Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Стискайте палци!нови  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано30.08.05 15:42



Утре ще водим нашата мила Коташка(по-голямата ни котка)при д-р Маринков
в "Белите брези"да я стерилизира.При нали4ието на толкова важни теми,особено тези за животинки,които си търсят дом,може би на някой ще му се стори излишно да пускам такава тема,но ми е доста притеснено и се надявам,4е вашата позитивна енергия някак ще помогне вси4ко да мине безпроблемно.А другата седмица ще водим и по-малката ни сладурана ,Хепи...
Така 4е,моля ви,стискайте ни палци!




Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 15:56



стискаме
няма да мрънкам против защото сигурно много сте мислили
по принцип не съм привърженик на тези неща но ...
стискам палци всичко да е наред



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор gamina (someone)
Публикувано30.08.05 16:12



стискам и аз, само не се шашкай като тръгне да излиза от упойката, аз удар щях да получа с моя котак... оказа се, че всичко си е в реда на нещата. не искам да те плаша де, но бъди подготвена за неприятна гледка докато я пуска упойката.



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано30.08.05 16:16



към колко ще я водите? защото аз от много време се опитвам да се свържа с доцента по тел но все секретар се включва. ако знам обаче кога ще е там малко преди вие да му я заведете ще е по голям шанса ми да го открия и да го разпитам за моите проблеми

извинявай че така първо с това те почвам но и аз съм много притеснен. вярвам че при вас всичко ще е "всяко чудо за три дни" и много бързо ще забравите за това изживяване.

The brave are always the first to die


Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано30.08.05 16:22



Успех и от мен. Ако имаш нужда от нещо, което да ни попиташ - насреща сме.

Следващите няколко дни след като я вземеш, няма да се чувства добре. Ще е като прасната с мокър парцал, осигури й спокойствие. Следи я на следващия ден след операцията дали се храни или пие вода - важно е. Сигурно ги знаеш тези неща, извинявай, че ти пиля допълнително . Седмица след операцията ще има само едно нещо, по което ще личи какво й се е случило - голото коремче. Страшни са възстановителните способности на котетата!

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор alys ()
Публикувано30.08.05 16:23



Дано всичко мине като по вода! Не показвай на котката си, че си притеснена, за да не я наплашиш излишно. Мисля, че се впечатляват от нашето настроение. Стискам палци и да пишеш после как сте! Успех!



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор Tиkвичka (непознат )
Публикувано30.08.05 16:29



стискаме!!!дано вси4ко мине ок:)))!!!не се притеснявай не е толкова страшно ше мине и ще забравите!!!въпреки 4е и аз съм малко против но това си е твое решение!!!аиде дано вси4ко е наред и да цункаш коте за кураж и да му кажеш 4е вси4ки му стискаме палци и се надяваме да мине добре!!!



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано30.08.05 16:37



Всичко ще мине благополучно Успех.

П.П. Предполагам сте инструктирани за храната, водата и всичко останало?

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Стискайте палци!нови [re: MANUS]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано30.08.05 17:26



Kъм 11 4аса ще я водим.



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: emetic]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано30.08.05 17:33



Доста мислихме по въпроса.По принцип и аз винаги съм била против намесата в природата,но ми се струва,4е разгонванията са доста неприятни и мъ4ителни и за самите котки.Още пове4е аз нямам никакво намерение да ги заплождаме.И двете ми писанки ужасно 4есто са разгонени и тогава стават неуправляеми-в такова състояние миналата година Коташка падна от балкона и си с4упи крака.Не мога да измисля по-безболезнен вариант.Надявам се да имат добър и даже по-безпроблемен живот след това(все пак да си перманентно сексуално-неудовлетворен не си е работа).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.