Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 01.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Супер новининови  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 01:20



Реших тайно да се изтествам за по-важните венерически болести, че отдавна не го бях правил, а сега имам малко свободно време. Пръснах $300 за тоя ташак - адска скъпотия. Обаче скивайте само:

СПИН - негатив
Сифилис - негатив
Триперче - негатив
Кламидия - негатив
Хапатит Б - негатив

Ако има някоя путка от Бостън да идва на сигурното





Тема Re: Супер новининови [re: pesho]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано23.11.06 02:30



сканирай го и го пусни тука де, какво шикалкавиш



Тема П.С.нови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 02:31



Размислих. Путки от Бостън, не ме търсете. Вие май се ебете с негри и разни мангали. Не искам да ми лепнете нещо!



Тема Re: П.С.нови [re: pesho]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано23.11.06 02:36



ще ги ебеш само срещу айди и такава бележка дето ти си си изкарал.



Тема Re: Супер новининови [re: pesho]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 06:18



Ами имал си -дал си. Може да ги направиш тези изследвания и без пари, може и да се имунизираш срещу хепатит А и Б безплатно, стига да знаеш къде.
Пешо, едно ще ти кажа - докато не започнеш да се отнасяш към жените като човешки същества, а не като полов орган скоро няма да ебеш. Кой както си постеле, така ляга



Тема Бях забравилнови [re: XXX]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 06:23



Те мен ме имунизираха против Хепатит в Армията, да му еба майката. Изведнъж се сетих. Пу, да ти еба майката, за дето ми напомни! Полов орган тъпа.





Тема И ОЩЕ НЕЩОнови [re: XXX]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 09:47



Тъпа путко, знаеш ли, че в щата, който живея, да се приближиш до някого на повече от 6 фута до него с цел да му даваш съвети и да го поучаваш без негово изрично разрешение е незаконно? Това, което тук ми казваш не е законно да го кажеш, ако ме видиш на живо, освен ако не ми викаш отдалеко! Кое те кара да мислиш, че аз няма да псувам тоя грозен парцал майка ти от тук до България и обратно?

Аз на теб някога да съм ти давал съвет? Не съм и не е защото съм по-проС от теб или защото ми е малък опита. Имам огромни знания и опит, които много малко хора имат, ама не се връ на всеки да му казвам как да живее.

Скоро няма да еба ли? АМИ ДА ТИ ЕБА ПУТКАТА МИРИЗЛИВА ТОГАВА!!!



Тема чукчанови [re: pesho]  
Автор ease ()
Публикувано23.11.06 15:08



пешо, разкрита беше тайната що си толкова кух-ти си чукча!!!само това велико племе има тоя безподобен начин на мислене!Доказателството:

Качил се един чукча на едно дърво, седнал на клон и започнал да го реже. Покрай дървото минал един човек, видял какво прави чукчата и му казал-"чукча, не режи клона на който седиш, защото ще паднеш".Чукчата го пгледнал мръсно, казал му да си ебе майката и си продължил с рязането. Човекът, като видял,че няма файда, си отминал. Но не минал и 50 метра и чул шум зад гърба си-чукчата лежи на земята със се клона и викаслед човека-"Колдун проклятии!".




Логиката,че ако някой ти каже истината те съветва и едва ли не ти пожелава нещо е типична за изостаналите племена и ти се проявяваш като достоен чукча!


п.п между другото 6 фута са два метра, така че е съвсем удчано разстояние да ти се каже,че с тоя атитюд едва ли ще ебеш скоро /освен ако не си платиш, разбира се/.и разбира се-имаш шансът да си намериш някоя женска чукча.Което ти пожелавам-ше се кротнеш.

Редактирано от ease на 23.11.06 15:11.



Тема Re: Супер новининови [re: pesho]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано23.11.06 20:00



ха-ха... много добър подход!





Тема Re: И ОЩЕ НЕЩОнови [re: pesho]  
АвторГeшo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 20:28



бе да те еба в смотаняка прост , така ли се говори на жена бе простак? И псува на всичкото отгоре- Скоро няма да еба ли? АМИ ДА ТИ ЕБА ПУТКАТА МИРИЗЛИВА ТОГАВА!!! Ти си бил голям комплексар бе, мислех си отначало че само се бъзикаш тук с всички, обаче като чета как разговаряш с хората , май си един тъп и прост комплексар дето само знае да вдига тежести,но ме съмнява че и това правиш-най-вероятно вдигаш кутиите с пиците които разнасяш из Бостън на бедните негри. Бухахахаха, бил се тествал за спин и други-аве смотлйо, за да ги хванеш, трябва да си легнеш с жена ве, лузър

обаче ти гола жена си виждал май само на кориците на Плейбой през витрината-щото немаш пари да си го купиш,ве комплексар





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.