Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 18.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Еднооката!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано19.10.05 13:18





В един бой е загубила окото си - така каза едно бабе тъй като бабето ме видя че дебна котарана

Вярата ми е всичко. И пътя ми е във вярата. Следвам го.

Тема Re:нови [re: zoomaniak]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано19.10.05 13:26



Снимките ти са много хубави!Пове4ето от тях имат и атмосфера,с определено настроение са.Например котката пред решетъ4ния прозорец на мазето-цяло есе може да се нафантазира 4овек върху картинката.Продължавай в същия дух!След време,като събереш най-доброто,защо пък наистина да не спретнеш една изложба с помощта я на Феноложкия клуб,или пък на някое дружество за защита на животните...



Тема Посвещава се на Жосефина !нови [re: Josefine]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано19.10.05 16:39







Това е кадър от серията с име "Мъничкото" ама май днес няма да кача всичките, че излизам нощна смяна тамън Жози ще има и за утре

Ай ем стрийт кет фотографер ин Булгерия


Тема Re: Посвещава се на Жосефина !нови [re: zoomaniak]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано19.10.05 18:03



Благодаря.Беше изклю4ително мило.И пак пращай!



Тема Re: Посвещава се на Жосефина !нови [re: zoomaniak]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано19.10.05 21:57



Ееее да беееее....
както си го подкарал, знаеш ли колко дами сме тука
Я бързо да посвещаваш по едно кадро на всяка че иначе ...



Тема Re: Посвещава се на Снежанка!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано20.10.05 11:05



Дамите които желаят да им посветя кадри -)) да оставят тука валидна оферта :РРР аз ще я уважа - че малко дами познавам аз лично тука - но утре ще посветя още 1 на 1 котана на която дължа много :)))))))

А сега отивам да си мия козинката и да спя за нощна смяна утре пак ще пусна нови снимки - котките не спират да идват към менеееееееее спрете ги :)))))))

Мър

Снежинке тебе гледа котето как му падаш на нослето - как се топиш :)) (метафора)



Ай ем стрийт кет фотографер ин Булгерия


Тема Re: Посвещава се на Снежанка!нови [re: zoomaniak]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано20.10.05 18:28



Снежанке,ама какво посвещение,а?!Снимката е 4удесна,нали?



Тема Re: Посвещава се на Снежанка!нови [re: Josefine]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано20.10.05 23:08




Абсолютно!



Тема Вие сте феновете ми.......нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано21.10.05 12:50



Най-добре приемате вие снимките на котки ВИЕ - за повечето фотографи тва не е нищо особенно. Но дайте ми време да се развия и ще превърна от снимането на котки запазена марка за България ихихихи

Сега обработвам последните от двете ленти - имам нова непромита ахахаха и там има котки - няма вече да давам линкове знаете пътя :)))))

сайта ми - галерия животни - последните снимки - за всеки различно са последни - дано повече хора ме съветват; критикуват; хвалят и т н........не само вие двете.......все още се развивам и не мога да дам най-доброто от себе си.......но и това време идва.........искам да наема едно помещение за студио - но това ще стане другата година - до тогава улиците - селата и всички места мен очакват........

от ония дни един приятел ми разказа за турски котки - бил на почивка в некъв хотел и там имало много котки и все били огромни - щото турците си почитат това животно и май имат даже 1-2 национални турски породи :)))) та там вика моят приятел те котките се разхождат коя где свари - и казва не са котки а котища :)))))

бил на един кей :))))) гледам лови си риба турчина - зад него 4 котки ама като слонове - лови и всяка риба дава на котките - те се наядоха и той наловил за себе си след това !!!!!!!!!!!!!!!!!

Обичам котките - и вие ги обичате - ще работим заедно

Снежанке видях ти снимките - готини са - но не знам с какъв апарат са правени :))) пиши да си поприказваме как се снимат котки да обменим един вид опит

Ай ем стрийт кет фотографер ин Булгерия



Тема Re: Вие сте феновете ми.......нови [re: zoomaniak]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано21.10.05 14:38



С един цифров Канон са правени. Ама как ли? Ми не знам. Мятам апарата на врата и се разхождам с него. Видя ли нещо -вадя бързо от калъфчето и снимам. Естествено половината после изтривам щото не стават за нищо. Я само опашка попаднала в обектива, я котката/кучето избягало. Лошото е, че пропускам и много добри неща, но се случва често да си забравя фотоапарата в къщи.
Когато са свободно разхощдащи се котки е лесно, ама понякога искам да снимам когато наблизо има хора. И знаеш ли как ме гледат шашардисано и викат "за какво са ви тия снимки"? Имам снимани и едни котки които живеят в един зоомагазин, но там направо поисках съгласието на продавачите, не посмях директно да щракам.
А един чичка, на един пазар си играеше с една котка. Аз понеже нямах такава в колекцията (бяла с жълти петна) и веднага се наежих в поза "ела мацо да те правя фотомодел" . Чичката ми вика "колко снимки на котки имаш" и аз изтърсих "стотина". Гледам, че не се впечатли изобщо. А после като се замислих, ми че то имам над 300, що казах 100 и аз не знам :-)

Това със студиото ми се вижда интересна идея, само дето на схванах каква ще бъде точната му цел.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.