Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 04.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Вие как сте?нови [re: frisky lioness]  
Автор PanTer ()
Публикувано06.01.05 18:56



Смей се ти, ама това се оказва най-любимото им занимание - да се катерят по проклетия деколин на тяхната си стена (защото само тяхната стена има такъв). А умират от кеф да ти изкарват акъла - т.е. юрват се в тъмницата, пресичат ти пътя, залепят се за стената и пускат машинките за мъркане. Кефят се хем защото ти си сънен и едва не си се блъснал в тях, изкарвайки си акъла дали не си ги повредил и хем защото това означава терор - даваш си рамото за да си сложат те дупето и да започнат да те ръпат щастливо. Обаче целта на всичко това е в буквалния смисъл на думата да ти се качат на главата.... .... защото - сещай се какви рискове си навличаш ако просто ги подминеш без да им отдадеш полагаемото им се внимание Особено от страна на мама Туфи....



Тема Re: Вие как сте?нови [re: PanTer]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано07.01.05 12:20





All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: и аз сори че се месянови [re: PanTer]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 14:10



Спокойно, те те обичат, може и да направят нещо по лошо или жестоко но после ще съжаляват и може и никога да не се повтори. Не знам, обичай си котките и им показвай колко ги обичаш и т.н. Само спокойно.Аз за малко да се разделя с котарака си защото реших че иска да убие някое от малките котета. Бяхме ги разделили и едното беше със чужда миризма и не го позна. 3 дни бой ако го видеше и съм го държала отделно, бях в нервна криза. Добре че приятеля ми ми каза спокойно, изчакай. Сега ги лиже и двамата както когато бяха малки. А адски зловещо го биеше и се чуваха само писъците на котето. Но като ги разтърва по интересното е че на малкия и една драскотина няма. А като се бият на шега двамата малки целите стават във драскотини. А големия перфорира ръката на приятеля ми. Ама от тогава на никой от нас не е причинявал и минимална драскотина а аз го измъчих с това лечение. Просто са много чуствителни гадинките, нищо от шантавите им инстинкти. Както казах спокойно, прецени всичко на трезва глава. И май най-верния съвет сама ще си го измислиш
стискам палци



Тема Re: и аз сори че се месянови [re: emetic]  
Автор PanTer ()
Публикувано07.01.05 15:14



Мерси,
вчера се наложи да натикам в мивката хубосника, че се беше омазал целия с ако както си му е реда. Що протести, що писъци бяха - да му се неначудиш. Ако му оставя леген с вода сам ще влезе вътре целия, ама ако опитам на сила да го натикам в мивката.... леле, не е истина просто.
Майка му дотича моментално наточена за нападение, та трябваше да и обясня с много мило гласче докато се опитвах да остискам звера какво точно и защо му правя. Тя царствено измяука, давайки позволението си и молейки ме да внимавам и да приключвам по-бързо и после ходи да си приказва с него и да го целува.
Обаче тази сутрин пак се биха. Но само като им извиках имената побягнаха еднакво изплашени



Тема Re: и аз сори че се месянови [re: PanTer]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано07.01.05 16:32



Нали знаеш във всички семейства има проблеми... Не им се връзвай толкова, те си знаят най - добре. Остави ги да се оправят и ще видиш как нещата ще се наредят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.