Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 06.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Втори полет от петия етаж!нови  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано24.06.03 16:23



Здравейте, не влизам редовно в клуба, но може би ще трябва да започна да го правя!

Моята котка е на 1 година и 3 месеца и интересното е че я взех чрез този клуб!

Миналото лято беше първия полет (бях на планина и бях оставил ключ на една колежка да я наглежда). Колежката събра сили да ми каже чак по Коледа какво се е случило. Така или иначе мацата си беше добре - нищо й нямаше , само беше раздразнена като се върнах, но това го отдавам на седмицата раздяла и срещата с чужд човек, която тя по дифолт не понася...

И сега в неделя пред очите ми!!!
Слава Богу, добре е и няма поражения освен уплахата!

Много обича да стои на прозореца или на терасата и да наблюдава какво става навън! Мислех, че си е извадила поука след първия полет, ама не!

Че тъй си мислех да ви питам имате ли подобен "опит"? Котката дали помни какво е станало преди година? Знам, че са късогледи и не могат да преценят височината! Дали е скочила нарочно или просто се е подхлъзнала?

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: HlTlO]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано24.06.03 18:46



Определено не си взимат поука. И моя летя от петия етаж преди месец и нещо и сега пак като отворя терасата първата му работа е да се качи на парапета.
Мисля да реша проблема с висящи саксии (висят от вътрешната страна на парапета) Засега имам няколко и мисля, че ако уплътня целия парапет (терасата ми е много малка), няма да има желание да се качва... ама знам ли, къвто е щурак... вчера се беше качил някак си върху вратата

|

Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: HlTlO]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 11:05



Nashta Bagira i tia letia minaloto liato ot 5 etaj, no ocelia shtoto tupna vyrhu edin dedo na peikata. Mai dedoto beshe po-uplashen
Inache koteto mnoo si pada po ptichki, peperudi i muhi - kato si naumi da hvane neshto go goni do dupka...ili ryba na terasata/pervaza
A inache na tvoeto kote trebe da mu dadat medal za hrabrost - veche ima dva skoka bez parashut.
Ako obicha da stoi "on the edge" ne go mychi izlishno - znachi takyv mu e haraktera. Ima i takiva hora .

Syshto moga da uspokoia lubitelite, che ako ima hrasti, to kotkata izdyrja na padane i ot 8 etaj. Samo deto posle trebe da se vyzstanoviava okolo sedmica



Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: kolio]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано25.06.03 17:22



Май и аз бях по-уплашения!

Вече е чуствително по-добре, даже май се разгонва пак

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: kolio]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 00:53



Goljm obraz e tvojta Bagira!Gorkijt djdo-cjla pantera da mu se stovari ot nebeto!:))



Тема Ти пък....нови [re: HlTlO]  
Автор Alabao13 (stronger)
Публикувано01.07.03 21:08



Майка й направи летенето 2 пъти, защо детето й за е по-назад, а?
Да видиш на мен какво ми беше след втория път, как не получих инфаркт.. но първия бе по-зле - тогава стана в мое присъствие... Съчувствам ти, но кръвта вода не става, батка!!

Освен това вторият полет на моята котка ми донесе щастие в любовта.....

She's gonna get'ya


Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: HlTlO]  
Автор мaлka тъпa фeя (влюбена до уши)
Публикувано02.07.03 02:31



на6ата хубостница го направи тоя номер преди 2 месеца, но за 6тастие и се размина само със фрактура, която няма оправия...за добро или ло6о сега ходи на 3 крака и не може да се мята от балкона.Интересното е,4е тя полета го направи на преклонната коте6ка възраст от 15 години, ама то луд умора няма.

Todo el mundo necesita un beso.


Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Авторfii (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:19



а моят котак в рамките на 2 месеца 2 пъти летя от 5-ия етаж - първият път беше доста зле, но сега слава богу само е натъртен
толкова му се ядосах тая събота като разбрах, че пак е правил опит за летене - явно си го влече
и не знам.. парашутче ли да му инсталирам, какво ли..?
май няма оправия, щото като беше на 2 месеца пак летя - само че от 4 етаж...
смятайте колко живота още му остават!



Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: HlTlO]  
Автор catycat (непознат)
Публикувано03.07.03 14:19



Аз Загубих 2 котки, след полет от 9 етаж. От една и съща тераса, от едно и също място на терасата. Третата ми котка е сиамка и засега вече девета година проявява разум.



Тема Re: Втори полет от петия етаж!нови [re: catycat]  
Автор Иryaнa (в Америка)
Публикувано04.07.03 01:55



А аз като живея на 16-я питаш ли какво ми е било като я видя да застава на ръба на терасата и да се надвесва да гледа?
Кво гледа, мамка й котешка любопитна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.