Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 02.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да,ама не!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.09.05 19:02



сега може и да ме разкъсате но аз при това положение виждам само един изход-БОЙ
не, не се шегувам и наистина така мисля. ама не безразборно а целенасочено. когато някой сгафи-бой, когато направи добро нещо-поощрение. и при това да няма разнобой от различните членове на семейството (това за което яде бой от едни други да толерират), да няма защитници които да ходят да я успокояват след като е яла бой и така нататъка.
ама никой не навивам за нищо просто давам предложение

Nice!


Тема Re: Да,ама не!нови [re: Megas]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано08.09.05 19:42



Позволи ми въобще да не се съглася с теб!Даже няма да се аргументирам.Между другото епопеята "кастрация" продължава.Сега Коташка
е с медицинска яка и не мога да ви опиша каква гледка е с нея-като котка,внезапно пристигнала от Марс.Д-р Маринков и махна вътрешните конци и понеже тя много ожесто4ено се ближе и никакви дрешки не са в състояние да помогнат,а сега е много важно да не се нарани,прибегнахме до яката.Отна4ало Коташка тръгна на заден ход с идеята,4е това е нещо,от което заднешком може да излезе,после някак я насо4ихме към хола и тя го прекоси със странна,маршируваща походка,а сега се блъска насам-натам по
терасата(е,не е 4ак толкова страшно!),гледа със завист Хепи,която се 4уди какво става, и не може да разбере как то4но да си полегне някъде.След 2-3
дни ще махнем и останалите повърхностни конци и дано вси4ко е наред и животното да си отдъхне най-после от тези ужасяващи го манипулации.



Тема Към МЕГАСнови [re: Josefine]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано08.09.05 19:45



И още нещо,разкъсването се отлага за по-късна дата.Засега живей в мир и не си бий ближните!



Тема Re: Да,ама не!нови [re: Josefine]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.09.05 19:55



позволявам разбира се не претендирам за нищо.

иначе не се притеснявай. Коташка ще свикне с яката и няма да й пречи. само гледай да не се научи да я сваля много са изобретателни понякога

Nice!


Тема Re: Да,ама не!нови [re: Megas]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано08.09.05 22:00



Аз лично не смятам да те разкъсвам.
Минавала ми е идеята за бой през главата, но още не съм я прилагала.
Навремето пробвах с бой при кучето - не помогна. Тогава опитах с добро. Е, да ама все пак това е куче. Възприема много п-олесно и най-важното ЗНАЕ за какво иде реч. Иманно затова смятам, че при котка боят няма да даде резултат. Освен един де - препикаване на всичките ми кревати и обувки.
От друга страна - ако се вразуми ще изтърпя и това. Дал бог перилни препарати по магазините Само дето още не мога да си представя как точно смятам да я набия. Ако някога реша да го направя, може би ще опитам с метлата (като по-лек предмет)
Акознаете как завиждам на всички ви, дето имате послушни котки



Тема Re: Да,ама не!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.09.05 22:12



вярно е че са отмъстителни винаги знае кой ги е ядосал и точно как да му го върнат тъпкано.
но моля те не я бий с метлата мисля че бой по дупето (като най здрава част на тялото) с ръка е достатъчно че да те разбере.и всъщност не е важно силата на наказанието а да е навреме и по начин че да разбере какво се иска от нея. затова написах и поясненията. Сара е бита само един или два пъти и то доста леко. след това се научи и от дума да разбира. но нещастната ми сиамка колко бой е изяла... не от мен де, но все пак. тя също беше проблемна, на три месеца вече изхвърлена от трима собственика заради лошо поведение любимото й място за тоалетна бяха току що постлани, прани чаршафи

Nice!


Тема Re: Да,ама не!нови [re: Megas]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано08.09.05 22:37



Номерът с 4аршафите наистина е гаден.Пфуй!Въпреки 4е ми е жал и за животин4ето-да смени толкова стопани...Така или ина4е,боят не само е жесток,но и напълно безмислен-най-много да запо4не да препикава и
прясно изпрани калъфки за възглавници.



Тема Re: Да,ама не!нови [re: Megas]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано08.09.05 22:43



Абе така е, за ръката, ама на метлата дръжката е по-дълга
Така ще спестя 80% от драскотините по себе си. Глупости, ще спестя по ръцете, ама не и по краката

Не съм се замисляла дали бяха току-що прани чаршафите, но преди две седмици беше пишкала, и не само пишкала на средата на спалнята. И няколко пъти в детската стая. Обувки препикаваше май миналата година. Прави го през нощта и ти сутринта като бързаш за работа и скочиш в едно дето вика "джвак" - мамо мила. Ама пак не съм я била. Тя сигурно затова ми се е качила на главата.



Тема Re: Да,ама не!нови [re: Josefine]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано08.09.05 22:50



Стига ме плашихте де Както обича да влиза в гардеробите сигурно ще препикава наред.
Ама моя гардероб е с райберчетаааааааа, щот съм хитра



Тема Re: Да,ама не!нови [re: Josefine]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано09.09.05 07:58



Сали и това правеше по средата на възглавницата да се изака, и в обувки е пишкала... но зя това не е яла бойь защото за това бяха виновни кретените които при първата пречка веднага я изхвърлят

Nice!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.