Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 10.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на ветеринарите в Българиянови [re: emetic]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 13:05



"д-р" Борис Велев - София,ул. Неофит Рилски - кабинета му се намира в един вход с офиса на модна агенция Визаж - писала съм за него - преди 2 години ми препоръча и продаде хапчета estrostop - препоръча ми лекарството като "много добро" за разгонен мъжки котарак - след това едва оправихме котенцето



Тема Re: Черен списък на ветеринарите в Българиянови [re: Miss Jackson]  
Автор Vinipuh (мечешки)
Публикувано18.07.05 11:43



"Бест Вет"! Не ходете там! Много болезнена тема е за мен. Там ми убиха котето, след като му предписаха човешко мазило и то се отрови. След нашето сладко същество там умориха едно куче, оперирано и изписано с кръвоизлив.



Тема Re: не мисля таканови [re: Miss Jackson]  
Автор gamina (someone)
Публикувано18.07.05 13:49



не знам защо са ти дали друг препарат, винаги от там съм взимала котешки препарати за бълхи, много пъти съм водила котето си там и мога да кажа, че са наистина много добри професионалисти... може би не си обяснила какво точно искаш... .



Тема Re: не мисля таканови [re: gamina]  
Автор Vinipuh (мечешки)
Публикувано18.07.05 14:44



Не се ограничиха само в лекарството, но предпочитам да не се впускам в обяснения. Преживяхме много мъка заради лекарите в "Бест вет". Ако се нуждая от лекарство за бълхи, си взимам Фронтлайн. Няма нужда ветеринари да ми го препоръчват. Когато човек заведе животинчето си в клиника, която се рекламира като престижна, търси помощ за много по-сериозен проблем. В нашия случай проблемите тръгнаха от "Бест вет". Ако се бяха погрижили за животинчето веднага, след като сбъркаха, днес щеше да си е живо. Вместо това шест месеца живя в абсолютна агония. Слава Богу, намерих една разкошна и изключително всеотдайна ветеринарка, при която водя котетата си. Кабинетът й е на другия край на София, но знам, че мога да разчитам сто процента на нея.



Тема Re: не мисля таканови [re: Vinipuh]  
Автор gamina (someone)
Публикувано18.07.05 15:12



отговора ми беше по темата за АмиВет:) и препарата за бълхи.



Тема Re: кажи я тази ветеринарка, моля ти сенови [re: Vinipuh]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано18.07.05 15:14



Кажи я тази всеотдайна ветеринарка, моля ти се, всеки има нужда от такова нещо. И мен ме е страх вече дори да се обърна към ветеринар, след последния случай, просто имам страхова невроза от жеста - връчваш си животното в ръцете му.... бррррр! Не смея да го повторя този жест.



Тема Re: не мисля таканови [re: gamina]  
Автор Vinipuh (мечешки)
Публикувано18.07.05 17:02



А, омешаха се отговорите. Тъкмо се чудех откъде се взеха тези бълхи. Не знам нищо за "Ами вет", но в клиниката, която аз споменавам ни причиниха много мъка. Мразени, обичани - имаме нужда от ветеринарите, така че не искам да обобщавам, че всички са маскари. Сред тях има и много свестни хора, които си обичат професията.



Тема Re: кажи я тази ветеринарка, моля ти сенови [re: gatofilia]  
Автор Vinipuh (мечешки)
Публикувано18.07.05 17:07



Казва се Вили Спасова и работи в кв. "Павлово". Невероятно момиче е. Тя ми възвърна вярата във ветеринарите. Няма да й казвам тук координатите да не прозвучи като реклама, но на лични мога да ти ги дам.



Тема Re: кажи я тази ветеринарка, моля ти сенови [re: Vinipuh]  
Авторike (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 18:32



Vinipuh моляте прати бележка на мануса да побликува координатите на Вили Спасова тука:



свесните ветеринари наистина са малко и имаме нужда от всеки един от тях.



Тема Re: не мисля таканови [re: gamina]  
Автор MANUS (cat person)
Публикувано18.07.05 18:46



мисля мисля и се чудя дали да оставя Ами-вет в закованата тема. освен това оплакване тук моля прочетете

. моля ви кажете какво мислите....

The brave are always the first to die


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.