Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 15.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема не се научинови  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано02.07.05 09:06



котката ми не иска да ака в тоалетната си. В къщи има точно 4 легена с бенто. В мойта стая под бчрото ми има едно легенче но черния дявол си свърши работата върху учебника по физикохимия върху бюрото ми. Как да го накарам да ака в легена. Обикновеноо го взимам като забележа, первам го по носа с ръка и му слагам екскрементите в легенчето, после и него там и го погалвам, ама няма ефект. как да се оправя с този разбоиник? Вече е 10 месечен.

много странно почна напоследък да си играе. Както съм седнал в хола на канапето, тои започва да да ме натиска с предните лапи по корема като си вади от време на време и ноктите. По едно време почва и да ме хапе. Никога не си ги е вадил докато играем. Да не би да си ми го връща за перването по носа?

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: не се научинови [re: moDem]  
Автор netcat (mishkoqd)
Публикувано02.07.05 12:20



Ти си го взел голям, ако не се лъжа? Вероятно тоалетната, която ползва е различна от тази, която е ползвал и затова се получава така. Не се отказвай от приучаването, но не го й бий...

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.


Тема Re: не се научинови [re: moDem]  
Автор herelina ()
Публикувано04.07.05 07:50



моят също така и не се научи. решил е, че ще си ака на балатума пред входната врата и точка. за пишкането знам, че няколко капки белина в съндъчето вършат работа, но за акането не съм сигурна.
а за играта.... сякаш меси тесто с лапите и мърка?нашият така мърсува като му се иска женска. не се разгонва, но си задоволява желанията господина



Тема Re: не се научинови [re: herelina]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 08:18



Пробвай с нещо друго (оцет например), изпаренията на белината са отровни за котката!

П.П. Абе, какви са тези котки-пикльовци и дрисльовци? Аз доколкото знам котката е най-чистото животно на земята!:)



Тема Re: не се научинови [re: nc]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано04.07.05 10:33



в стаята ми напоследък все миришеше и аз не можех да открия от къде идва. Вдигнах кревата и от там извадих едно пликче с лаина. Имаше период в който мислехме че котката се е запекла а то какво е правил дявола...

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: не се научинови [re: moDem]  
Автор gamina (someone)
Публикувано04.07.05 10:52



никога ли не си е ползвал тоалетната? моя правеше поразии само когато тоалетната беше на терасата и не можеше да я ползва постоянно. пробвай с друга тоалетна или с вестници, билбо като види найлоново пликче например не пропуска да го напикае... не знам защо, явно се кефи да пишка върху найлон. А може да пробваш да му смениш легенчето. За тоалетната - преди време бях пуснала такава тема - с какво да сменя бентото. намерих! бях му купила някаква скъпа холандска ли, германска ли беше на силиконова основа, но той не я и погледна. обаче се оказа че била ароматизирана, сега взех пак такава но обикновена - 3,8 литра обем за 5,50 лв. мръщи се нашия, мръщи се, но взе да пишка, след известно време на сръдни и съмнителни действия под дивана се и изака... не знам какво мислите за силикагел-а (от такова нещо е тази тоалетна) но аз съм във възторг - не мирише, не се слепва и замазва като бентонита, а всяко "камъче" е хигроскопично и си поема течността. акото веднага изсъхва - "камъчетата" му поемат влагата. според опаковката трябвало да изтрае месец - едва ли, но и на две-три седмици ще съм доволна. на външен вид е едно снежно бяло, и малко прилича на сода каустик на кристали. пробвай наистина да смениш бентото - дали с такава или някаква друга, може просто да не го кефи.



Тема Re: не се научи [re: gamina]  
Автор herelina ()
Публикувано04.07.05 11:50



вярно, че може да е от камъчетата. моят като беше малък не правеше бели никакви.ама му слагахме котешка тоалетна. ама като поотрастна и взех да купувам всяка седмица, реших, че ще си върши работите на вестик само. е, пишка в санъдчето, но за другото си е решил, че не му харесва и толкова.



Тема Re: не се научинови [re: gamina]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано04.07.05 17:24



ползва я само когато има при него някой. Иначе зад гърба ни където си иска.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: не се научинови [re: moDem]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 19:40



Учебникът по физикохимия е добър избор
Толкова ме е мъчила тази наука навремето - сума ти семестри
я учих и така и не я разбрах.



Тема Re: не се научинови [re: Aди]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано04.07.05 23:00



То аз я взех още от първия път ама се местя в друга спецялност и ще трябва приравнителен. Отчаивам се като гледам сега как нищо не знам. А котката се изсра точно на втория принцип на термодинамиката(говори за напредъка ми).

Живота е низ от груби събуждания.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.