Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 17.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Стискайте палци, мили клъбъринови  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано14.06.05 15:45



Станаха недобри неща с моята кота-нежна-хубава-умна . Започна да й кърви влагалището, веднага я заведохме на доки и решението беше взето бързо - утре ще я кастрират, стискайте палци всичко да мине добре...

Ще ви държа в течение какво се случва, но както вече казах - на новото работно място пазя поведение и няма да мога да бъда толкова словоохотлива, колкото преди.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: atteh]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 15:51



Ще стискаме всички човешки и котешки палци! И дано всичко мине без проблеми. И ви желаем по-бързо и леко възстановяване. А като си на нова работа, ще има ли кой да се грижи за нея през деня? Поне два дни трябва някой да е непрекъснато край нея, за да се избегнат проблеми.



Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: atteh]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано14.06.05 15:52



много стискаме наистина ти съчуствам, като знам за какво се готвеше, а то какво ви стигна.... оправяйте се бързо и минавай поне по едно мнение на ден да ни пускаш, за да знаем че сте добре

The brave are always the first to die


Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: atteh]  
Автор gamina (someone)
Публикувано14.06.05 15:56



стискаме и още как. ... всичко да мине успешно и котана да се оправи!



Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: Lucky]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано14.06.05 16:07



Много ни се струпа на всички тези дни. За съжаление няма да има никой - освен моята нова работа, гаджето ми ще изпитва студенти в Пловдив, няма как да отложи изпита или да остави шефа си да работи сам. Но и не мога да го отлагам. Като забелязахме кървенето котката беше много жизнена и бодра, но снощи беше унила.
Не можеше и по-рано да насрочим операцията, защото докторът е зает. Но той ми каза, че ще е сравнително лека операцията. Зададох му 200 000 въпроса какво трябва да направя и дали е необходимо да сме си вкъщи нон-стоп, отговори ми с НЕ.

Благодаря ви за подкрепата. Гони ме зверско шубе .

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: MANUS]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано14.06.05 16:11



И аз това си мислех. Но знаеш ли, много по-важно е да ми е жива и здрава котката, отколкото това да има котенца.
А когато си имаме достатъчно голяма наша къща, ще си взема поне още едничко, което да има нужда от добри и грижовни стопани. Животни, нуждаещи се от помощ има много.

Ще ви държа в течение за операцията и пост-оперативния период.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: atteh]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 17:28



Стискаме палци
Знаеш ли - струва ми се че можеш да пробваш да се освободиш за 2 дни от работа, т.е. ако са свестни няма да имаш проблем, ако не са - тогава и да пазиш поведение и не - пак ще те прецакат за нещо.
Т. е. според мен котето да е добре е неизмеримо по важно от някои други неща. Стискам палци всичко да е наред.



Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: gamina]  
АвторJosefine (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 19:29



Izvinjavaj,4e pi6a na latinica,no iskam i az da pojelaja uspe6na operacija i burzo vuzstanovjavane na koteto ti!Stiskam ti i az palci vsi4ko da mine leko i bezproblemno!Pi6i posle kak e preminalo vsi4ko!



Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: atteh]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 19:40



Надявам се всичко да мине добре.
След операцията е добре да й осигуриш спокойно и топло местенце
(можеш да й направиш кашон с нещо, в което може да се завие),
най-добре на земята, за да не се налага да скача. Сложи й храната
и водата съвсем наблизо.
Не е зле поне през първите 5-6 часа след операцията при нея да има
някой. Възстановяването след такава операция при женските не е
леко. Спомням си, че мойта кучка (която е невероятно издръжлива,
жизнена и лакома) след кастрацията беше като умряла около
седмица (първите няколко дни от раната течеше кръв) и беше
станала като скелетче.



Тема Re: Стискайте палци, мили клъбъринови [re: Aди]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано14.06.05 19:46



Благодаря ти Ади,
Да - подготвила съм й от сега местенце. До нашето легло съм й сложила новото открито кошче от ракита, в което е влюбена. Снощи й го застлах с един стар вълнен пуловер, а отгоре с чаршаф. Почти цяла вечер спа в него, милото ми момиченце.

Ще бъдем с нея колкото се може повече време.

Един от докторите беше казал, че при котките операцията е по-лека сравнено с тази на кучетата. Не знам, не разбирам... Но определено не си представям да хукне да ловува крака 2 часа след операцията.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.