Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: tinkobg]  
АвторVi (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 15:32



Определно е така. Но CATIA е система от виско клас, а и незнам къде в България се използва.



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: Vi]  
Авторgredoиea (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 17:11



Според паричните възможности, без кражби и пиратски софтуер смятам, че може да си позволиш молив, пергел, линийка, гума и валериан за успокоение! Тук станало свърталище на кокошкари и крадци на софтуер - отврат! Грубия и просташки език обаче напълно подхожда на нивото и манталитета на форума!



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: gredoиea]  
Авторaмaтьp (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 18:26



gredoиea, грубия и просташки език е за такива като теб, казах и по горе направи си собствен клуб и си си пиши там любезно и интелегентно. ОВЦА ЗАСПАЛА.
А относно другите, када и кама трябва да са от масовите, за да има кой да помага, за да са на по достъпна цена, защото CATIA е доста скъп продукт, За SolidWorks и Solid Edge са добри според много хора, но какъв КАМ да избера тогава, някой знае ли POWERMILL как е като цена и качество, не искам да питам търговците защото винаги изтъкват добрите страни на софтуера си и премълчават недостатъците, а именно от вас ще науча истината.



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: aмaтьp]  
Авторcвeтo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 18:35



Езика си идва с възпитанието - не може с едни да си възпитан, а с други да бълваш гнусотии! Значи си двуличник и нагаждач - точно в отношението към простаците си личи манталитета! И на въпроса - толкова ли е трудно да се досетиш, че софтуера е според работата! Досега и дума не си обелил - какво, аджаба смяташ да вършиш!!



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: cвeтo]  
Авторaмaтьp (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 18:52



Нито съм двуличник нито нагаждач, с олигофрени и плужаци като теб се държа така за да знаят къде им е мястото, с възпитаните хора се дъжа възпитано, а свен всичко друго си и прост защото не си прочел първата тема а там пише:

Темата е разисквана няколко пъти, но моля споделете мнение коя кад и коя кам система е добра за конструиране и изработване на шприц форми. Благодаря.

Така че друг път чети и тогава коментирай дали съм обелил дума за ШПРИЦ ФОРМИ.Кое тук е невъспитъно и неясно?

Писнало ми е от тъпаци и малоумни шамандури, на работа си имам такива, не ви ща и тука!





Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: aмaтьp]  
Авторшaпka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 20:00



Слаби нерви - високо кръвно! Възпитание - нула! И пак питам - защо не ползваш шприцформите за домашни сладки - ще ти вършат идеална работа!
Като си направиш собствен форумq тогава кадрувай - а сега беж към магазина за домашни потреби! Какво значи "невъспитъно"





Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: aмaтьp]  
Авторoбяд (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 20:03



невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно невъспитъно



Това е най-новата ми шприц-форма - моля специалистите за мнение



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: oбяд]  
Авторaмaтьop (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 21:48



Да ви еба майката и на двамата. На ви въСССпитание некъдърни тъпаци. А формичките за сладки си ги натикай в гъза!



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: oбяд]  
АвторBaлeнтин (Нерегистриран)
Публикувано21.08.09 22:05



Колеги рядко ми се случва да пиша в този форум защото отдавна той не изпълнява предназначението си. По-често може да прочете куп самохвалства от някои самоопределил се за специалист, дребни заяждания и агитация от фирми дистрибутори за това че по-добро от лицензирания софтуер няма. Ако някои иска да даде мнение и съвет на питащия моля да го направи културно. Аз използвам SolidWorks - за моделиране и Mastercam - за машининг защо сигурно защото ги познавам достатъчно добре - все пак софтуера е само помощно средство - ако предкомпютърното устроиство няма идея какво да направи едва ли някакъв софтуер ще му помогне.



Тема Re: кой кад/кам е добърнови [re: aмaтьop]  
Автор Wollf (laughing)
Публикувано21.08.09 23:16



+1 за колегата Валентин. Работя с SolidWorks + Mastercam от години, но за моделиране и като време за научаване Solid Edge е равностоен на SW. Мастеркама печели предимство пред PowerMill само с това че е по универсален. Фрезовите програми създадени с Мила са по изчистени и по малко проблеми, но пък освен да фрезова PowerMill друго не може. Общо взето мисля че разумния избор е в комбинация м/у 2 от тези 4 програми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.