Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Пepcи дe Гaлнови  
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 20:39



Уважаема госпожо,

Психическото ви състояние настоятелно изисква редовното приемане на предписаните Ви от лекуващия Ви лекар хапчета. Така с лекота ще избегнете пристъпите на мания на величие и параноя, които Ви измъчват, и ще възстановите донякъде способността да разсъждавате трезво и логично.

Ваш консултант-психоаналитик,

Doc




Тема Re: Пepcи дe Гaлнови [re: doc]  
Автор nCaT[OxFF] (Not here)
Публикувано16.03.04 08:31



Тези хора... много ме интересува да разбера кой и какво точно има против тях.
Вие, и другите, които писаха в клуба против тях, с какво точно Ви навредиха?

(лично пострадала)

Цивилизациите x и y се търсят една друга...


Тема Re: Пepcи дe Гaлнови [re: nCaT[OxFF]]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 17:24



Нека да се включа в разговора и аз. Познавам госпожата от Перси де Гал точно както е известна на фелинолозите в града. Тя сама е основала клуба си и затова е негов председател. За секретар е обявила съпруга си.
За коректност ми е неудобно да говоря, понеже такава липсва изцяло. Факта, че на организираните от нея изложби присъстват по тридесетина котки, от които осемнадесет са нейни лични. Склонна съм да повярвам, че наистина има болести, както беше отбелязано, поради невъзможността да се отглежда такова количество котки в един апартамент, сами си направете сметка за хигиената.
Но това не е най-страшното. Госпожата си е въобразила, че тя притежава някакъв монопол върху продажбата на котета и тормози всеки един пуснал подобна обява за продажба. Директно заплашва по телефона /да я питаш с какво/ и тормози не един човек. Дори се опитвала да забранява на хора да пускат обяви по вестниците.
А в Пловдив има лигитимен клуб със значително количество членове, един от тях е и учителката по която злослови госпожата. Завистта към нея е особено голяма, поради факта че котката взела най-високо отличие на международна изложба е именно на въпросната жена. Друга котка от България не е показвала подобни резултати. Председателката на Перси де Гал не се побира в кожата си от завист и се старае всячески да смаже "конкуренцията" си, ако тук може да се говори въобще за конкуренция. Все пак котките ги отглеждаме за удоволствие.
Това са част от нещата, с които е станала неприятна на много хора, да не говоря за злоупотреби с родословни документи, пари на спонсори и други подробности. Всичко е явно - България е едно "голямо село" - в смисъл, че всичко се научава достатъчно бързо.
Мога да успокоя любителите на котки, че вече се взеха мерки от доста хора /колкото и всеки да е зает с работата си/ да се постави въпросната госпожа на мястото й. Ще бъде разобличена и подведена под отговорност /поне за явните измами/. Те са й достатъчно.



Тема Re: Пepcи дe Гaлнови [re: Kaтя]  
Автор lndependent (point of view)
Публикувано16.03.04 18:51



Дано това да означава най-сетне да престана тези дъждове от помия, на които се "любувахме" в последно време.

Абе как не разбрахте досега, че на нас ИЗОБЩО не ни пука кой, какво и защо. Ако това беше котката ми, на третото "не" щеше завинаги да забрави да прави белята, която е предизвикала това "не". На вас обаче три пъти са ви малко. Даже имам чувството, че и сто пъти да ви се каже, че никой не иска и да слуша вашите простотии, пак ще продължавате да си мелите.

НЯМА ЛИ ДА ПРЕСТАНЕТЕ? НЕ ИСКАМЕ ДА СЛУШАМЕ ПОВЕЧЕ ЗА ГЛУПАВИТЕ ВИ РАЗВЪДНИЦИ! ИСКАМЕ ДА НИ Е СПОКОЙНО И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ В ПРИЯТНА ОБСТАНОВКА. КАКВАТО ЦАРЕШЕ ТУК, ПРЕДИ ДА СЕ ПОЯВИТЕ ВИЕ С ВАШИТЕ ПРОСТОТИИ!

НЕ ВИ ИСКАМЕ ТУК!


Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: И аз като теб не ги искам..нови [re: lndependent]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано16.03.04 20:01



ама кой ме пита И се чудя като всеки е толкова убеден в правотата си защо пишат като анонимни потребители, не че имам против... Рекох да помоля учтиво да спрат с тази война, обаче даже и съвет получих да не чета като не искам. Та така нали се сещаш за онази фраза' Колкото повече опознавам животните, толкова повече намразвам хората" Колкото и неприемливо да звучи си има известна доза истина в това- ЗА СЪЖАЛЕНИЕ



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: И аз като теб не ги искам..нови [re: минaвaщa]  
Авторminavast (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 20:20



I na men mi e nepriatno da cheta skandali,prestapnost,terorizam,no ako ne gi pishat vestnicite ne oznachava,che gi niama.Dobre e chovek da e osvedomen za realnostta.De da moje ako sloja rozovi ochila sveta da e po-dobar - da niama atentati, jertvi.Tova e nesto podobno,no kade-kade po-neznachitelno i bezobidno.Nepriatno,no e fakt.



