и нещо ми се обяснява...



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: ra1sa]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано07.04.06 13:21



ауууууу, какви бебоцииии, малки сладкишчета-да са ти живи и здрави

"Я дайте да смесим всичко и да видим какво ще стане"

Редактирано от _drink_ на 07.04.06 13:22.



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано07.04.06 13:22



само заради бебета топлих стаята, слагах в кашота термоформ с гореща вода и я сменях на всеки 2 часа...



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: _drink_]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано07.04.06 13:23



благодаря



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано07.04.06 13:54



Ей, браво! Тя и моята Лока е бременна и аз не смея да ходя на лекции, ама няма как... Уж съм изчислила кога горе-долу ще се родят, ама то знае ли човек!

Леко раждане ви пожелавам и дано се справи сама!

А по въпроса за музиката - т'ва шега ли е? Не, честно, кажете! Да знам да търся подходяща музика за малки котаци

When the cup is half empty - make it half full!


Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор fran26 (непознат )
Публикувано07.04.06 14:48



Ще стискам палци вси4ко да мине бързо и лесно.
Успех!



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано07.04.06 16:16



ще ти кажа накратко при ади как беше. ама първо - минали ли са два месеца? мно рано ми изглежда, ма нещо губя представа за времето... и второ - ако ти излезе новия moonspell някъде по нета, пусни линк
за адата - раждането почна към 10 сутринта, преследваше ме из цялата къща, почти непрекъснато мъркаше и ми се вреше в ръцете. първо изтича ръждивво - кафява течност, после се появява един мехур, после бебето и най - накрая плацентата. бебето е в ципа, котката може да не я оближе, ти я махни внимателно около нослето - ама бързо. аз изчаках ади да свърши това, така загубихме едното. бебето самичко си намира пътя и започва да се храни, мама го дооблизва и евентуално изяжда плацентата. след няколко мин, до няколко часа се появява второто и т.н. моите и двете си имаха козинка, черно и бяло...
всичко трябва да приключи до 24часа мисля, след което може да има изтечения около 1-2 дни, но в много малко количество.
според мен няма защо да се тревожиш, тя е по-възрастна, 100% е реждала, може да се оправи самичка.
стискам ти палци. не се шашкай, котките мно лесно раждат, на два - три напъна, като успоредно с това адичка си и мъркаше. само - прочети за усложнения и т.н. и си осигури превоз ако евентуално се наложи, предварително.



Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Mew the Cat]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.04.06 18:15



абе не ви ли е рано? мисля че имате още цяла седмица.

Nice!


Тема Re: Ще раждааааааааааааанови [re: Megas]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано07.04.06 19:03



абе не ти ли е лесно?-цяяяяяла седмица, ми то докато се обърнеш и бебетата ще се родят, ще проходят, ще прогледнат и проговорят. а пък после идва и възпитаванетооо, то хич не е лесно.Ще доиде и твоя ред за Сара да ражда, та ще видиш лесно ли се отглеждат дечор
ето нещо за образованието:
"Обучението в Университета се опираше предимно на прастария метод да събереш множество млади хора в близост до множество книги с надеждата ,че нещо ще прескочи от едното множество в другото.А младите хора съответно се поставяха в близост до кръчмите и пивниците със същата надежда."


айде със здраве, все за хубави работи да си говорим и само здрави бебета да се раждат

"Я дайте да смесим всичко и да видим какво ще стане"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.