Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 28.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става с котето???нови [re: fortuna_]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 14:26



Първите симптоми се появиха веднага след поставянето на ваксината /или е бил удар?/. Странното е, че месец и повече след това Кай се влоши рязко - вместо да се подобри. Или е бил ударен повторно?
Ето защо не се успокоявах с окончателната диагноза - мозъчна травма.
Така или иначе - лекуваме го за мозъчна травма и дано успеем. Вчера имаше страхотен апетит и изпи много вода. За първи път от много време ми мърка. На моменти ми се струва, че е по-добре. После, че е много зле. И аз не знам.



Тема Re: Нуждая се от помощта ви! Спешно!нови [re: Cнeжaнka]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 14:30



Благодаря!
Знам ги. Аз съм при по-добър.



Тема Re:Ku4kari?!нови [re: Бoнбoн]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 18:10



Същата работа е и при нас. Откъде се вземат толкова много
истерични хора, не зная. То на някои не им трябва и да им
излае кучето, достатъчно е да се запъти срещу тях и започват
да пищят. Откачалки колкото искаш.
Защо не съберете контра-подписка?



Тема Re: Какво става с котето???нови [re: Бoнбoн]  
АвторJosefine (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 19:03



Tova 4e kotenceto ti murka vse pak e njakakuv simptom,kojto zvu4i obnadejdava6to.Dano da zapo4ne bavni4ko,no sigurno da se podobrjava. Pi6i za sustojanieto mu i dali ima njakakva promjana.



Тема Re: Какво става с котето???нови [re: Бoнбoн]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано29.05.05 19:23



Щом яде и пие вода, а и мърка - изглежда започва да преодолява кризисната точка. Дано по-скоро мине този период.



Тема Re: Какво става с котето???нови [re: fortuna_]  
Автор PanTer ()
Публикувано30.05.05 13:56



Дано да се оправя наистина!
Не разчитайте на мъркането обаче, то може да е признак и на болка.



Тема Re: Нуждая се от помощта ви! Спешно!нови [re: Бoнбoн]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.06.05 15:01



Бонбонче, нищо не разбирам, но защо не провериш дали скенер или ЯМР не би могъл да хвърли светлина върху болестта на Кай?
И съответно ако може и не му е много вредно не потърсиш начин да го видят?

Той има ли някаква промяна? Още ли се храни нормално и иска да играе?



Тема Re: Нуждая се от помощта ви! Спешно!нови [re: PanTer]  
АвторJosefine (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 15:28



Kak e koteto?Kakvo se okaza v krajna smetka i kak e to?Im a li njakakva promjana kum po-dobro?



Тема Сериозно за скенеранови [re: Бoнбoн]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.06.05 16:18



Тук имам позната, която си купи частен скенер и гледа на него. Ако става номера и си навита да пътуваш да взема да я питам?
Аз изчезвам след малко и ако тя е на работа така или иначе ще говоря с нея.



Тема Re: Сериозно за скенеранови [re: PanTer]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 16:33



Моят ветеринар е категоричен в диагнозата и не счита за необходимо скенер или изследване на кръв. Говорих и с друг ветеринар, който потвърди диагнозата и е категоричен, че няма оправяне и трябва да се приспи. Трети пък не изключва ваксината да е причинила всичко това. Вече писах, че четох за твърде много заболявание с подобни симптоми. Просто не зная какво да правя вече. Затова се обърнах към ветеринарите, спасили Сузи, ако могат да ме посъветват нещо. Изследване? Специалист в тази област? Или нещо друго... Не ми се иска да го помъкна от клиника в клиника и всеки да го инжектира с кой знае какво. Поне в последните му дни да му осигуря спокойствие.
Кай се влошава.
Опитва се да играе, но е неописуемо жалък. Непрекъснато пада и се търкаля.
От няколко дни се храни само с моя помощ. Ужасно се страхувам, че в един момент няма да може да преглъща.
Говорих утре да го заведа, да му вземат кръв. Представа нямам обаче, какво точно трябва да проверим. Май само ще ми съдерат кожата.
Доколкото зная скенер за животни няма. Ще трябва да потърся нелегален начин ...
А времето минава ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.