Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема котето ми днес го блъсна кола :(((  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано10.10.02 22:48



и го няма вече :(((((

Чоки се казваше....





Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: бyбoлeчka]  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано11.10.02 10:08



bubche, mnogo sujalyavam za koteto....
ne se seshtam za drugo, osven da ti organiziram akciya za namirane na novo:((...
iskash li??

Редактирано от Tangerine на 11.10.02 10:14.



Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: бyбoлeчka]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано11.10.02 10:32



Jalko za gorkoto kotence.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Горкото!нови [re: бyбoлeчka]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 12:45



Това наистина е ужасно! Горкото животинче. Знам какво е да загубищ приятелче, защото съм го преживяла. Но при мене точно месец след като котката ми си отиде от лоша болест, се появи на двора едно пребито котешко бебе, погледна ме и ми каза: "вземи ме!" и сега е разкошна писана на повече от 3 години, в момента с бебета, които вече си търсят нова къща. Така че може би това е някаква утеха. Не че ще се забрави загиналата животинка, аз повече от година ги сравнявах, но това вече е минало. Така че ако решиш да имаш ново коте, овади се (аз съм в София)и това може да ти помогне да преодолееш загубата.




Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: Tangerine]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано11.10.02 13:41



Искам :(
ама аз съм от Поморие, далечко е. Всъщност не знам от къде си и кой ще се включи в акцията :-/



Тема Re: Горкото!нови [re: Paлицa]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано11.10.02 13:47



мерси и на тебе
аз днес ходих да го погреба в парка, наблизо... А една съседка, като ме видя да го прибирам снощи ми вика: кво ще го правиш, ей там в онзи казан иди да го хвърлиш !! Тц тц.....хора всякакви, аз съм си го гледала у дома и да го хеърлям така !?!?!




Тема Re: Горкото!нови [re: бyбoлeчka]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 13:59



Що за човек е тази съседка? Мойто нещастно животинче го погребах на вилата, на 100 км от София. Това е съвсем естествено.



Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: бyбoлeчka]  
Автор BenyB (непознат )
Публикувано11.10.02 14:31



strasno mi e machno za koteto-kak moza da stane takava belia-to ne ziveese li v kasti...dano skoro si nameris novo,zalko che si daleche ot plovdiv-dnes tuk vidiah obiava che podariavat norvezki gorski koteta



Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: бyбoлeчka]  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано11.10.02 15:22



dalchko e da:-(...az sum ot sofeto i shtyah sama da se organiziram, obache neznam kak da se transportira kote do moreto:(

Редактирано от Tangerine на 11.10.02 15:21.



Тема Re: котето ми днес го блъсна кола :(((нови [re: бyбoлeчka]  
Автор mokka (Pasha)
Публикувано18.11.02 00:49



Znam 4e obqvata e stara, no ako oshte ne si si namerila kote gadjeto na sestra mi (nie sme ot Burgas) ima nqkolko malki 4erni koteta, mnogo sladki i mili i iska da gi podari na nqkogo.
Pishi mi na pasha@mailium.bg ako si zainteresovana ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.