Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Я да питам...нови [re: frisky lioness]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано24.10.05 19:23



Точно и аз се зачудих как се взима мярка на котка
Кое да меря бе хора?
От върха на главата до края на опашката ли?
Ама като е легнала или като е права?
Или като е протегната?




Тема Re: Я да питам...нови [re: frisky lioness]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано24.10.05 20:17



Сара е 3,500, напипвам ребра и всичко... въобще адски слаба ми се струва но тя просто не желае повече нито да яде нито нищо

Nice!


Тема Re: Я да питам...нови [re: frisky lioness]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано25.10.05 11:36



Снощи със съпружеското тяло го мерихме....Абе той и нашия го докара къмто 50-54 см по мерки на мъж ми

Килата ги пропуснахме То и дължината не беше много лесно занимание

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано25.10.05 11:44



Мисля, че така както си я описала котанка си е супер. Има си апетит, игрива е какво още може да иска човек. И на моят пухльо сестра му е доста нежна, поне на килограми, доколкото мога да преценя като я вземам на ръце и я сравнявам с рижия Момичетата са по-нежни и деликатни. Не трябва да го забрявяме

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано25.10.05 11:59



Въжможно е котките ти да са си фабрично 2,5кг
и когато си кастрирала единия си променила котарака и е почнал да
надебелява подобно на кастрираните прасета.



Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Автор PanTer ()
Публикувано25.10.05 13:20



От личен опит мога да те посъветвам да я следиш внимателно. Лесната част е да я наблюдаваш за агресивно поведение или за оплаквания когато я вдигаш да я гушнеш. Трудната - да проверяваш цицките за подутини и втвърдявания, а от вулвата за изтичане на секрети. Ние с Туфито водихме вечна борба, защото всяка вечер и сутрин се вдигахме, пообръщахме се с надолу главата и се проверявахме щателно. Благодарение на това обаче я хванах достатъчно рано с матка тъкмо започнала да се пълни с кръв, та я оперирахме и вече си имаме щастлива 3 кг. писана
Е, пропуснах да кажа, че беше станала 2,3кг. като преди не беше такава. Имахме и други признаци на хормонални проблеми - от години опадали косъмчета в долната част на корема. А също и агресивно поведение на края. Та тези наши проверки започнаха след раждането и когато започна да се държи агресивно моментално ги поднових та я хванах с проблема

П.П. На снимката ми изглежда съвсем нормално

Редактирано от PanTer на 25.10.05 13:21.



Тема Re: Я да питам...нови [re: PanTer]  
Автор deni112 (непознат )
Публикувано25.10.05 15:23



ами какво да ти кажа, вие хубаво сте се обръщали и оглеждали,но това при мен е абсолютно невъзможно.и двмата имат малко "тежък" характер, особено женската.Коко е по-любвеобилен и се дава на хората, но само до известнма степен,но Сузи какво да ти кажа.всеки път щом я вдигна ако е в настроение ми разрешава да я подържа , но повечето пъти не е и започва едно ръмжене,на 2 пъти дори ми посяга през лицето.значи ако това,което казваш е вярно тя най-вероятно е болна , но аз повече го отдавам на характера. просто и двамата са ми такива дивчовци,само на мен ми дават да ги галя и идват при мен само когато те са в настроение.ако нещо я болеше едва ли щеше да тича и да се бори с брат си, но все пак 2.5 кг...поне 3 да бяха........



Тема Re: Я да питам...нови [re: Megas]  
Автор angel_sin (коткообожател)
Публикувано25.10.05 15:26



леле ... накарахте ме сериозно да се замисля за това. Не мога да преценя дали е затлъстял, все пак е голям вече, а и е кастриран. Вечер побеснява и с мъжа ми се гонят из целият апартамент, доста е пъргав и по това съдя, че е в добро състояние ... Но пък от друга страна е 7-8 кг ....



Тема А сега сериозно за затлъстяването и слабеенетонови [re: frisky lioness]  
Автор PanTer ()
Публикувано25.10.05 17:44



Ако котката ви винаги е била слаба и винаги е била нервна то това значи, че такъв и е характерът и генът. Лошо няма. Не се тормозете.
Ако котарака ви е 7кг. (или 9 както беше Томи), но видимо изглежда съвсем прилично като нормален котарак и няма сланини - лошо няма - просто котака е голям. Може и 5кг. да е и да има сланини и да е шишкав.
Няма норма за това.
Да ви прилича на кебапче? А на табуретка? Или още по-зле - на кюфте? Е, тогава може да е дебел. Ама пак не е ясно. Ако има една такава огромна козина дето като я намокриш и заприличва на драна мишка...
Така че - по-спокойно



Тема Re: А сега сериозно за затлъстяването и слабеенетонови [re: PanTer]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано25.10.05 23:12



Драна мишка
Ей как ме разсмяяяяяяяяяяяяяя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.