Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 29.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Едно писмонови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.11.05 19:17



отговарям на теб като автор на темата:
не одобрявам изнасянето на лична кореспондеция без съгласието на двете страни по нея (сигурен съм че го нямаш), нито обидите. всичко от гореизброеното ще бъде редактирано.
малко уважение имайте към хората!!!
не видях нищо лошо в написаното-хората искат коте, но искат и да им е приятно да го гледат. много бързо класифицирате хората. по бързо от колкото да погледнете себе си в огледалото

Nice!


Тема Re: Едно писмонови [re: Megas]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:41



не видях нищо лошо в написаното-хората искат коте, но искат и да им е приятно да го гледат. много бързо класифицирате хората. по бързо от колкото да погледнете себе си в огледалото
вместо да се гледам в огледалото искаш ли ми снимка? ама да не ми виснеш на вратата?
дгд

хората искат коте, но искат и да им е приятно да го гледат


ПП: На мен този не ми е приятно да го гледам ама никак




ППП: Хубаво ще си изберат коте по същия начин по който си избират риби за акварюма. Само че една котка не е само цвета. Ще изяде някое цвете и ще се озове на улицата защото ще съсипва външния вид на жилището. А няма да е играчката за кочто е взета. Грозно. Виш персиеца на 3 години сменил 5 собственика. И не ми казвай че проблема е в котката.

ПППП: А за личната кореспонденция. Трябваше да им пратя едно писмо тип: "Извинявайте, може ли да постна вашето предно писмо във форума за да
покажа на хората за какво да внимават като дават котета?"

Странно, а тези които са изхвърлили Миа дали са питали предните и собственици дали може да я изхвърлят? Домашно коте е, нито глисти изкара, нито нищо, а и предпочита котешка храна пред домашна.



Тема Re: Едно писмонови [re: Megas]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:44



бтв малко нахално не мислиш ли? това редактиране на своя глава?
аз държа на това което съм казала и мисля че е важно за мен и за тези които търсят домове на котета. Е ти не си от тях, но какво реши - ще махаш ли Сара? Като си говорим за лична кореспонденция?
Пфуууу мразя двуличните същества. От всякъде.



Тема Re: Едно писмонови [re: Бoнбoн]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:51



Каде е била и от каде е изчезнала?



Тема Re: Едно писмонови [re: emetic]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:57



а да, вече са си взели коте



Тема Re: Едно писмонови [re: emetic]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.11.05 15:04



под гледане в огледалото исках да кажа да се видиш ти как избираш токта. как заклеймяваш всичко което не отговаря на твоите разбирания като "изрод" и почваш да обиждаш на ред. не си ми притрябвала баш ти да знаеш. нема да ти висна никъде....
защо неминуемо свързаваш факта че искат определен цвят котка с това че няма да я гледат добре. . какво като и аз съм си търсил котката по цвят? сигурно сега ще ми кажеш че и лошо я гледам? ама май вината е в тебе-защото първо плюеш после мислиш. и си единствено правата винаги и за всичко. как пък веднъж не се съгласи с казаното от някой в клуба. вечната опозиция. и то каква...

да трябваше! защото ако са искали това да се чете от всички да са ти го казали изрично или да са ти писали тук. много кофти от твоя срана. и факта че си позволяваш да изнасяш елементи и от кореспондецията ми с теб ме кара да внимавам още повече. и на другите хора ще кажа-внимавайте какво говорите с ЕМЕТИК

Nice!

Редактирано от Megas на 08.11.05 17:00.



Тема Re: Едно писмонови [re: emetic]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.11.05 15:06



а на тнвоя глава ли!??? айде малко се осъзнай че си сред хора все пак и трябва да внимаваш. модератора МОДЕРИРА и това съм направил. има си норми на поведение във форумите и когато ги прекрачиш си търпиш последствията. махнал съм само това и нищо от мнението ти което носи някакво послание, дори да не съм съгласен с него.
какво съм решил аз теб не те интересува

Nice!


Тема Това, коетонови [re: Megas]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано08.11.05 16:05



...не разбирам е защо ТИ падаш до това (нейното) ниво?

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Едно писмонови [re: Megas]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано08.11.05 16:53



Като модерираш хайде изтрий предното си мнение защото в него си ме обидил. нарекъл си ме сопределен епитет който най малкото като мод не трябва да ползваш срещу друг човек в клуба. И още нещо - погледни внимателно аз дали някъде съм те обидила? Или правилата важат само по малко? Още нещо - никаде не е е изнесена повече информация от темата примерно за 5 годишното дете убиващо котета.


Съжалявам манус, зле си гледаш котката. Ако гледаш котка и не я обичаш, ако търсиш селекциониране и т.н. то тогава наистина можеш без проблем да се разделиш с всеки. Аз мойте ги взимам с идеята да се раздела с тях и не мога. Не знам дали ме разбираш, но всяко дадено коте ми липсва. Без значение има или няма козина, изрод ли е или не. Няма грозна котка, има грозни стопани. Няма лоша котка ...

Още нещо за същите хора с писмото. В следващото писмо ми обясняват че китайците ядът котки, какво толкова съм се връзвала за тях, а не за кокошки примерно. Не знам, за мен не е редно всичко това.

Коте на 3 седмици си търси дом



Тема Re: Едно писмонови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.11.05 17:06



никъде другаде във форума от както аз съм мод не съм видял да се дава цитат от писмо. поправи ме ако бъркам. моето мнение също ще си модерирам.
в спор сетебе няма да навлизам просто защото до ЦНС-то ти нищо не влиза. но недей да ми плачеш какво съм трил и какво не и кое ми било давало право и кое не. отново ти казвам-надали има по протектиран овек от тебе в този форум и най малко ти имаш право да се оплачеш. много малко ми остава обаче от търпението..

ПС-мен си ме обидила много. всеки път като си нарекла котката ми изрод. още един намек за нея който може в някаква (колкото и да е малка) степенда се изтълкува обидно за която и да е котка и БАН! чуствай се последно предупредена.

Nice!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.