Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 28.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема goliam problem!!!нови  
Автор KlA (;))))
Публикувано01.10.03 13:17



Kak shte mi obiasnite povedenieto na kotkata mi. Az napravo neznam kakvo da pravia ot sega natatak. Mislia, che ne e normalno edna kotka da pishka na legloto mi. Ima si "koteshka toaletna" i obiknovenno si hodi tam. Snoshti tazi nagla ligla reshi, che moje da se izpikae na charshafa mi. Gadno zvuchi no e taka. Predi sam gledala i drugi kotki, no takav problem nikoga ne e imalo. Za tokova neshto samo sa mi razkazvali poznati, s koeto sam se zabavliavala. Samo, che sega maitapa e na men. Kajete mi kakvo da napravia s tova haivanche. Neznam dali go pravi, zashtoto neshto ia e iad na men ili pak e neshto nesaznato. Davaite saveti vsikakvi. Polojenieto e napecheno:)))))))))



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: KlA]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 13:44



За нешто ти отмъщава ако разбира се не и е станало навик за повече от един път



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: KlA]  
Автор PanTer ()
Публикувано01.10.03 13:45



Да не е разгонена? Понякога и женските котки маркират.
Втори вариант е да ти е много ядосана, но ако е така ти със сигурност трябва да имаш представа за какво.
Трети вариант е да има проблеми с бъбреците или пишкането.
И четвърти вариант е да не и харесва котешката тоалетна - ако сте сменили скоро вида и, или ако пък отдавна не сте я сменяли или не и я чистите достатъчно редовно. А ако пък всичко е наред може просто на тази партида да и има нещо.
О,да, щях да забравя. Да сте си сменяли напоследък праха за пране или омекотителя?



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: PanTer]  
Автор KlA (;))))
Публикувано02.10.03 15:43



Nai veroiatno ne i haresva polojenieto s koteshkata i toaletna. Ot niakolko dni zapochnah da namaliam kolichestvoto na onezi granuli deto im se slagat vmesto piasak. Iskam da ia naucha da hodi napravo v prazno legenche. Mislia, che taka e mnogo po-lesno za pochistvane i e po-higienichno. Taka sam uchila predi edin kotak i niamah posle nikakvi griji. Tazi hubavica, otnachalo ne se protiveshe i hodeshe tam, no iavno reshi, che e po-dobre da ima poveche material za rovene i proiavi harakter. Ne e povtariala magartiata deto ia napravi, no i az i napalnih legena dostatachno. Zapochvam da se chudia koi komandva vse pak:)))



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: KlA]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.10.03 17:09



Е как кой - тя, разбира се!
Явно и е писнало да я тормозиш и се е чудила как да ти каже да и напълниш пак легенчето



Тема Re: кой командва?нови [re: KlA]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 14:08



Лежи кучето и си мисли: Колко са добри хората, при които живея-хранят ме, поят ме, галят ме - сигурно са богове.
Лежи котката и си мисли: Колко са добри хората, при които живея-хранят ме, поят ме, галят ме - сигурно съм бог.



Тема Re: кой командва?нови [re: Maя]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.10.03 14:11



Абсолютно вярно!



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: KlA]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано03.10.03 14:26



mojat hubostnik go prawi we4e wseki den, samo che na poda.

nakazwam go, stoi zatworen, mokrja go - ne stawa i ne stawa :/

sega shte probwam i nomera s powe4e granuli w toaletnata.

ako i towa ne stane... naprawo ne znam



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: USD]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.10.03 15:42



Прочети внимателно това, което написах по-горе.
Няма котак, който да го прави ако няма проблеми. Само трябва да разбереш какъв е проблема.
И не го наказвай - ще постигнеш обратен ефект, още повече, че той едва ли ти схваща логиката защо го наказваш за нещо, за което той си има причина да прави.
Успех!



Тема Re: goliam problem!!!нови [re: PanTer]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано03.10.03 15:48



toj mnogo dobre znae, zashto go nakazwam - wseki pyt kato ja swyrshi taja rabota, pridobiwa super guzno powedenie i izrajenie :)

az sym po tsjal den wkyshti, zanimawam se s nego, taka che edinstwenata pri4ina maj moje da e malkoto granuli...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.