Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Гаджето ми и котакът Фьодор  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано22.08.02 00:16



Случвало ли ви се е да ревнувате от котка?! При това мъжка!!! Всичко започна от мига, в който гаджето ми, гледайки го умилено отсъди “Според мен той те смята за другият ми домашен любимец!” От тогаз го наблюдавам как ме гледа... да, има самодоволство в погледа му! Следващият ключов момент беше, когато пак гаджето ми безгрижно заяви “Абе защо хората, които имат кучета, са по-тъпи от тия, които имат котки? Забелязала ли си?”. Не бях забелязала. АЗ имам куче. Разбирам да си привързан към домашния си любимец, но чак пък той да гарантира за умствените ти качества... И днес вече чашата преля. След като бях увлечена в дълъг спор дали въпросният котак се опитва да заспи (твърдение на гаджето ми) или просто гледа тъпо (мое твърдение), самодоволното животно най-накрая заспа. Аз реших все пак да проведем и друг разговор. Зоркото око на котката се отвори и гаджето ми заяви “Според мен той просто мрази гласа ти”. Е са кво, да мълча ли?!? Иначе котето е много симпатично. Дори аз го храня, щото любовта на гаджето ми към него е много възвишена! И... да се надяваме... платоническа!!!

Корабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема heheheheeeнови [re: fukla]  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано22.08.02 10:01



Редактирано от Tangerine на 22.08.02 10:01.



Тема Re: Гаджето ми и котакът Фьодорнови [re: fukla]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано23.08.02 10:49



според мен имаш проблем с гаджето си. той очевидно е отявлен коткоман... и въпреки, че го разбирам, нямам представа защо изпада чак в такива крайности
колкото до твърдението, че тези с кучетата са по-тъпи, бих преразгледала въпроса:
тези с кучетата обичат да бъдат слушани, обичат да са водещи и да не им се противоречи много-много.
хората, които имат котки обикновено се задоволяват с това да ги научат да ползват тоалетната. оттам нататък десировките секват. котките се поддават единствено на звука от отварящ се хладилник. а стопаните им отдавна са се примирили... и си ги обичат не заради това, че пазят, или слушат. а защото са красиви и меки.

когато приемеш, че от гледната точка на Фьодор ти си полезна единствено защото можеш да отваряш консерви, ще спреш да ревнуваш

въобще тази история много ме забавли

с мен ли си в каната за мляко
с мен ли си в черното кафе


Тема Re: Гаджето ми и котакът Фьодорнови [re: fukla]  
Автор Neznaiko (непознат )
Публикувано24.08.02 16:05



А според мен въобще не си заслужава да ревнуваш, виж ако беше куче може, но от котка :-)) Защото те (котките) обичат само себе си и той (котарака) ще обръща внимание на гаджето ти само когато на него (котака) му е кеф. Така че ти обръщай внимание на гаджето си не само когато на теб ти се иска, но и когато той го иска и вече ще си повела на котака :-))) Успех!!!!



Тема Re: Гаджето ми и котакът Фьодорнови [re: fukla]  
Автор The Evil Tall One (SoulGuard)
Публикувано25.08.02 17:39



istinata e, che maj ima dva vida hora - hora kucheta i hora - kotki
kakto obiknoveno protivopolozhnostite se privlichat. ne daj si bozhe da is muzh-kotka i njama oturvane ot kuchki :)

glupostite nastrana, no az samijat si umiram za kotki i ne moga da disham kucheta i vsushtnost uzhasno mrazja da se grizha za njakogo/neshto. kotkata v tova otnoshenie e perfect. i (tova e po povod ot njakoj ot gornite postingi) obicham kotkite ne zaradi tova che sa meki i tam kfoto beshe, a zashtoto sa nezavisimi, dobra kompanija sa (ne ti dudnat na glavata, murkat i e lesno da gi nastroish priatelski: "pisi iska ripka?") i pljus tova mozhe bez problem da spjat v krakata ti i da gi topljat zimno vreme, kogato si na njakoja bezumna vila nasred predplaninskata vielica ...

konkretno po temata - gadzheto ti + fjodor - moga samo da otbelezha, che ochevidno se radvash na priatel s dosta stranno chuvstvo za humor, no sudejki po stila ti na pisane - i toj se radva na neshto podobno, tuj che sichko e ok :)

Стига пози,
стига избелели фрази,
свалете доспехи и маски
и пълни със празно паласки!


Тема Re: Гаджето ми и котакът Фьодорнови [re: fukla]  
АвторДpeбнoтo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:56



Аз бих могла да озаглавя тази бележка "Съпругът ми и котката Галена".
Значи историята е следната. Прибира се рано сутринта - към 4 часа съпругът ми от едно пътуване. Събужда ме, за да ми покаже нещо страхотно и аз онемявам - едно малко, пухкаво кафяво кълбо - много мило и изплашено. Намерил котанката на летището. Не съм подозирала, че това същество ще се настани толкова трайно в живота ни. Имам чувството, че той обръща повече внимание на нея, отколкото на мен. А аз също много я обичам и той също твърди, че обръщам повече внимание на нея, отколкото на него. Но какво да направя, като тя е едно страшно обичливо същество, никога не е сърдита, не е имала проблеми в "работата си" и не ги пренася в къщи и .... още много неща.



Тема нашия пък котаракнови [re: fukla]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано02.11.02 22:31



ревнува сестра ми от нейното гадже :-) фучи, хапе, дере и други котешки работи срещу него - котки и гаджета всякакви - не им се връзвай



Тема Re: Гаджето ми и Sambaнови [re: fukla]  
Автор mokka (Pasha)
Публикувано18.11.02 00:22



Az syshto imam kotka. Jenska.Malko revliva i glezla si pada.
No gajdeto mi q obojava, pyk i tq nego. Kogato si q vzeh i tq pla4eshe toi pyrvi predloji da si q vzemem v legloto (makar 4e i az si go misleh predi towa). I izobshto obichat si se, no ne trqbva da se vryzvash i da se samonaviash 4e toi obicha kotaraka si poveche ot tebe. Prosto (kolko iztyrkano shte prozvu4i) toi vi obicha po razli4en nachin



Тема Re: Гаджето ми и котакът Фьодорнови [re: fukla]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано11.12.02 18:46



не го дразни да не почне да пикае по обувките ти:))

пить надо меньше
меньше надо пить



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.