Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема сребърно таби търси дом  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано25.08.05 18:45



прекрасно малко сребърно таби търси своя дом. котето е улично но много обича хора и няма страх от тях. седи на тротоара и се моли на всеки минаващ да го вземе. хора се спират да го погалят и отминават. тогава то гледа толкова тъжно и с толкова тъга в ЗЕЛЕНИТЕ си очи...
котето е копие на рекламноо коте на Уискас. ако някой си търси такова, нека побърза и се свърже с мен.

The brave are always the first to die


Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: MANUS]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано25.08.05 19:14



ох, даваш ли му поне храница някаква, има ли някаква дупчица, където да се свре горкичкото, докато се смили съдбата над него?



Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: gatofilia]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано25.08.05 19:50



погледни си личните бележки.

The brave are always the first to die


Тема Предложение за закована теманови [re: MANUS]  
Автор alys ()
Публикувано25.08.05 19:57



Не мога да предложа дом . Използвам темата ти, за да предложа отново да има закована тема "Коте търси дом" или подобно, тебе по- те бива в заглавията. Не знам дали това е възможно и целесъобразно, но като гледам колко котета си търсят дом...



Тема Re: Предложение за закована теманови [re: alys]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано25.08.05 20:05



не е това подходящата тема за тази дискусия но ще ти отговоря. ако след това искаш да дообсъдим нещата-пиши ми ЛБ:) няма лошо

та защо не мисля че темата е подходяща. защото малко хора търсещи коте ще погледнат там, защото хората са недобросъвестни и вместо да ме облекчат и да си кажат като намерят дом за котето си мълчат и темата се задръства, защото не може да се въздействя върху хората така както може в една тема. ето това е тема за едно коте. който я отвори ще може да се трогне от съдбата му и да си го вземе. а на обява-котето Х си търси дом, пишете на хххх@xxx.com" нищо не постига. ако имаш идеи как това да се прескочи и как такава тема да е функционална-пиши ЛБ както писах по горе

The brave are always the first to die


Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: MANUS]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано25.08.05 20:17



Има нещо вярно, че когато темата е обща за Коте си търси дом, няма да се чете, виж например Обяви - не е посещавана много. Щото формално всички тези теми за търсене на дом трябва да са там. А иначе тук всяко животинче си е с отделна съдба и заслужава отделна тема. Аз се бутам навсякъде като стара клюкарка, щото съм такава , не само стара коткарка, и своднича
в хубавия смисъл на думата, ей, в котките на абв бг се обадих подканващо към онова детенце и баща му, дето си търсеше персийско коте.
Понякога се блъскаме малко тук в тарапаната, и в милозливостта си към животинките и желанието да услужим, но вярвам да е за добро.
Ей така е, хората се бият за породисти котки и не винаги са навити на обикновените сладурчета, аз двайсе години гледам котки, до пет-шест ми са се събирали, и никога не можах да си имам породисто, не остана за него място от събираните от жалост и любов поколения простосмъртни...



Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: gatofilia]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано25.08.05 20:21



съгласен съм че ако има тема за обави подобни теми трябва да са част от основната. но в модераторския панел няма опция за подобно сливане на теми. тогава ще ми остане да ги трия - което лишава котето от възможност за задомяване(напълно нежелателно)- или темата Оябви да остане празна-тоест излишна и всичко отива по дяволте.

The brave are always the first to die


Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: MANUS]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано25.08.05 22:59



Имаш право...А що се отнася до котето,за което пишеш,колкото пъти 4ета за котенца и котки,които си търсят дом,се 4увствам безпомощно и гадно,защото по сте4ение на обстоятелствата не мога да бъда полезна.А толкова би ми се искало...Не зная какво да кажа...Дано нещо се уреди за това писан4е.Около мен ,уви,няма много желаещи(казвам"много"за благозву4ие)да направят добро на едно бездомно или изоставено животин4е...



Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: MANUS]  
Автормaprapитka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 08:41



А колко е голямо котето и какво е, момче, момиче?



Тема Re: сребърно таби търси домнови [re: мaprapитka]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано26.08.05 17:18



мисля че е момиче но не гарантирам. на около 2 месеца е

The brave are always the first to die



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.