Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Смяна на CNCнови  
Автор obul (непознат )
Публикувано05.01.07 09:16



Един познат има фреза DECKEL с управление CRUSADER2 на която иска да и смени CNC.Идеята е фрезичката да може да се движи по 3 оси и да върви в DNC режим.Ако някой от вас е правил това упражнение нека сподели опит.Интересува ме кой може да свърши тази работа и за колко пари?Добре ще е да е на базата на добрия стар FANUC а не някакво екзотично на което да се чудиш кое какво е.



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: obul]  
АвторJesuitic (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 15:03



Занимавам се с модернизация и ремонт на металорежещи машини и мисля че мога да ти помогна по въпроса.Не си споменал нищо за механиката на машината, само замяна на управлението или се нуждае и от механичен ремонт.Ние сме и представители на Декел за България така че мисля че можем да ти помогнем.
Ако се интересуваш пиши подробности на:
e-mail:mavilim@abv.bg



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: obul]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 16:40



както казава колегата от преди6ния пост много информация си спестил
но да ти кажа тази процедура 6те ти струва скапо имам наблюдения от фирма ЕТА 17 които предлагат управления като аналог на ФАНУК и цената им е оклу
5000 долара
ина4е едни колеги от пазарджик сложиха управление за околу 3000лв и се даржи много добре



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: sky]  
Автор obul (непознат )
Публикувано08.01.07 08:25



Информацията не съм я спестил.Просто толкова знам.Машината не я моя и съм я виждал само един път.Просто ме помолиха да търся варианти за смяна на управлението защото в тоя си вид не върши работа.Бях чул че се вкарват и стари управления фанук от Германия.Знам че няма да е евтино но 3000лв. е разумна цена според мен.Ще съм ти благодарен ако ми дадеш някакви координати на тези колеги.Точно това ме интересуваше.Някой да каже лични впечатления.



Тема Re: Смяна на CNC [re: Jesuitic]  
Автор obul (непознат )
Публикувано08.01.07 08:30



Не съм споменал за механиката защото не знам нищо за нея:(Може и да се познаваме щом сте представители на Декел:)Ще се обадя когато получа повече подробности.



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: obul]  
Автор obul (непознат )
Публикувано08.01.07 08:41



Видях в нета това:
http://cncsystem.hit.bg/
и това:
http://www.semis.hit.bg/cnc_bg.html
Някой да е ползвал техни управления?



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: obul]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 09:08



Ne 6te6 li da prepora4a6 BEL-Kazanlak?
Pitai Nedialko Grozdev.



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: broto]  
Автор obul (непознат )
Публикувано08.01.07 14:37



Няма какво да питам.Ако трябва сам ще се свържа:)Но не зависи само от мен.Все пак машината не е моя.Брото вие да не бяхте с такова управление?

Редактирано от obul на 08.01.07 14:40.



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: obul]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:02



Да, ама на машина за дърво!



Тема Re: Смяна на CNCнови [re: broto]  
Автор obul (непознат )
Публикувано10.01.07 13:56



Няма значение.Сподели как се държи.Точно това търся.Мнения на хора които ползват такива системи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.