Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Черен списък на ветеринарите в Българиянови  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 16:05



Кажете каде да не се ходи. Споделете личния си опит, с имена, адреси, имеили и всичко останало.Защо,какво и как е станало.Нека има малка организация и хората да са предупредени.
Помогнете.



Тема дано не са многонови [re: emetic]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано27.12.04 19:15



хората в списъка

Обичам да си казвам квото мисля. Обичам свободата на словото....обичам и тебе....


Тема Re: дано не са многонови [re: zoomaniak]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано27.12.04 23:07



Ветеринарите на зоопарка!
Преди 2 години ми умориха бременна котка с неправилна реанимация!
Нещастната лакомия беше изяла обелки от салам с металните скоби и се зпуши. Естествено по празниците на 3-ти март. Когато я закарах не беше пила вече 3 дена. Оперираха я. Казах, че е обезводнена и искам да и сложат система. Не пожелаха, въпреки че бях готова да платя и горница над 90-те лева, които дадох за операцията. Сама щяла да започне да си пие. Когато започнах да я хидратирам аз, вече беше късно. Умря ми в ръцете нещастното животинче, с всичките бебета в него!
Егати касапите! Никой да не ходи там!

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено.

Редактирано от Rapidfire на 27.12.04 23:11.



Тема Re: дано не са многонови [re: Rapidfire]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано27.12.04 23:43



за тея си права :(
аз па ги забравих

НИКОЙ ДА НЕ ХОДИ ПРИ ТЕЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Обичам да си казвам квото мисля. Обичам свободата на словото....обичам и тебе....


Тема Re: Черен списък на ветеринарите в София нови [re: emetic]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано28.12.04 09:49



Пазете се от Люлинските ветеринари и най-вече в Люлин 8 и 10 !!! В Люлин 10 срещу "блока с розата" има малко пазарче и там в един от блоковете имаше един страшно мързелив и некадърен ветеринар. За коте погълнало хапче за сваляне на кръвно преди много време го попогледна, светна му в очите с един фенер за да види това, дето и аз виждах - че го няма никакъв котака ми и каза да съм чакала или да умре, или да оживее!?!?!?!?!?!?! , а той беше ни жив, ни умрял, отпуснат и спящ, да не говорим, че доктора го нямаше на работа в работното му време и се въртях в истерия между този и още един загубен кабинет наблизо(също затворен посред бял ден). И други хора са пищели от него. . Слава Богу, че котачето ми оживя. Има един печен в Люлин 9 в къщите- който е от там сигурно знае ....надявам се. Да са ви живи и здрави котараците и котарачките, с много любов ви желая аз Между другото не е зле да се знаят и добрите лекари, такива дето наистина се грижат за животните и им пука за тях както на нас.

П.П.Сега видях, че имало отделна тема за добрите.
Na kriva raketa kosmosa i kriv

Редактирано от Floridian на 28.12.04 09:56.



Тема Re: Черен списък на ветеринарите в Софиянови [re: Floridian]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано28.12.04 17:59



дай ми точните координати на добрите лекари около тебе или на добрият де точни координати + работно време телефони и т.н.

Обичам да си казвам квото мисля. Обичам свободата на словото....обичам и тебе....


Тема Re: Черен списък на ветеринарите в Софиянови [re: zoomaniak]  
Автор Floridian (gkt)
Публикувано29.12.04 07:04



Понеже съм на около 10 хиляди километра от Люлин 9 , съм дала бойна задача на майчето ми да ми намери точните координати на доктора. В момента, в който тя ми ги даде, ще ги постна тук!

Na kriva raketa kosmosa i kriv


Тема Re: Черен списък на ветеринарите в Българиянови [re: emetic]  
Автор Miss Jackson (Хип-Хоп Мома)
Публикувано29.12.04 11:02



моята котка имаше бълхи и я заведох във ветеринарната клиника Ами Вет!Там те ми дадоха едно мазило което трябваше да се намаже по гърба на животното ми!3 часа след като я намазах ме котката ми получи гърчове и за малко да умре!Заведох я в Ами Вет да питам кво и е е те ми казаха че била алергична към препарата!А то какво се разбра-че това лекарство е за КУЧЕТА А НЕ ЗА КОТКИ и оная патка неграмотна от клиниката за малко да ми умори котката аааа и впрочем бълхите си останаха



Тема Re: Черен списък на ветеринарите в София [re: Floridian]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано30.12.04 17:39



ще чакам

Обичам да си казвам квото мисля. Обичам свободата на словото....обичам и тебе....


Тема Re: дано не са много [re: Rapidfire]  
Авторsapphire (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 12:02



Не слагайте всички заради една случка под един знаменател, това не е правилно. Аз пък съм доволна от отзивчивостта на ветеринарите от зоопарка, които ми съдействаха за микроспория на единия от котараците ми. Така че... моля, не всички в кюпа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.