Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 29.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Смяна на модераторанови  
Автор netcat (mishkoqd)
Публикувано04.06.05 18:23



Така... никога не съм харесвала Индипендънт, нито преди, нито сега, а тя за пореден път доказа, че въобще не й е мястото тук. Искам да помоля всеки, който не е съгласен с модерирането й да се регистрира (знам че повечето пишете нерегистрирани, но ако ви пука за това място, направете компромис и се регистрирайте, моля) и да си даде гласа.
На мен лично не ми харесва студенината и отдръпнатостта й. Не харесвам, че така игнорира хората, никога на никой не е помогнала, когато я е попитал нещо, дори не си прави труда да отговаря, като че ли другите стоят един вид по-долу от нея. Не ми харесва, когато вместо да премести темите ги трие, не ми харесва също пълната липса на каквато и да е инициативност. Не ми харесват много работи и мисля, че сега е времето това да се поправи. Не е тайна колко хора си заминаха или преминаха на "рийд онли", откакто тя се зае да "управлява" (управлява, а не модерира, за съжаление) клуба. Това е от мен. Мисля да не се впускам в повече подробности. Моето предложение за модератори са МАNUS i PanTer, които са страхотни топли хора и на които много се възхищавам, а и имат немалко познания по нашите приятели пухчовците, заради които сме се събрали - писаните!
Ако имате други предложения може да ги напишете, но според мен 2мата са особено подходящи за целта.

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.


Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
Автортee (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 19:22



Да, трябва определено да е 4овек със слабост към котките и стопаните им. Мисля 4е, Пантер и Манус биха се справили по-добре.



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано04.06.05 19:47



нямам нищо против да стана модератор-за мен ще е чест ако хората ми гласуват това доверие (заедно с Пантер, разбира се, и се надявам тя да няма нищо против също) нека обаче регламентираме нещата. благодаря на тее за подкрепата, но както Неткат е казала е нужно гласовете да са от регистрирани потребители. и освен за нас е хубаво и за други хора до може да се гласува, и ако има желаещи нека издигнат и други кандидатури. изказвайте и други предложения за организацията-според мен е добре да има двама модератори. това осигурява по плътен надзор на форума а заедно с това и намалява вероятността за необективност при модерирането.

а ето и защо аз подкрепям смяната на модератора. на първо място заради недобре оформените статични теми на първата страница и нередовното им очистване от излишни мениня. считам че ролята на модератора не е само да наблюдава хората да не се избият помежду си (макар да го считам за основно) но и да поддържа чист и подреден клуба така че да е лесен за ориентиране на новите които търсят някаква информация. да има разнообразие на темите и тн. също така решаващо за мен беше случката от миналата седмица със заключената тема. не защото беше заключена-това е право на избор на модератора, а зощото не беше отключена след като беше помолена от потребителите. не беше нужно да се обаждат всички за да стане това и да се отваря специална тема.

The brave are always the first to die

Редактирано от MANUS на 04.06.05 20:02.



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
АвторJosefine (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 19:50



Moje bi ne e 4estno to4no az da izrazjavam mnenie,tuj kato ot skoro vlizam tuk.I vse pak si mislja,4e dvamata predlojeni imat vsi4ki ka4estva za celta i 6te budat mnogo polezni.A kakvo 6te kajete za EMETIC?Az sum moje bi pristrastna,za6toto
tja mnogo mi pomogna-ne samo mi pomogna da namerja podhodja6ti osinoviteli za kotenceto,na koeto turseh stopani,no i s goljama 4ove6ka toplota mi pisa na
mejla v moment,v kojto bjah adski razstroena ,4e sme dali kotenceto i se pritesnjavah kak li e bez nas.To4no togava polu4ih purvoto i pismo,v koeto me uverjava6e,4e koteto e dobre i 4e tja poznava horata,v koito e to i t.n.Vajnoto e,4e mi olekna togava i pismoto i me stopli.Vijdam,4e mnogo prisurce se otnasja kum kote6kija svjat i vinagi e gotova da pomogne.Tova e...



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
Автор PanTer ()
Публикувано04.06.05 20:16



При така повдигнатия въпрос мнението ми е следното:
Да, съгласна съм че има нужда да се смени модератора. Мисля, че не достатъчно добре разграничава важността на нещата.
В името на справедливостта искам да кажа, че всъщност Инди пише съвсем редовно сред нас, макар и под друго име. Това е важно с оглед на избора, който ще трябва да направите.
Смятам, че е добре модераторите наистина да са двама – така ще е по-безпристрастно, по-лесно и мисля, че подобни проблеми, заради които съм съгласна с необходимостта от смяната и няма да възникват.
Бих се съгласила да съм един от двамата модератори, НО!
Моля всички да кажат мнението си – независимо какво е то по следните въпроси:
1.Искате ли смяна на модератора
2.Въобще – да има ли модератор? Ако да - един или двама предпочитате да бъдат.
3.Кои имена предлагате.
Аз бих искала да помислите също и за beer_more, защото и той е подходящ. Манус също е добър избор.


За Еметик - според мен тя щеше да бъде добър избор, ако не събуждаше толкова противоречиви чувства в голяма част от клубарите.



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: PanTer]  
Автор netcat (mishkoqd)
Публикувано04.06.05 20:57



В името на справедливостта искам да кажа, че всъщност Инди пише съвсем редовно сред нас, макар и под друго име. Това е важно с оглед на избора, който ще трябва да направите.

Не бих казала, че е съвсем редовно - има точно 5 мнения за цялата година (с другия си ник)...

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.


Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано04.06.05 21:09



Леле, чак и мен предложили Не ме ли познавате колко импулсивно действам?

Тук е хубаво да кажа няколко неща. Нямам нищо против Инди и като, че ли не искам да я махаме. Т.е смятам че прави за клубът каквото трябва(и един бан отгоре ;), повече ми изглежда излишно мешане. И оценявам това че не пише като мод а с друг ник. И още нещо - все пак достатъчно бързо отключи темата.
До тук хубавите неща, имам малко причини да не я харесвам лично ама ще го преживея.

А за предложените за модератор - да изберем още един. Предлагам да е Пантер - май само тя се справя с трезвото мислене(от време на време )

Манус не се сърди но си доста краен и не четеш всичко
Нещо за бирата - ако той е мод аз се изнасям от клуба. Не може човек който убива кучета и ги трови да ми се прави на много обичащ котки. Мразя жестокостта във всичките и форми.

Редактирано от CAT-O-NlNE-TAlLS на 04.06.05 21:11.



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: Josefine]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано04.06.05 21:16



мерси за това :)
и аз съм от скоро тук и май не искам да съм мод
и доста хора ще избягат като чуят :)))



Тема Re: Смяна на модераторанови [re: netcat]  
Автор ike ()
Публикувано04.06.05 21:21



Аз не се оплаквам от Индипендънт. Харесва ми как модерира
(с леки изключения, ама който е безгрешен нека хвърли първия камък).
Ако се реши модераторите да са 2 -ма подкрепям с три ръце другият модератор да е Пантерката(ако тя е съгласна разбира се).



Тема Re: Смяна на модератора(офф)нови [re: ike]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано04.06.05 21:28



извуънземните тихо там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.