Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор Tиkвичka (новак)
Публикувано10.09.05 11:24



аз си спомням с предишната ми котка редовно се биехме.аз я бия като ме ядоса, ама и тя ме бие, хапе, дрска ,напада и вьпреки това си бяхме пьрви приятелки,както се биехме ,така и си играехме и спяхме заедно....та така си живехме .лошото беше само като се скараме за нещо, щото тя имаше навика като си правя нещо да ми го разваля -я пьзела, я като нарисувам нещо и мине по мократа картина с лапи ,а кулата ми от карти и беше лябима, а аз много оби4ам да се занимавам с такива неща ,а заклевам се ,сигурна сьм, 4е го правеше наро4но .вижда ме 4е си правя нещо ,стои ,гледа ме и като го свьрша и отида някьде ,докато не я гледам, го опустошаваше и след това се криеше ,щото знае ,4е е направила нещо лошо -е тогава какьв бой ставаше- аз е бия ,тя ме напада и ме дере ,аз крещя, тя мяука, 4есто се налагаше майка да ни укротява, щото ина4е ставаше сериозна борба и война .та така, аз сьм била котката си, ама и тя ме е поступвала сериозно- до ден днешен имам белези от нея, а са от 3-4 години....сериозни белези, ама ние си бяхме като сестри4ки с нея колкото се оби4ахме, толкова се и биехме и карахме



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Авторmurcon (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 11:57



i az ti pojelavam uspeh i vsi4ko da mine kakto trqbva.



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: murcon]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано10.09.05 13:40



Все още сме с медицинска яка след кастрирането и мажем оперираното място с йод.Процедурата е доста неприятна за милата Коташка ,но няма как.А с яката се 4увства доста некомфортно,но пък ина4е основното занимание на живота и е да се ближе то4но там,където не трябва.Тази яка сякаш я лишава изведнъж от ориентация и запо4ва да се блъска насам-натам и кой знае защо изведнъж запо4ва да ходи все близо до стените.Освен това движенията и са зигзагообразни откъм главата,движи се като някоя змия-странна работа!Кога ли най-после ще свърши вси4ко това-да хвърляме яки и про4ие и Коташка да живне!



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Tиkвичka]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано10.09.05 14:06



Аз не съм била все още Снежанка, но "някой" вчера ми е препикал възглавницата. Представям си ако я бях набила



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: CHEЖAHKA]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано10.09.05 14:17



Сериозно ли говориш?Май ,без да искам,съм се оказала лош пророк,макар 4е
ве4е не си спомням за твоята котка ли ставаше дума или за тази на Мегас.
Кофти.Но трябва да има някаква при4ина,не мога да допусна,4е просто така препикава каквито обекти и попаднат пред о4ите.Има ли постоянно достъп до тоалетната си?Има ли повод да си отмъщава за нещо?Странна работа.



Тема Re: Стискайте палци!нови [re: Josefine]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано10.09.05 14:37



Не препикава "каквито обекти й попаднат пред очите". Препикава МОИТЕ обекти - завивки, възглавници и т.н. Сигурно ми е ядосана. Ама не знае, че и аз на нея съм ядосана.
Отмъщава си заради Лъки - друго обяснение на намирам.



Тема Най-посленови [re: Josefine]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано12.09.05 15:37



Искам само да се похваля,4е най-после сме без каквито и да било конци и без
медицински яки!Коташка се 4увства прекрасно,възвърна и се желанието за игра и доброто настроение.На същата процедура,уви,в най-скоро време ще подложим и Хепи,защото нейното разгонване е още по-страшно.Трае дълго и се повтаря през ужасяващо кратки периоди,през които
тя се държи като обладана от зли духове-само се въргаля с нефокусиращ поглед насам-натам,а през нощта реве като ненахранено бебе.



Тема Re: Най-посленови [re: Josefine]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано12.09.05 17:02



браво!!!
дано процедурата с Хепи не е съвсем същата дано е много по-лека

Nice!


Тема Re: Най-посленови [re: Megas]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано12.09.05 19:00



И аз силно се надявам на това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.