Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Женска котка и мъжът в семейството  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано11.05.03 12:41



Тук преди време някой беше писал на тема котарак и гадже. После сега в темата на дивинора (кандидат-коткостопанка) я посъветваха, че ако си вземе женско коте, трябва да се примири с факта, че то ще предпочита мъжа й пред нея.
И аз си дадох сметка, че това, дето си мислех, че е лично предпочитание конкретно на нашата котка, всъщност може да се окаже обща черта и да не ми е толкова мъчно, че така отявлено ме пренебрегва за сметка на приятеля ми.
Ама ужасна е! Когато аз я гушкам, само гледа към свободата и чака кога ще отхлабя хвата, за да се измъкне, и отива и ляга в него!
А ако той е станал, ляга на неговото място. Изобщо ходи по него и където той е бил, отива там да стои. Веднъж направо ме разби - аз си я галех в мене, и тя избяга, за да отиде и сама да се гали в неговите *панталони*! Които бяха на стола!
Е какъв е тоя такт, какво е това чудо... видях се пренебрегната заради чифт стари дънки - как да не му стане криво на човек!
Я кажете дали и вие имате подобни наблюдения, щото ако е обща черта, някакси по-добре :)

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема И при меннови [re: Loretta]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 18:58



Обаче моя котарак.Много мрази баща ми да го гали или гушка.Най-много котака да стои 1 - 2 минути и идва да се гали при мен.



Тема Re: Женска котка и мъжът в семействотонови [re: Loretta]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано12.05.03 11:06



И моята е котка е същата - еднакво си я обичаме с мъжа ми, обаче тя само като го надуши в стаята скача и отива при него. Дори и да е била дълбоко заспала, да ми е мъркала сладко-сладко и се е галила като котенце - винаги ме зарязва, за да иде да се глези при него! Понякога ми иде да и откъсна розовите уши котешки на проклетата писана!

стой та гледай


Тема Кажете, вярно ли е?нови [re: Loretta]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано17.05.03 14:37



Има ли други такива случаи?
Задължително и навсякъде ли котките имат такива предпочитания?




There's a Universal justice and the eyes of Truth are always watching You.


Тема Re: Кажете, вярно ли е?нови [re: Dew-drop]  
Автор Иryaнa (екзотична)
Публикувано18.05.03 03:08



Ами де да знам, моята мъъъъничко ме пренабрегваше и обичаше да се гуша повече в приятеля ми (сякаш усети, че той първи се размекна да я пуснем в леглото) ама като си бяхме само двете беше моя 100% Пък аз съм ревнива ....



Тема Re: Женска котка и мъжът в семействотонови [re: Loretta]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано18.05.03 09:45



Затова аз ви съветвам да си взимате мъжки котки:)))

Burning feathers, not an angel, Heaven's closed , Hell's sold out.


Тема И азнови [re: Иryaнa]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано19.05.03 11:32



съм ревнива...

There's a Universal justice and the eyes of Truth are always watching You.


Тема Re: Женска котка и мъжът в семействотонови [re: SEXX]  
Автор TullamoreDew (непознат)
Публикувано19.05.03 16:46



Не знам вие ли сте изключението, или аз
У нас жените са 99,9% ... та си спим на спалнята детето (женско), аз (женска), кучето (женско), котката (и тя)... Другото дете (и то женско)... и определено всички жени мачкаме женските си животни
Я пробвайте да вземете още женски животни, може да помогне.
Шегувам се де.




Тема Re: Женска котка и мъжът в семействотонови [re: Loretta]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано19.05.03 16:52



Кой я храни, ти или гаджето?

Я вышел им наперерез!


Тема аз я храня!нови [re: Resurrector]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано19.05.03 18:21



аз я храня, и не само това - и тоалетната й чистя, и я реша (е, рядко де), и си играя с нея като й се играе, и й позволявам всякакви волности (да ме хапе, дере, да ми се качва на главата - в буквалния смисъл, да ме командори както си иска - пусни ме в стаята, пусни ме в коридора, пусни ме обратно в стаята, не не, искам в коридора...) - и изглежда в резултат тя ми се има за шефка... уважение липсва, така ми се чини на мен...

и си казвам, брех аз ако на една котка не мога да взема уважението, утре на децата как ще го взема бре?!

From now on, I want you all to call me "Loretta"!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.