Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Супер новининови [re: kate_]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано23.11.06 20:29



Кате сладко, къде се губиш? Идваш от дъжд на вятър само. Къде ще празнуваш?

Divide et Impera!!!



Тема Ма ти що си таков демоде бе???нови [re: pesho]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано23.11.06 21:13



Къде са ти кондомите, а?
Да фърлиш мангизи и да ти трепере под гъза докато uзлезат резултатите. Я си купу "Били бой-12 пак" на първо време да не те мисля.



Аз ако видя, че един мъж няма кондоми в джоба в решаващия момент, го мисля за прост(-ак)....



Тема Re: Супер новининови [re: pesho]  
Авторлeлeййййй (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 22:36



ами ти си бил стерилен, бре!


малко гъбки поне не ти ли намериха за мезе?




Тема Re: Ма ти що си таков демоде бе???нови [re: Nirvana]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 23:15



Имам презервативи някъде наоколо, които не ползвам.

Едва ли ще мога да започна да ползвам презервативи, защото риска да ми спадне хуя ще е прекалено голям. Не всеки може да ебе с презерватив. Аз, в повечето случай, не мога.

Планът ми беше да започна да еба само готини мадами, които да искам да еба повече от един път, такива, с които след известно време не бих ползвал презерватив и без това първият път би бил безмислен. Това е новата доктрина.



Тема Re: И ОЩЕ НЕЩОнови [re: Гeшo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 23:17



Тъп бълък. Искам да ти разбия главата и въобще не се бъзикам.



Тема Re: чукчанови [re: ease]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 23:20



Ти си малоумен урод. Не ми е нито смешно, нито интересно да гледам клоуни като теб. Не искам да те има.



Тема рийзънингнови [re: лeлeййййй]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 23:35



Тези гъбични организми, за които говориш винаги ги има по тялото. Когато няма следи от забележими натрупвания, не виждам смисъл от специални тестове, дори и да има такива. А аз нямам такива натрупвания.

Важното беше да се тествам за бактериологичните инфекции като сифилис, трипер, които се лекуват с антибиотици. Знанието да имам такава бактериологична инфекция, би ми помогнало, защото мога просто да я излекувам. За СПИН се тествах по-скоро по емоционални причини и нямаше особен смисъл.



Тема Re: рийзънингнови [re: pesho]  
Автормaлeййййй (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 00:40



вагинални гъбички, дечко, кандидас вагиналис


веднъж да ебнеш и ги фащаш
ама ти от де да знаеш?



Тема Re: Ма ти що си таков демоде бе???нови [re: pesho]  
АвторLifeStyles (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 04:13



Ultrathin или някои от другите марки супертънки, стават. Ако се ебеш без кондом значи нямаш акъл. СПИНА ходи и по красивите.Ако някоя се съгласи да я ебеш без кондом, трябва да си луд да го направиш, защото това значи,че тя се ебе и с други така и следователно е в рискова група.



Тема Re: рийзънингнови [re: pesho]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано24.11.06 06:06



Пеше, ти си смотан чикиджия. Как е могла да те изпика майка ти такъв изрод!!Ходи се гръмни някъде копеле смотано! Омръзна ми да та ти чета простотите лузър скапан!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.