Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хората на които даваме котетанови  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 13:54



Внимавайте с хората на които давате котета. Защото ги има сякакви.
Много сериозно питайте бъдещите собственици за да не се наложи после да търсим стопани на възрастна котка или на малки котета или да правим градинки. Защото сега наистина странни хора ми се обадиха покрай тези обяви.
И ходете на гости



Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: emetic]  
АвторMaц (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 11:51



Преди месец ми се родиха бебета персийчета.Момче и момиче.Мислех да ги подаря,ама как да съм сигурна че ще попаднат в добри хора??На ум не ми е идвало да ги продавам.Като донесоха майка им в къщи, аз хич не бях във възторг.Сега много ги обичам и нея и бебчовците!!!
Както гледаме едно коте така ще гледаме и обичаме и три.
Правилно ли постъпвам?



Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Maц]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано02.11.05 12:05



Само ти можеш да определиш дали постъпваш правилно . Според мен - ДА

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Maц]  
Автор angel_sin (коткообожател)
Публикувано02.11.05 12:09



за правилното - правилно е ... Но да не ви дойде нанагорнище ... Защото те сега са бебета, но скоро ще започнат белите ;) С 4 котки си е доста сериозна работата .... Иначе е забавно ;) Аз от скоро съм с 2 и си умирам да ги гледам как комуникират.



Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Maц]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 13:44



Даааа....!
При хората, които обичат животни обикновено така се получава.

И само едно НО, ако живеят заедно две момиченца и едно момченце ще се множат в геометрична прогресия.
Помислете за това, докато е време!



Тема Re: Хората на които даваме котета [re: emetic]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 13:54



Това си го знаем. Странни екземляри се срещат по обяви.
Да допълня нещо: Внимавайте какво давате на добрите хора. Снощи се чухме с новите стопани на мое коте. Всеки път потъвам в земята, като ми разказват какви нови бели е сътворила. В началото си мислех, че след изреждането на всички неприятности причинени от котето ще завършат с: "Вземай си я обратно!". Но не, те си я обичат! И сега ме е срам, срам, ...




Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Бoнбoн]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано02.11.05 14:22



Щом ти ги разказват с усмивка и обич, защо да те е срам . Котките са всеизвестни диванета.

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Maц]  
АвторGalia (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 11:38



Мац, наистина ли имаш малки персийчета, преди 4 дена загубих моя сиамец (13 годишен) и търся малко котенце (ако го продаваш може да го взема до 100 лева) ако искаш да влезеш в контакт с мене ми отговори на Email: gali_g2000@yahoo.com



Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: Бoнбoн]  
Авторwolfcub (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 17:18



Защо ще те е срем, аз незнам по-голямо диване от мойто, дето си пие млякото с какао :-) всъщност изпи моето от чашата а нейното неще :-), дето ми виси по пердетата, ама затова сериозно се караме, дето ме напада зад ъглите и играем на гоненица и криеница :-), дето е токова диво че може да ме перне по главата и да избяга,... в смисъл ти гониш :-),... и въпреки че е чупела чаши :-), напикавала ми е дрешки ,/като наказание че съм я настъпала или ритнала :-(/ и ми е драла тапети, това като малка,.. и че ми бие шамари като иска да ме събуди ,че и е скъчно или понеже няма вода :-), не че неможе от мивката да пие,....и пак не си я давам за нищо :-),..ама за нищо,..ех от 1 седмица е кротка и се чудя какво ми крой или порасна вече на 2,5 години е:-),,...не се срамувай от котето, просто палавото коте е здраво коте :-)



Тема Re: Хората на които даваме котетанови [re: wolfcub]  
Автор PanTer ()
Публикувано07.11.05 17:25



Ти вземи, че му остави една паничка с вода на твоето коте. То пак ще си пие от мивката щом може, но нека да си има и паничка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.