Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 24.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Моята принцесанови [re: Megas]  
АвторЖoжo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 00:05



Не на последно място, въпросите ми са точно по темата и ще помогнат много на самия автор на поста, който помоли за всякакви полезни мнения



Тема Re:нови [re: gamina]  
Автор fran26 (непознат )
Публикувано31.03.06 00:29



Или в съндъ4е за цветя,защото доста буйна трева израства,засажда се като всяко растение.



Тема Re:нови [re: svetozar]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано31.03.06 03:11



Много сладко казано,да отработим ходенето до тоалетната.Личи си че го вземаш сериозно,респект за което.Само мога да пожелая повече хора да са като теб.
Дойде ли вече милата Пея?Приятно опознаване на вас двамата и много много хубави моменти заедно.И да разказваш как си живеете

Любовта движи света,нека и се подчиним...


Тема Re:нови [re: diavoli4kata]  
Автор svetozar (непознат)
Публикувано31.03.06 09:45



Ще я взема в неделя вечерта, нямам възможност за по-рано. Още незнам с какво ще я пренесем. Разстоянието до квартирата ми не е повече от 200 метра, но да я пренасяме на ръце ми се струва неподходящо, понеже ще е изплашена и може да отскубне и да избяга, ако я пренесем в нещо затворено като кашон например, пак доста ще се стресира. Най-добре ще е с транспортна чанта за котки, но пък не ми се дават тридесет лева за чанта само за едното пренасяне.



Тема Re:нови [re: svetozar]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано31.03.06 09:52



Кашон с дупки като за начало. Да не забравиш дупките. И го завържи здраво или облепи, и не го изпускай от поглед и го дръж, нямаш си на идея ако се уплашат какви ги могат. Аз си имам клетка де, но имам и 6 котки, нали разбираш всички заедно ...
Нали не трябва да ги пренасяш на повече от 20 км с чужда кола ...
Преди намерих дом на едно куче. Трябваше да го закараме до перник. И родителите ми дойдоха да ни вземат от София. А аз нали се разделям с нея и и жзех цяло пиле, сготвих и го и и го дадох да го изяде. Изяде го 1 час преди да тръгнем ... Е да знаеш на несвикнало куче не му се отразява добре пътуване с кола - особенно след като е изяло 1 пиле с булйона към него и сума суха храна.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re:нови [re: Mew the Cat]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано31.03.06 09:56



За по натам щети се довери и ще можеш и на ръце да я пренасяш, няма да драска дори и да е изплашена. Но като начало преди да и познаваш изразите недей.

ПП: Толкова рано сутрин е вредно да се става

Редактирано от Mew the Cat на 31.03.06 10:06.



Тема Re:нови [re: Mew the Cat]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано31.03.06 10:00



Вземи храна, тоалетна, избери и някаква купа за вода - съвет, по добре е да е по стабилна че мойте имат забавление - улей брат си с водата. Има едни много сладки квадратни легенчета от около литър и половина два, поне в къщи големи котки още не са ги обръщали. И струват само 1.50 за разлика от педерастиите дето си мислят че стават за котешки чиниики. Потърси за правилното хранене на малко коте и т.н. И си я взимай, няма какво да чакаш до неделя, тя може и сама да стои а ти губиш голям купон.
Топчета имаш ли си?

'Cause I Am Nothing...


Тема Re:нови [re: svetozar]  
Автор azzi6 ()
Публикувано31.03.06 10:10



амииии, транспорната чанта си е добра инвестиция. със сигурност ще ти потрябва пак, пък и котето ще си я използва като къщичка. в началото ще имаш повече разходи, докато й набавиш тоалетна, панички, ветеринар ;)), но пък ако можеш - купи си, няма да е излишна.
ако я носиш на ръце - хвани я като бебе, но с едната ръка я дръж за козината на врата - там, където майките ги носят. дръж я здраво, котките усещат, ако си несигурен и ще се опита да избяга.
ще се опитам да оппиша как да я хванеш, ама съм сигурна, че инстинктивно ще усетиш... лявата ръка е опорна, подпираш и задните части и леко можеш да държиш задните крака, но така, че ръката ти да не й служи като опора за отскок. с дясната ръка я гушваш и я хващаш за врата. ако се разшава - стискаш ... а всичко това можеш да си спестиш с една транспортна чанта. моята котка се опитвах да я нося в раница, ама шило в торба не стои, умяука всичко, докато не я взех на ръце. за щастие ми подариха т.нар. транспортна чанта :))



Тема Re:нови [re: azzi6]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано31.03.06 10:42



Ахам ама това не за всички котки върви. За Гарфилд вкъщи - 5 кила мускули, е мисия невъзможна. Те с Грибо могат клетката да потрошат като ги хванат нервите. Не знам дали си имаш на идея какво е борба с диво прасе.
Добре че мацките са ми лесни, с тях 3-те мога да си ги нося и слушат. Ама ти си с котка и няма какво да ти описвам купиона по пренасяне на котараци. А като бяха малки през 2 седмици, общо 4 пъти ги носихме на инжекциии. Грибо в един кашон, локи и гарфилд заедно в друг. И в 94 ...

'Cause I Am Nothing...


Тема Re:нови [re: Mew the Cat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано31.03.06 11:13



така е, ама аз разбрах, че е малко котето. за 5кг котарак не става, аз 5кг ако ги нося повече от 50м ще хвърля топа... по - скоро на каишка ;))
пък и има разлика, дали я нося аз или гаджето я вози... щото я беше изпуснал при една овчарка... "добре че не ти донесох само лапички" ... пък моята се мушнала в кучешката колибка, нали не признава кучето за животно... а после - в мазето на вет-а и си намерила суха храна, та така успели да я хванат. абе трудничко е сам и с кола...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.