Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 05.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ?нови  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 15:52



Някой знае ли телефон или адрес на ФЕЛИНОЛОЖКИЯ КЛУБ В СОФИЯ ?



Тема Re: ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ?нови [re: Ивaнчo]  
Автор true^boy (since_1994)
Публикувано13.05.03 02:13



Тя Българската федерация по фелинология няма телефон и адрес ти за клуб говориш!



Тема Re:БФФ- СОФИЯ ?нови [re: true^boy]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 09:57



И аз търсих да се свържа с тях - но наистина нямат никакви телефони. Дори и и-мейл нямат !?... Фантоми ?...



Тема Re: ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ?нови [re: Ивaнчo]  
АвторПOДO3PИTEЛEH (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 13:23



ТАЗИ ЦЯЛАТА РАБОТА С ДИПЛОМИ, ФЕДЕРАЦИИ И ТЕМ ПОДОБНИ МИ СЕ ВИЖДА ЕДНА ГОЛЯМА ИЗМАМА ЗА ЛЕКОВЕРНИЦИ. ВСИЧКО Е МОНОПОЛИЗИРАНО И СЕ ВЪРТИ САМО ОКОЛО ПАРАТА !!!!!!!!! ВКЛЮЧИТЕЛНО И В ТЕЗИ КЛУБОВЕ СИ ИМА
ДЕЖУРНИ ПИСАЧИ НА КОИТО ИМ СЕ ПЛАЩА ДА НИ ТРОВЯТ С ИНФОРМАЦИЯ !



Тема Re: ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ?нови [re: ПOДO3PИTEЛEH]  
Автор true^boy (since_1994)
Публикувано13.05.03 19:26



На мен председателката на Клуб персийска котка ми затвори телефона при условие че се набутвам да я търся от 500км разтояние,при това бях адски любезен и имах само едно нищожно питане.



Тема Re: ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ?нови [re: true^boy]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 20:38



За съжаление има и такива.... "председателка на Клуб".

Помниш ли й името, да я поизложиш, както си го заслужава.

По сходни причини има и "търкания", меко казано, между двата фелиноложки клуба в Пловдив. Едните - този на истинските обожатели на котките си, са асоциираха към Московския "ASSOLUX" /признат на всякъде по света/, защото не намират общ език с тези към Софийския.... Я кажи, това как го наричаш?
Предполагам, че се досетиха всички коя беше мнимата "К Л И Е Н Т К А" от онази грозна и чисто клеветническа тема /без капка истина/.... Та по този повод те питам "помниш ли й името", да не го казвам аз, че съм "пристрастен"? Ако не желаеш, не казвай...тя ще се сети сама, явно поглежда тук!

Бих посъветвал всички: Отваряйте си очите, вземайте повечко мнения от познати и хора, на които имате доверие. За съжаление се налага!
А най-важното е да обичаме истински любимците си и да бъдем ХОРА .... всичко друго е ала-бала.



Тема Re: ФЕЛИНОЛОЖКИ КЛУБ - СОФИЯ ? [re: true^boy]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 20:44



За съжаление има и такива.... "председателка на Клуб"....
Помниш ли й името, да я поизложиш, както си го заслужава.

По сходни причини има и "търкания", меко казано, между двата фелиноложки клуба в Пловдив. Едните - този на истинските обожатели на котките си, са асоциирани към Московския "ASSOLUX" /признат на всякъде по света/, защото не намират общ език с тези към Софийския.... Я кажи, това как го наричаш?
Предполагам, че се досетиха всички коя беше мнимата "К Л И Е Н Т К А" от онази грозна и чисто клеветническа тема /без капка истина/.... Та по този повод те питам "помниш ли й името", да не го казвам аз, че съм "пристрастен"? Ако не желаеш, не казвай...тя ще се сети сама, явно поглежда тук!

Бих посъветвал всички: Отваряйте си очите, вземайте повечко мнения от познати и хора, на които имате доверие. За съжаление се налага, ако желаете да членувате някъде!
А най-важното е да обичаме истински любимците си и да бъдем ХОРА .... всичко друго е ала-бала.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.