Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 11.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема белинови  
Авторбъзззззз (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 18:07



кои са най-големите бели които са правили вашите писета
аз започвам ... изгриза ми кабела на зарядното и стана неизолзваемо...унищожи няколко саксии с цветя/прегризва листата до корен/...надъвка и накъса страници от една чужда книга......не ми се споменава за напишканите обувки,когато беше малко...
кой ще продължи...



Тема Re: белинови [re: бъзззззз]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано06.11.05 20:21



а счупените чаши?



Тема Re: белинови [re: бъзззззз]  
Автор esti ()
Публикувано06.11.05 22:52



Любимото занимание на моята е да си отваря разни шкафове и да събаря всички дрехи от тях на земята.
Както се сещате ща не ща редовно си подреждам гардеробите.

Сега се занимава само с бебетата и почти не усещам, че съм 4 котки.
Естествено знам си, че лудницата наближава в най-скоро време



Тема Re: белинови [re: бъзззззз]  
Автор angel_sin (коткообожател)
Публикувано06.11.05 23:18



Не са точно бели, а по скоро неща, които прави нарочно и адски много ни дразнят:

- като бебе ми ровеше в саксиите ...
- редовно събаря джунджуриите от секцията
- къса торбите с боклука (личи си, че е уличник)
- яде ми моливите и тетрадките с лекции (веднъж ми беше надъвкал протоколите по ботаника и за малко да не заверя)
- отваря всички врати, включително на шкафове и шкафчета (като се прибера от работа все едно крадци са тършували из къщи)
- спи на клавиатурата и пуска косми между клавишите
- спи ми в бельото (и там пуска косми)
- вади дрехите за пране от коша и спи вътре (недай си боже да се прибера с гости)
- ходи по парапета на терасата и причинява инфаркт на съседката срещу нас
- яде ми драцените
- късаше тапетите, но вече сме с латекс
- умира си да накъсва на дребни парчета тоалетната хартия и домакинската такава ..... ако ги набара, разбира се
- напада в гръб и хапе по глезените
- хапе пръстите на краката докато спим
- като тръгнеш нанякъде тича между краката и спъва ... веднъж се претрепах ужасно заради него !
- търкаля капките за нос на мъжа ми по пода и той не може да ги намери с дни (а той е със синузит и ги ползва редовно)

... и още много, много неща ;) Такива ги върши наш Наньо ... Малката и тя си пада беладжийка, но все още е рано да разказвам за нея ;) Има време ....



Тема Re: белинови [re: бъзззззз]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано07.11.05 09:32



като оставим настрана космите и всичките хиляди опикани неща най-ужасно е това, което причинява на фьотьойлите - не е останал и квадратен сантиметър здрава дамаска.
освен това редовно намирам следи от мърляви лапи върху микровълновата.



Тема Re: белинови [re: gamina]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано07.11.05 09:49



Четох, четох какво сте писали, мислих, напъвах се, и.... не мога да се сетя какви бели вършат мойте писанки. Да не вземете сега да кажете, че са най-послушните на света
Не ми ровят прането, не късат хартия, не гризат кабели и не ровят цветя.
Единственото за което се сещам в момента е, че Снежанка редовно препикава обувките, ако сме забравили да ги приберем в шкафа. А на Лъки "номера" е да опита всичко което ядат хората. Снощи например яде банан



Тема Re: белинови [re: CHEЖAHKA]  
Авторazzi6 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 11:50



хахаха - прочетох "опика"
моята голямата има страст към мръсните чорапи на гаджето - вади ги един по един и като я хванеш на местопрестъплението замръзва със закачен чорап на лапата във въздуха... и гледа виновно
а малкото дъвчеше кабели - особено тънки и черни, ама непрекъснато виках НЕ като се доближи до тях, сега се е отучил... май
най - кофти е, че се опитва да се катери по пердето, като стигне донякъде увисва и чака да се скъса, за да се откачи... ама тук НЕ-то не помага



Тема Re: белинови [re: azzi6]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано07.11.05 12:14



аааа, пердето, как забравих пердето, освен че постоянно го разкача веднъж даже свали корниза... за малко да ме тресне по главата,



Тема Re: белинови [re: gamina]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано07.11.05 12:18



Е, аз поне пердета нямам. Но Лъки си е харесала от една седмица да се катери по дъската за гладене. Катери се нагоре с нокти, а после скача отвисоко и се чува "туп". И така по няколко пъти. И това действие е обикновено посреднощ или в 5ч. сутринта



Тема Re: бели [re: CHEЖAHKA]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано07.11.05 12:20



аз съм скрила дъската, че после само косми се лепят по дрехите, и се опитва да си точи ноктите в нея. иначе много обича да спи върху нея, ама нямаааа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.