Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няма я...нови  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано23.06.03 19:40



Изчезна.Вчера се тупна от балкона долу и докато изтичам да я взема потъна някъде.Търсихме, търсихме, търсихме, сума ти мазета преровихме, няма я и това е.Познавам си я, щеше да се върне, а майка ми я видяла че е жива и здрава отгоре, ходела си нормално и не мяукала.За съжаление, колкото и да не искам явно или е взета от някой, или е...
Обаче тука вкъщи мъкаааа, няма кой да ми се отърка сутрин в лицето за добро утро, няма кой да ме посрещне като се прибера, изобщо ужасно.
Ако някой има малки котета, нека даде едночко, да си го гледкам, че не понасям вече тая тишина и липсата на "мяуу".Пък ако дай боже се върне, ще си гледам и двете, нека са живи и здрави...
....мъкаа....



Тема Re: Няма я...нови [re: Frysco]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 16:15



Съжалявам за котето ти, но може след известно време да се прибере. На моя позната котето го нямаше около 1 седмица и повече и когато тя реши, че вече няма смисъл да я търси то се прибра. Вярно беше измършавяло и стреснато но все пак се появи. Така че не се отчайвай съвсем.



Тема Re: Няма я...нови [re: Frysco]  
АвторRutha (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 11:15



imam koteta vse oshte... obadi mi se na 098 622287 - maya



Тема Re: Няма я...нови [re: Frysco]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано25.06.03 12:09



Навремето така изчезна мой котарак, безуспешно го търсихме цяла седмица.
Един ден, след като приехме, че може и да не се върне го видях от балкона.
Извиках го по име и той застина в очакване до си го прибера.
В интерес на истинатата се наложи малко да го примамя, все пак беше толкова уплашен от улицата и всичките и страхове и особености.

Прилъгах го с парче месо и си го прибрах. След съответната баня котарачето се превърна в същото мъркащо и благодарно животинче и всичко си дойде по места.

Така че, оглеждай се, от някъде ще се появи и ще си я прибереш.



Тема Re: Няма я...нови [re: Frysco]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано26.06.03 13:12



Dano da e dobre koteto i da se vyrne skoro. Predi godini moeto 6 mesechno kote nashite go podariha na hora v drugiq kraj na Sofia. Zivq u tqh nqkolko meseca, sled koeto skochi prez bulkona i izchezna. Blizo godina po-kusno cyfna na vratata u nas.
Ako ne se vyrne skoro i ziveesh blizo do kv. Nadezda, moi rodnini imat dve koteta (oshte kyrmacheta) shte ti podarqt ednoto, a moze i dvete!



Тема НАМЕРЕНАнови [re: Frysco]  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано28.06.03 10:22



Урааа...
В четвъртък, докато си говорех по телефона на балкона, някъде отдолу ми се счу мяукане.Занадзъртах с риска и аз да падна, ама никъде не я видях, пък мяукането вече не ми се счуваше ами си се чуваше и то доста силно, като при това съвсем определено беше на моето коте...
С подсказки от съседите стана ясно че тя е на балкон в съседния вход, на втория етаж.На въпросния балкон имаше голям шкаф, а той беше на десет сантиметра от пода.А отдолу ми се ококори добре позната муцунка, с мърляви мустаци.
Сега след обилно хапване, лочене, сън и игра е пак същата, че и даже доста по-добра от преди.Единствено ноктенцата изтъркани, явно доста се е потрудила да стигне до четвъртия етаж, но е успяла само до втория.



Тема Re: НАМЕРЕНАнови [re: Frysco]  
Автор Zigy (pisanka)
Публикувано28.06.03 12:01



Bravo,mnogo se radvam.Dano si e vzela pouka i ne predpriema ve4e podobni vuzdu6ni pute6estvij.



Тема Re: НАМЕРЕНАнови [re: Frysco]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано28.06.03 16:25



Chestito! Radvam se, che koteto se nameri:)! Dano pove4e ne pravi opiti za letene!



Тема Re: НАМЕРЕНАнови [re: Frysco]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано02.07.03 17:41



приятелю, моята котка по същия начин падна от третия етаж и се върна след 3 дена!
Явно това им е редовен номер на уплаха.
беше спала по мазетата и пак чрез мяукане я намерих



Тема Re: НАМЕРЕНА [re: verter]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано02.07.03 18:33



Вече имам "опит".

Явно от третия етаж не са толкова зашеметени, както от петия и по-високо ...

Нашата и при двете падания се беше скрила вцепенена в едно мазе и се хванала здраво с нокти - не можеш да я отскубнеш.
А от третия етаж сигурно скача и отива да се разхожда. Ако е разгонена и подуши някой смятай че пак може да скочи.

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.