Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема зъбинови  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано20.04.05 14:40



имам едно малко коте на 7 месеца. Тои много обича да яде кокали. Забелязах че му се е счупил зъб, ама си взима кокали от боклука без да му пука. Котките имат ли млечни зъби. Животното опикава ягъла в клозета. Как да го отуча. Как да го науча да не дере мебелите в хола и тапетите в антрето. Какво мислите за кастрацята?

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: зъбинови [re: moDem]  
Автор atteh (хазарка)
Публикувано20.04.05 16:16



Внимавай с кокалите! Могат сериозно да навредят на котето ти, особено пилешките кости - могат да раздерат червата на животните. Съветвам те да ги прибираш в торбичка и да ги изхвърляш възможно най-бързо в контейнера за боклук пред вас. Иначе е нормално да им се мята и да рови в боклука, ако са му вкусни.

Да, котките имат млечни зъби, но би трябвало твоето да ги е сменило.

За опикаването - има ли си негова тоалетна (легенче, пълно с пясък) - това е най-често срещания вариант на котешка тоалетна, а и хигиеничен за теб и семейството ти...

За драскането - в магазините продават приспособления за драскане, може да ровнеш в темите назад, доста хора писаха по темата.

Сигурна съм, че и другите ще добавят по нещичко.

Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime


Тема Re: зъбинови [re: atteh]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано20.04.05 16:48



котака е невъзможен в някои отношения. Доста 4есто ме домързява да хвърлям боклука докато не се напълни кофата и тогава трябва да събирам. Има си котешка тоалетна бенто, ама пак подпикава.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: зъбинови [re: moDem]  
Автор atteh (хазарка)
Публикувано20.04.05 17:04



На едно място ли опикава (този ъгъл, който спомена) или и на други?
Забялязал ли си дали не го прави когато нещо е ядосан/ сърдит?

Нали знаеш, че мъжкарите маркират територия понякога... Но може и да не е от това...

Колкото до невъзможността му - напълно е възможно да прави такива дивотии, а и да знаеш с колко още може да те изненада

Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime


Тема Re: зъбинови [re: atteh]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 17:10



Имат млечни зъби, моята си ги смени докато ме хапеше и два останаха по ръцете ми и мисля че беше 6-7 месечна може и по голяма.



Тема Re: зъбинови [re: дecи]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (;)
Публикувано20.04.05 17:19



мойте ги смениха на 5 месеца ...
а до опикаването - на 7 месеца са далеч от маркирането, много далеч
по скоро въпросът ми е дали не се случва когато тоалетната е мръсна?



Тема Re: зъбинови [re: atteh]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано20.04.05 19:53



в един ъгъл в клозета пикае от време на време (вратата като е отворена), а сере в мойта стая под бюрото ми. . В тази стя го затварям когатпо не искам да ми се пречка че е много игрив и никаква работа не мога да върша.(ремонтирам апартамента)

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: зъби [re: atteh]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано20.04.05 20:03



токъ що мъничето повърна. Имаше много обелки от салам (барабар с металното накрая), хляб, и малко от сухата храна с която го храня. Егати лакомията е този котак. Голяма локва се е образува. Много ме изплаши и като повръщаше издаваше едни звуци...

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: зъбинови [re: moDem]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано20.04.05 20:08



1. хубаво че ги е повърнал а не се е запушил

2. да ти е за урок това. аз гледам животни от има няма 10 години и ми е като рефлекс че всякакви остатъци от храна които не бива да бъдат погълнати (хартиики, найлончета и тн) се опаковат така че да не миришат и да не привличат вниманието, и се изхвърлят на недостъпно (кофата е с капак и затворена на балкона).

3. на котка не се дават кокали никога!

The brave are always the first to die


Тема Re: зъбинови [re: moDem]  
Авторпccc (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 21:51



КОШМАР! ГОРКИЯТ КОТАРАК




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.