Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Котьо се запуши. Помощ, съвет!  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано17.01.06 00:59



Котьо ми се запуши, от вчера не е пишкал, последно - преди малко повече от 24 часа. Днес му давах половин бусколизинче, по съвет на ветеринар. Не го отпусна. Непрекъснато се пъне и ходи на местата за пишкане, но нищо не излиза. От друга страна си яде, последно преди половин час. Бяга от мен, искам да му дам някакво хомеопатично, дето му е помагало друг път, но ръмжи и се дърпа, изхапа ме цялата. Скри се под кревата, напъва се нещо, и ръмжи отвреме навреме. С простата си глава мисля, че повече на цистит мяза.
Сега е вече към 1 часа през нощта, дали ще издържи до утре сутринта.
Ако има някой буден, кажете ми, коя клиника има хем денонощно дежурство, хем превоз. Аз не мога да го пренеса сама, трудно се придвижвам. Видях, че Анимо взима за посещение с техен превоз 30 лв, а за нощно кой знае колко. Не ми е за парите, но в момента имам само 60 лв. Прегледах всички ветеринарни клиники в нет-а, а може и утре сутринта да ми спрат мрежата, че съм пресрочила нещо плащането.
Дали да повикам утре сутринта от ИтаВет, или от Анимо?
Ясно, че ще трябва да го хващат тук и да го мъкнат за натам. А е и страхлив, като види чужди хора, бяга на гардероба отгоре, как ще се хващаме, не знам.
Дали ще издържи до сутринта, жизнен е, само дето се пъне и го боли и ръмжи.
При викане посред нощ човек има по-малко избор фактически.
Има и клиника д-р Антов на Плачковица.
А също и д-р Желев, който прави денонощни посещения по домовете.
Какво бихте направили на мое място?
Сигурно няма никой буден....
Прочетох и за един доктор



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано17.01.06 09:02



Ужасна нощ прекарахме с Котьо, още не е пишкал, аз съм мигнала може би за някакви минути, още е жизнен, не идва да яде, но се мести от креват на креват, скача си отгоре на гардероба, и ръмжи отвреме навреме. През нощта идваше да легне при мен и пак ръмжеше.
От 12 до 2 съм звънила на всички клиники, дето пише, че имат денонощна помощ. Никой не отговаря. Само АНИМО, но са дежурни тези в Младост, а те нямат превоз, превоз имат само АНИМО зад Плиска, но те отварят в 10 и е съмнително дали ще дойдат.
Превоз май има клиниката на Плачковица, но още не отговарят. Ако някой е станал рано да прочете това, бихте ли споделили за тази клиника, тя ми е много близо, в махалата.
Ако намеря някоя добра съседка да ми помогне да го сложим в кощница и после в такси, може да отида при доц. Аминков, или на Витоша 125 в АНИМО.
Стискайте ми палци да се справя.



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано17.01.06 09:42



Ох, ама че гадно. Милото ти писенце, дано бързо му помогнат.
От денонощните знам само Анимо, но ти още снощи си говорила с тях.
Ако Витошка 125 ти е близо заведи го там още в 10. Д-р Митев ще му помогне. Той ходи и по домовете срещу въпросните 30 лв. но във вашия случай едва ли ще може нещо да направи у вас, може би трябва да е в кабинета, защото там има нужните инструменти.
Стискам палци за писанко!



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Авторaiz (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 09:58



миличка, как сте закъсали... няма начин, дано да си го отвела на вет, в къщи няма как да му помогнеш... не рабирам мно, но ми прилича на запушване, ако е тоав - нали трябва да му сложат катетър ... клиника ти трябва.
пиши как сте, стискам палци да си се справила бързо



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано17.01.06 10:13



осигурих помощ от племенник, всеки момент ще дойде, да ме качи в таксито, отправила съм се или към Красно село, или към Витошка, не знам дало д-р Митев или доц. Аминков е по-добър, и в коя клиника има повече условия за допълнителни изследвания, то че ще има катетър, ще има.
Поне потръгнаха работите, пък ще видим...



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Автор cvetik (непознат)
Публикувано17.01.06 10:17



Стискаме палци, пиши какво е станало!!!УСПЕХ!!!



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано17.01.06 10:40



оставих ти бележка но явно не си я видяла

Клиниките обикновено нямат собствена лаборатория. Ако се взима кръв, урина и т.н. за изследване след това се носи в лаборатория.

Редактирано от CHEЖAHKA на 17.01.06 10:42.



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет!нови [re: gatofilia]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:54



Стискам палци! дано да не сте пресрочили времето...



Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет! *DELETED*нови [re: gatofilia]  
Автор PanTer ()
Публикувано17.01.06 11:14



Мнението е изтрито от panter

Тема Re: Котьо се запуши. Помощ, съвет! [re: gatofilia]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано17.01.06 12:57



gatofilia, какво се случи с котьо? как мина при доктора? какво ви каза?

бързо справяне с проблема ти желая

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.