Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :Пнови [re: tanislava]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано27.03.06 14:55



показините бяха заснете освен едни сиамки ,но не съм им фенка и една домашна котка



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :Пнови [re: Ragga]  
Автор Pandacat (непознат)
Публикувано27.03.06 15:29



Ето още малко снимки:





Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: Pandacat]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано27.03.06 17:57



горкото животно дали се кефи колкото стопаните си на купите ?
добре си спомних награждаването няма какво да коментирам наистина не тее разбирам по повод писанията в другата тема "среща " обичаш котка до едно време после писва взимаш дрруга щот била еди кава си е не се семесвала порадата ......това не е обич извинявай това е сметкаджиство .
Никога за нищо на света не бих заменила моя пухчо ,ното го бих завела на излобва въпреки.
да са ти живи и здрави котките и да ти взимат много купи



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: Ragga]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано27.03.06 18:06



да точно казано, да ТИ взимат много купи



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: diavoli4kata]  
Автор true^boy (divorced)
Публикувано27.03.06 18:23



Жалко че сте останали с отрицателно впечатление за хората които показват котките си по изложби. Ние също си обичаме животните и в много случаи полагаме доста повече грижи и внимание от Вас с домашните котки. Всички знаем какво се случва с домашна котка когато омръзне на стопанина си - бива изхвърлена! Мислите ли че която и да е от тези котки по изложбите я очаква подобна съдба - не! Моля не обобщавайте така генерално без някога да сте били участник в подобни мероприятия



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: true^boy]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано27.03.06 18:29



Никой не обобщава.Напротив,на мен ми се иска да има и такива,иначе щях да искам да спрат подобни мероприятия.Не подценявай домашните котки моля,страшно интелигентни създания.И не не ги изхвърляме като ни омръзнат.И като не могат да си имат поколение пак не ги изхвърляме



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: true^boy]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано27.03.06 18:29



и в много случаи полагаме доста повече грижи и внимание от Вас с домашните котки

Храните ги по-често? Чистите им по-често? Сресвате ги по-често? Галите ги по-често? КАКВО ТОЧНО ИМАШ ПРЕДВИД?!!!!!

И какво по дяволите значи "когато една котка омръзне на стопанина си"? Да не е нещо като "Омръзна ми от тва моето дете, дето само реве и яде. Ше зема да го натиря в някой парк!"

When the cup is half empty - make it half full!


Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: true^boy]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано27.03.06 18:30



недейте да говорите със заучените фрази, защо тогава толкова много хора, след като любимците им спечелят купи ги продават??? а колко много, след като техните любимци не спечелят купи, се продават или подаряват???



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: true^boy]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано27.03.06 18:32



хахха "ние с домашните котки " а вие с "изложбените котки " ако не полагаш грижи на животинката ,защо си я взел изобщо бе .ти явно полагаш грижи само за ди ги водиш на изложби .аз полагам грижи за котарака ми персийец /нее уличен / за да се чуства добре коетето за да е здрав,красив и да ни радва .защото ми доставя удоволствие да се грижа за него ,а не по задължение !



Тема Re: За котките и изложбите и снимки пак от там :П [re: Ragga]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано27.03.06 18:38



каква е разликата между изложбена и домашна котка??? някой може ли да ми отговори??? та моите персийци персийци сега от кои?
http://snimka.bg/album.php?album_id=12626





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.