Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 12.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: vasi543]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано10.02.05 19:56



да същата. не се притеснявай за теглото-ако изглежда добре значи е добре. аз лично мисля че е нормално, но зависи от размерите й. за персийка 4 килоглрама е ддобро тегло. дори 5.

скривай храната само за да я накараш да яде консерва вечерта. ако откаже да прави това нека си има постоянно храна.



The brave are always the first to die


Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: MANUS]  
Автор vasi543 (регистриран)
Публикувано11.02.05 12:43



БлагоДаря



Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: emetic]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 15:11



на нас поредния ветеринар ни препоръча зоогланц за козинката. проблема е че зоогланц е за кучета и не знам как ще им се отрази. някой да го е ползвал?
минахме на royal canin и още никой не се е разгонил. само ми направи впечатление, че пият много вода ама може и да е нормално. Хубавото на тази храна е че си ядът риба или поне след като се бяха натъпкали с нея(и им остана) отидоха да си доядът мерлузата.
но в интернет попаднах на малко негативни оценки на тема царевица и тази храна та държа да си ядът пиле риба и т.н задължително по веднъж на ден.



Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: emetic]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано11.02.05 15:15



мда-много вода пият от сухата храна. ние имаме на три места в къщата и постоянно се пие от трите.

The brave are always the first to die


Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: MANUS]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 15:19



ахам
то на консервите пише 80% вода, и за това до сега не съм ги виждала да се наливат така



Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: emetic]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано11.02.05 15:30



мда.
ама със 50 грама на ден Сара е станала 4 кила. колко грама от консервната храна трябват за да е равно на същата енергийна стойност. въпрос на избор на стопанина е с какво ще храни, а и котката какво ще предпочете. аз лично се опитах да я накарам да яде и консерви-не щя. нито пък пликчетата на Уискас-кучето добре си похапна мисля си ако имаме бебета да ги захраня директно със консерви за да нямам подобни проблеми. котките много по-лесно свикват на суха храна отколкото на консерви. не знам защо е така, но в определени ситуации може да се окаже проблем

The brave are always the first to die


Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: MANUS]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 15:40



те бебтата са много чувствителни
мойте дребни след кравето мляко минаха на пилешко месо(възможно най малко мазното и най доброто което може да се намери по магазините) и на консерви вискас джуниър, обаче консервите не ги признаваха много. а бяха много малки за суха храна, дори за малки котета, трябва да са прояли на около 15 ден но не мога да бъда сигурна. но това ги спаси де, на краве мляко от магазина нямаше да преживеят, виж от пилето дръпнаха от веднъж което ме кара много дасе съмнявам на каква възраст точно са били.



Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: MANUS]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано11.02.05 15:45



С големия котарак имах тоzи проблем.Като му спрях сухата храна и като се нацупи тая ми ти котка...на а zа раzправяне.И много трудно отвикват.А водиЧката я лоЧат вярно като невиждали.Сега от сухата му давам веднъж годиШно, но е zадължително при него, zаради бъбреците.После пак се муси на пакетЧетата ама ги хапва някак си.Оххх
Зоогланц полzвах zа куЧката преди4 години като ражда zа първи път.При нея ефектът беШе много добър... а бе направо въzхитителен. За около 4 седмицинаправо стана нова, но zа котка zа първи път Чувам да предписват zоогланц.Но все пак нали ти го е дал ветеринар.

Smiah, smiah...


Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: MANUS]  
Автор PanTer ()
Публикувано11.02.05 16:55



Внимавай, особено когато даваш на малки котета консервички. Като ти дойде до главата им следи внимателно изпражненията, че много от консервичките им разстройват стомахчетата. Ама ти като те познавам няма да стигнеш до подобен момент



Тема Re: Я кажете какви витамини и разни други неща давате?нови [re: emetic]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано11.02.05 21:46



Аз на моите им давам от витамини и Дентабитс на Уискас и нямам проблеми. Какво представляват тея на Роял Канин тука такова чудо не съм виждала да продават?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.