Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ЧНГ 2005!нови [re: Цвeти]  
Автор PanTer ()
Публикувано04.01.05 17:04



Честито и от мен на цялото котешко войнство!
Нека всички сме здрави и късметлии, пък останалото само ще се нареди



Тема Вие как сте?нови [re: PanTer]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано05.01.05 10:08



Как е мама котка? Възстанови ли се? Изобщо пиши какво става с вас, че все сте ми в главата



Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Вие как сте?нови [re: Цвeти]  
Автор PanTer ()
Публикувано05.01.05 15:53



Благодаря, но трябва да ти кажа, че ако бяхме зле със сигурност досега да съм се оплакала няколко пъти. Така се паникьосвам, че не мога да си мълча
Добре сме. Наддали сме цели 500гр. и днес просто не можах да повярвам като я теглих.
Иначе си е все толкова ужасна. Добре де, малко по-малко. Все тича да се закача със сина си, или той с нея Това в 80% от случаите се превръща в сериозен бой. Вече започва да ме боли главата от тях. Май тая работа така няма да я бъде
О, и в тази връзка моето съпружеско тяло е възложило да ви питам - койото има наблюдение разбира се - бият ли се майките със синовете си (или по принцип женските с мъжките котки)? Защото аз смятам, че това нашето е по-скоро изключение отколкото правило, а той смята, че било нормално.

Иначе снощи се замислих какво нещо е природата. Малкият звяр (т.е. мама котка) вече почти няма следи от белега от операцията и беснее и се катери като ненормална, а са минали само 21-22 дни. От същата такава операция една клиентка ми каза как се е въстановявала повече от година..... Абе много сме несъвършени това хората



Тема Re: Вие как сте?нови [re: PanTer]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано05.01.05 16:47



здравей!!
малко не съм в настроение но за тебе ще се напъна и ще пиша че мъжа е прав за котките за разлика от при кучетата по - добре се разбират еднополовите отколкото разнополовите животни. в този смисъл те вече не се понасят. още повече че най-вероятно малкия се бута да суче а тя освен че няма мляко вече не изпитва и никакви майчински чувства към него. това сигурно няма да те зарадва много ама май най добре да намериш дом и за този сладур и да си останеш само с мама Туфи че да се почувства отново господарка на дома

The brave are always the first to die


Тема Re: Вие как сте?нови [re: MANUS]  
Автор PanTer ()
Публикувано05.01.05 17:08



Здравей,
знаех си аз, че съм специална
Не знам защо не си в настроение, ама дано ти се оправи много по-бързо отколкото очакваш

Тъжно, тъжно е това, което ми пишеш



Тема Re: Вие как сте?нови [re: PanTer]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано05.01.05 23:57



Хм какво разбираш под биене? Нашите разбойнички и те се бият, но после все едно нищо не е било. Да не би само да играят? И аз в началото много се шашках на игрите им, защото на моменти стават наистина опасни, но явно изглеждат по - зле отколкото всъщност са.
Пиши ни подробности моля те.



Тема Re: Вие как сте?нови [re: Sony^-]  
Автор PanTer ()
Публикувано06.01.05 15:46



Те че се целуват - целуват се. Че се гонят и си играят - така е.
Обаче на моменти Туфито напада Тери и в резултат играта загрубява, присвиват се уши, започват да се хъскат и при някое жестоко захапване се чуват и неистови писъци - обикновено Туфешки, защото хич да не е Тери е по-тежък със 700гр.
Друг път - тогава е още по-зле Тери дебне майка си и я напада зверски - резултата е пак същия. Той я дебне най-вече когато тя се опита да си играе. Така винаги и прекъсва игрите и силно подозирам, че тая история много я нерви. Тя е много игриво същество, а сега винаги се оглежда и не смее да се отпусне. Дори занимания като висене на прозореца или катерене и глезене по стената са и почти недостъпни от него.



Тема Re: Вие как сте?нови [re: PanTer]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано06.01.05 16:59



катерене и глезене по стената

Ха-ха-ха Туфито в ролята не на жената-котка, а на Спайдър-котка

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: и аз сори че се месянови [re: PanTer]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 17:17



Да дадеш някой май не е хубаво за всички ви, мога да ти кажа че като пораснат ако им се засегнат чувствата котараците могат да са много зли, а той сигурно се чувства засегнат. Би трябвало скоро отново да се заобичат както преди. И много внимавай някой да не ревнува от двамата



Тема Re: и аз сори че се месянови [re: emetic]  
Автор PanTer ()
Публикувано06.01.05 18:52



Като ги гледам как ме гледат като се нардвам на другия... сериозно започвам да се притеснявам за собствената си кожа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.