Тема ИСТИНАТА !нови [re: doc]  
Автор BadBoyOO7 (красавец)
Публикувано16.03.04 20:33



Извинявам се на всички, които тази тема не ги засяга, ама искам да ви светна за някои работи !
К`ви са тия глупости тука ??? Някой трябва да защити Перси де Гал; някой, който наистина ги познава. Аз бях писал преди два месеца, че имам две британки и четири персийки, които са внос и две персийки, закупени от Перси де Гал преди година и нямам никакви проблеми с котките. Те са здрави и страхотни и печелят награди на изложбите. Отличната обстановка, където се отглеждат котките, се вижда на снимките. Аз познавам г-жа Праматарова и семейството й лично и бих казал, че ги обича като децата си. Аз съм член на Дружеството в Пловдив. От както се появи обявата на ШЕХЕРЕЗАДА започнаха плюнките. Всички, пишещи тук са регистрирани и НЕ СЕ крият като doc, Катя, Приятел, Пловдивчанин, Sasha, chinchilla - всички те са ШЕХЕРЕЗАДА - то си личи! В bazar.dir.bg също имаши подобни плюнки и Админите ги свалиха. Тази помия от ШЕХЕРЕЗАДА ще ни докара и Модератор, ама май наистина ще е по-добре да има, за да се сложи ред. Аз отдавна се каня да му смеля муцуната на тоя руснак - единствено той създава интриги и разправя наляво и надясно лъжи. Цяло лято и есента беше спокойно тук в клуб "КОТКИ", защото дъртата рускиня /пенсионираната учителка/ слугуваше в Италия на разведената си проституираща дъщеря.
Между другото Дружеството се управлява от 7-членен Управителен съвет и прави изложбата на 3 април БЕЗ спонсори и с вход свободен на разноски на Дружеството!
Една моя позната ... Ани си купи за $200 от ШЕХЕРЕЗАДА шотландско клепоухо и са и дали две неясни ксерокс копия от родословията на майката и бащата и са я пратили в Москва да си изкара родословие на котенцето.

Явно се вижда кой кого счита за конкуренция и се опитва с долни мръсни лъжи да опетни другия! Просто ме досмешава от простотията на ШЕХЕРЕЗАДА !

САМО АЗ СЪМ ПРАВ !!! и от време на време жената


Тема Re: ИСТИНАТА !нови [re: BadBoyOO7]  
АвторHaблюдaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 20:52



Забележете кой защитава Перси де Гал!!! За да го прочетеш в оригинал натисни върху ника му.

Email
Име BadBoyOO7
Вид потребител красавец
Всичко мнения 11
Web страница
Занимание (професия) мързел
Хоби побоища
Местонахождение там, където никой не ме очаква !!!
Биография Подробности в ЦРУ, МИ-6, КГБ, ФБР, МОСАТ и наш`то РПУ, също и в Централната психиатрия. За сега другаде ме няма :)
ICQ номер
Регистриран на 29.12.03 12:21

Е за тези хора става въпрос де, то простакът не може и да се поприкрие. Май нещо си поизпусна нервите а? Мисля, че това беше достатъчно.



Тема Re: И аз като теб не ги искам.. [re: minavast]  
Автор _kotanka_ (sladuranka)
Публикувано16.03.04 21:05



E, нагли сте вече ! Колко пъти ще ви казваме да спрете, бе!
Аз пък ще ви кажа, че също съм от Пловдив и ги знам Перси де Гал, защото съм присъствала на някои изложби просто като зрител и съм видяла котките им - останала съм с впечатлението, че се грижат добре за тях, защото изглеждат много хубави и предполагам, че затова и печелят! Явно има за какво да са на първите места.
Видях сайта им и ми направи голямо впечатление. Забелязах и в раздел "Изложби" местата, които са печелили. Не мисля, че ще излагат толкова голяма информация, ако не е вярна.
Но както и да е! Най-добре този спор и обиди да се спрат, защото вече ни писна да четем все опровержения и нови клевети! Аз не вярвам, защото знам, че не е така от собствено уверение! Оставям на вас да си решите дали да вярвате или не, ама ... всеки с мнението си!

ВИНАГИ НА ТОЧНОТО МЯСТО В ТОЧНОТО ВРЕМЕ !!!


Тема Какво стана?нови [re: Haблюдaтeлнa]  
АвторHaблюдaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 21:19



_kotanka_ се явява нещо като адвокат на BadBoyOO7 от доста отдавна.
Вижте тук:
"Тема Re: 300 лева за персийско коте [re: true^boy]
Автор _kotanka_ (sladuranka)
Публикувано 18.01.04 12:57
........Защо обаче всички сте се нахвърлили върху BadBoy007 ??? И той като нас изразява мнение - недоволствието си от поведението на предишните му котки и сравнявайки ги със сегашните, той е открил големи различия в характерите на различните породи. Опитвайки се да ви убеди, той представя нещата така както той ги вижда. Всички знаем, че сиамките са злобни котки, но естествено всяко правило си има изключение. Предполагам има и лоши персийки, но породата им се слави със спокоен характер. Така че недейте да се засягате от нечии постинги, а просто ако не са ви угодни, не нападайте другите, а си помислете че ако вашата котка не е такава, за каквато се пише, то просто тя е от добрите изключения."


Не ви ли навежда на мисълта, че е един и същ човек или съпругата му?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.