Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Влошава сенови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор gamina (someone)
Публикувано08.06.05 11:39



ами да, ако го тъпчат със всякакви лекарства (дори и да е с най-добри намерения) може да му се доста отрази зле, още повече, че не се знае какво точно се лекува при него... според мен трябва да видиш какви са оптималните дози витамини за неговото тегло и възраст (специално витамин А), как точно да ги получава (само с храната или ако отказва различна храна - с хапчета или ампули), да се храни добре (по възможност разнообразно ако пожелае) и това е. но това го консултирай с друг лекар, който да види и лекарствата, който пие Кай.



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: gamina]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:31



Чета всичко, но не се включвам, защото нямам време.
Хайде помагайте! Къде мога да си купя УРОТРОПИН. Можело да се намери от аптека, където се правят мехлеми и др. лекарства. Да има останали такива аптеки в центъра на гр. София? В противен случай тази вечер трябва да пътувам извън София.

П.П. Лечението е стряно вече пети ден, а се влошава.
Ако желаете, четете във виртуалната клиника. Чакам отговор от д-р Хараланов.



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Бoнбoн]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:36



Да, има такава аптека в центъра на София. Намира се на пл. Славейков. Като вървиш от Раковска към центъра, в дясната страна има няколко безистена. В един от тях има аптека, където бъркат всякакви илачи.
И още нещо. До сега все не исках да те натоварвам и аз. Но защо ли проблемите на Кай ми приличат на част от симптомите на котешката чума, от която си отиде предишната ми котка? Почвам да си мисля, че е имало проблем с ваксината! Ето ти няколко симптома:
Започна леко да замята задните крачета;
Започна да пищи понякога при допир (това при тебе май го няма);
след това започна да залита и да се върти в кръг при опитите си да ходи, при това все на една страна, на която и падаше.
Дано да не съм права и все пак животинката да намери сили и да оздравее!



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Бoнбoн]  
Автор gamina (someone)
Публикувано08.06.05 13:36



такава аптека има на ул. Кюстендил - точно под пазара на Красно Село. Ако няма по-близодо теб ще ти обясня най-подробно къде е точно. Щом се влошава без лекарства, значи все пак помагат... и има надежда:)



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Lucky]  
Автор gamina (someone)
Публикувано08.06.05 13:38



котешката чума се развива доста бързо - за около 5-7 дни... губи се апетита, има парези... Кая явно няма такива симптоми.



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: gamina]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:43



Не винаги се развива толкова бързо! Казвам го от горчив собствен опит! Горката животинка при мене се мъчи цял месец! Неврологичните симптоми започнаха на края, когато уж я бяха възстановили и решили, че са сбъркали диагнозата (тя пропи вода и прояде и за няколко дни си беше старата котка, но се оказа само ремисия!). А и на Кай му е слагана скоро ваксина. Ако не е била в ред по някаква причина, може да има такива симптоми (ваксината включва и вируса на котешката чума). Както преди много години у нас са разболели деца от детски паралич поради скапана ваксина!



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Lucky]  
Автор gamina (someone)
Публикувано08.06.05 13:57



прав/а си, понеже една от котките на баба ми си отиде за три дни въпреки лечението, затова съм останала с впечатление че се развива много бързо.



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Бoнбoн]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 14:04



При Кай също има периоди на подобрение и на влошаване. Не можем да разберем на какво се дължи това. Като цяло обаче, прогресивно се влошава.
Изключвахме котешката чума, защото е ваксиниран, няма температура, има апетит, очите му не са засегнати. Котешката чума се лекува с антибиотик, нали? Кай не се повлия от антибиотичното лечение.
Мисля си, че симптомите може да ни водят в грешна посока. И така да е, на практика не се справяме.
Не се сещам за безистена с аптеката, но ще я потърся и ще пиша. Най-близо ми е.



Тема Re: Откъде да купя УРОТРОПИН?нови [re: Бoнбoн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 14:04



Ама това за котето ли ти трябва?
Ако не намериш по аптеките има една фирма в кв. "Редута", ул. "В. Атанасов" 27 - "Билфарм" която продава такива неща на едро. Може да се съгласят да ти продадат.



Тема za bilpharmнови [re: Cнeжaнka]  
Автор gamina (someone)
Публикувано08.06.05 14:09



доколкото знам имат и аптека на същия адрес




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.