Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За котките и изложбите  
Автор vikikat ()
Публикувано25.03.06 20:31



Днес с огромно нетърпение дочаках да стане 12 ч за да отида и да видя прекрасните писани, които вярвах, че ще видя. И наистина имаше страхотни представители на персийски, руски сини, сиамки, кълър- пойнт, норвежка горска и т.н. Приказни животни....и не много щастливи. Някои от стопаните на всяка втора дума споменаваха, че се продават, а ако искам, маже и зецата им, други "зверски" решеха, опъваха, заглаждаха козина, а милите животинки, повечето от тях, бяха като шашнати. Не съм ходила на други изложби, ама от това, което видях, не останах очарована. Не знам колко е важно да спечелят награда, ама да ги обичаме май е най- важно и те да го усещат непрекъснато. Поне аз мисля така.



Тема Re: За котките и изложбите [re: vikikat]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано25.03.06 20:44



аз затова не ходя по изложбите, миналата пролет ми беше първия и очевидно последен път...

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: За котките и изложбите [re: gamina]  
Автор vikikat ()
Публикувано25.03.06 21:00



Май и на мен ще ми бъде първо и последно.....Как не видях един стопанин да гушне с любов тези прекрасни животни?



Тема Re: За котките и изложбите [re: vikikat]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано25.03.06 22:32



Някой да е направил снимки?
Да видим и ние извън София?



Тема Re: За котките и изложбите [re: vikikat]  
АвторPandacat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 23:01



Моля те, недей да обобщаваш така.. И аз бях на изложбата, участвах с две котки, и не мога да ви опиша каква беше радостта ми когато и двете взеха добри оценки Не мисля че писаните ми са стресирани, веднага щом се прибрахме се втурнаха към паничките с храна, а след половинчасова почивка се разиграха както го правят всеки ден На изложбата си отспаха хубаво, даже мъжкия през повечето време го бях затворила в покрит контейнер, да не го ръчкат постоянно посетителите и да не му смущават дрямката През малкото време през което беше буден Ари си играеше с каквото намери, даже докато съдийката му пишеше оценъчния лист, той се опитваше да и открадне химикалката..



Тема Re: За котките и изложбите [re: vikikat]  
АвторЖ. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 00:05



Стига си се глезила. Хората отглеждат котки, продават котила...Нормално.
Ако ти се пръкнат 10 малки няма да можеш да ги гледаш , нали??



Тема Re: За котките и изложбите [re: vikikat]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано26.03.06 00:32



уфф и аз бях на изложбата даже присъствах на така нареченото награждаване .нямам думи то едно журии ма както и да организацията им беше зле, а как подмятаха горките котки не е истина доста жално ревяха и щом смятат те ,че това не стрес продължавайте да си мъкнете животинките по изложбите ,аз лично заснех доста изтерзани мутцунки ще ви дам линк като ги кача утре.
беше интересно,че организаторите спечелиха доста "титли ".както също и разни глупави реакци на собственици след съобщаването,че са победители в определена категория започваха да мачкат животното като играчка ,а то пищи .
и на мен ще ми е посдната изложба



Тема Re: За котките и изложбите [re: Ragga]  
АвторЖ. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 00:35



Супер, чакам с нетърпение да дадеш линка със снимките



Тема Re: За котките и изложбите [re: Ж.]  
Автор _drink_ (непознат )
Публикувано26.03.06 09:27



и аз ще пусна снимки, само че най-вероятно чак утре



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: Ragga]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано26.03.06 12:28






ето и снимките Ж. коя е твоята котка ?
приятно разглеждане




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.