Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 26.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Моля за съветнови  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 09:51



Здравейте на всички. Много Ви моля да ми помогнете с някакъв съвет. От известно време може би 2-3 седмици козината на котето ми много пада. Не мога да розбера от какво точно е това. Давам й витамини, но няма особен резултат. Може би е от сезона, но тя е при нас вече от една година, но такова нещо не е било до сега. Моля Ви ако можете помогнете ми с някакъв съвет. Благодаря предварително.



Тема Re: Моля за съвет [re: Jeni]  
Автор Иryaнa (екзотична)
Публикувано19.05.03 14:48



Proletes i na esen se pooskubvat malko. Ama samo malko. Ako e pove4e imash osnovanie da se trevojish. Moje da e nqkakvo kojno zaboliavane. 4eshe li se mnogo? Li4i li da q drazni neshto? Zavedi q na lekar zashtoto nqkoi kojni paraziti sa zarazni i za horata.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Jeni]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано19.05.03 15:42



За сезона е нормално да се оскубва. Все пак погледни дали не остават голи петна по кожата - тогава става кофти - може да е кожна болест и е малко неприятно лекуването - доста са упорити.
Също така е нормално котката да се скубе когато е нервна или уплашена, възможно е при продължителен стрес да се появи и пърхот.

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: Моля за съветнови [re: Ras4o]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 15:51



Благодаря Ви много за отзивчивостта. Не се чеше много, но ще я попрегледам за обезкосмени участъци, макар че до сега не ми е направило впечатление да има такива. В краен случай ще я заведа на лекар, но тя много не ги обича и ще ми бъде трудно. Още веднъж благодаря.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Jeni]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано19.05.03 18:29



аз тука бях пуснала малко по-долу тема за запушени анални жлези - докторът, който й е бил инжекция против разгонване, е видял, че котката се скубе прекалено, и е предположил, че може на това да се дължи, прегледал я е и е установил, че наистина има такова запушване

иначе и аз си мислех, че понеже е пролет

това е всичко, което мога да кажа по темата

From now on, I want you all to call me "Loretta"!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.