Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Преброяване на пилците, упс 1  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано14.03.06 17:02



Пускам преброяване, че някой спомена за шепа хора. Така ли е? Колко сме и колко от вас само четът? Моля драснете по някой ред за вас и котето ви, още подобре ако не сте постоянно пишещ и спамещ със снимки сложете и снимка. (на котето де ;)

Аз като първи. С 6 котки. :)
Ама може би бройката трябва да се раздели по равно с ике

UNFORGIVABLE


Тема 2 [re: Mew the Cat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано14.03.06 17:04



аз съм си тук...

Редактирано от azzi6 на 14.03.06 17:07.



Тема Re: 2 [re: azzi6]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 17:18



И аз съм редовна, ама предпочитам да чета, рядко се обаждам, някой да не ми се скара
Една от преминалите през микроспория,инжекции,схванат крак и така
Пред голяма дилема съм - да я заплодя веднъж или да я кастрирам.
Не мисля, че сама ще се справя с отглеждането на котенцата, а и по цял ден ме няма:(



Тема Re: 3Re Mew the cat [re: desi]  
Автор emik ()
Публикувано14.03.06 17:52



Аз също чета в този клуб,има много хубави теми и мнения които ми харесват а също така и една особа която е супер



"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"

Редактирано от emik на 14.03.06 17:54.



Тема От дъжд на вятър [re: Mew the Cat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.03.06 18:21



и аз минавам.
Хъм.
Май по рядко - че като гледам как вали и духа - излиза едва ли не че по цял ден кисна тук.
А котките - вече им изгубих бройката - бе за футболен отбор не стигат, ама за баскетболен...

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на пилците, упс 1 [re: Mew the Cat]  
Автор damita_jo (леко чалната)
Публикувано14.03.06 18:37



Аз съм главно от четящите, много полезно инфо намирам тук и ми харесва в клубчето. Забелязах че има една тема за някакви караници и модератори...тъжно ми е като видя такова нещо, та се надявам да се оправят нещата скоро. Не зная за какво става въпрос, но искрено се надявам да отмине бързо За протокола, аз съм горда собственичка на два котака, неживеещи заедно, но пък ги обичам еднакво: Ето ги:

Това е Лили, на 2 г. и половина
Това е Лео, на 6 годинки

И двете са женски



Тема Re: Преброяване на пилците, упс 1 [re: Mew the Cat]  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано14.03.06 18:38



И аз съм тук, макар и не много отдавна, усещам понякога в някои постинги напрежение, но не съм в течение на интригата. Ценя всички участници, няма такива - изцяло лоши, от всекиго съм чела нещо, което ме е трогнало, разтревожило или разсмяло.
Гледам 4 хайванчета вътре и доста навън - понастоящем са 2. Нямам дигиталка, но скоро ще си купя. Понеже са преки роднини, толкова си приличат, че само една-две снимки ще са достатъчни за презентацията.



Тема Re: От дъжд на вятър [re: bira_more]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 18:46



И аз съм като Бирата - чета, като остане време. А котката си е само една- Лъкито!
А и снимките са си на старото място:



Има и нови, но не са качени още.



Тема Re: чат-пат [re: Mew the Cat]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано14.03.06 18:56



и аз съм тук и периодично и пиша, в последно време все по-нарядко, не заради военното положение, дреме ми, аз се оттеглям от споровете и единственото което ме дразни е поставянето под общ знаменател, както и да е, просто нямам време всеки ден да сядам и вкъщи на компа...
а котьо си е котьо...

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: чат-пат [re: gamina]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.03.06 20:47



айде и мое величество. чета ви най-редовно ( почти всеки ден), пописвам леко, главно когато имаме здравословни или други котешки проблеми. имам 2 котета, които живеят с мен в софия. това лято добавих и Малчо, на когото не можахме да намерим стопани и да не забравя красивия ни сиамец Лени. Последните две дивачета живеят обаче при майка ми във Велико Търново. на снимките са моите мишоци Коко и Сузи, а красавеца Лени ще ви покажа възможно най-скоро.



Редактирано от deni112 на 14.03.06 20:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.