Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Я да питам...нови [re: frisky lioness]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.10.05 16:53



Ако си направя непременно ще ти се обадя, но вероятността в близките месеци не е особено голяма. Продължението на лична бележка



Тема Re: Я да питам...нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано24.10.05 16:53



5 кила?! Започвам да се успокоявам

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Я да питам...нови [re: frisky lioness]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 16:57



Сега са по пухкави за зимата
Колко кг е и колко е дълъг?(без опашка)
За 50 см(толкова са мойте) са по 4кг, гарфилд е малко по дълъг и е 5
бтв сланинките са по леки от мускулите, това нали го знаете?
Аз съм на принципа че една гонитба из вкъщи никога не е в пшовече и ги карам да тичат, и тичам след тях с индиански крясъци.
А иначе малко са ме притеснили, май Гарфилд много яде и корема му щръква ужасно, даже на нвоите снимки личи за какво става въпрос. Та бяха на 3 дневна диета от мляко, прясно и кисело. Ама много му става голямо шкембето и много се тъпче.



Тема Re: Я да питам...нови [re: emetic]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано24.10.05 17:07



Довечера ще го меря. На дължина и на килограми Мисля, че е около 5 кг

Ама ти с тези 50 см. направо ме утрепа. Т'ва с опъната шия ли го мерите? То цяло агне, бе

И ние се гоним понякога, ама най-накрая краката ми са много потърпевши...

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Я да питам...нови [re: emetic]  
Автор deni112 (непознат )
Публикувано24.10.05 17:11



отворихте болната ми тема. айде ми кажете сега за моята Сузи.на 2 години е.храни се нормално,не е лакома, а капризна.и тежи само 2.5 кг.казах ми,че било нормално.ама на мен никак не ми изглежда така.струва ми се ужасно хърбава.откакто е на 2.5 повече не иска да надебелее.а не я искам такава.напипвам й ребрата много ясно,хълбоците й са хлутнали.когато я водих за профилактичен преглед ( отдавна беше) казаха,че е добре, но не сай вземали кръв за изследвания.на мен обаче ми се струва много слаба.в сравнение с брат си е 3 пъти по-малка.дали е нормално? как мислите? има ли причина да се тревожа?



Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 17:18



Да не е по скоро брат и дебел? Това че е дебел не е много здравословно и понякога именно по слабите са по здрави.



Тема Re: Я да питам...нови [re: emetic]  
Автор deni112 (непознат )
Публикувано24.10.05 17:34



да,знам,че е така, но ми се струва,че той си е добре.на периоди е , пнякога е много лаком, а понякога яде умерено.струва ми се здрав, в срванение с някои улични , като ги гледам тука си е слабичък,но в сравнение със сестра си е гигант . а уж двамата ядат заедно и едно и също.



Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано24.10.05 17:50



единият не беше ли кастриран за разлика от другата?



Тема Re: Я да питам...нови [re: deni112]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.10.05 17:54



Колко беше голяма сестричката?
Да не се разгонва прекалено често?



Тема Re: Я да питам...нови [re: PanTer]  
Автор deni112 (непознат )
Публикувано24.10.05 19:20



кастриран е, да. и двамата станаха лятото на 2 год.Сузи иначе е много игрива,голяма лудетина, но и Коко е такъв.и двамата са игриви.той обаче обича да похапва повече и само сухо,докато момата хапва и консерви,пастетчета,вчера и шунка.забелязала съм,че колкото и да яде винаги оставя в паничката си.не знам, но така като ви слушам нашите 2.5 килограма много малко ми се струват.страх ме е да не е болна от нещо.разгонва си се нормално, не е през 2 седмици,но не и само есен и пролет.разгонването ни минава малко по-кротко,отколкото някои случай , които съм чувала.повече е характерно за нея през този период смяната на навиците. отнесох се малко.та за 2-годишна котка 2.5 кг не ви ли се струва малко малко все пак.а може и да си е просто природа,ама знам ли, дано да наддаде малко,че една мъничка ми изглежда такава.ето снимка за сравнение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.