Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 23:12



Моята вяра е в мен, не я търся на друго място. Всеки трябва да се помъчи да я открие у себе си. На това ме учи йога.
Аз не съм menschenabhaengig i и предпочитам да имам повече "куул" познати за парти, отколкото приятели..



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 23:17



не се заблуждавай че не си меншенабхенгиг,всеки е.човекът не е създаден да бъде сам.А за куул хора за парти немците не могат да стъпят и на малкия пръст на гърците.Екскюзми ако си брачно обвързана с немец не го приемай лично,но сравнение не може да има.А и българите са страшни купонджии





Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 23:34



Няма страшно, няма нужда да те екскюзвам, брачно обвързана съм с българин,но и той е като мене - тип "щтеппенволф"...



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 23:45



Ето че пак сте двама





Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 23:51



Да, два щеппенwоелфе заедно...



Желая ти успех в търсенето на по-благородни души. Аз спрях отдавна да ги търся още в Бг-то, а почнах да работя върху себе си. Намирам го по-смислено.

Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано07.12.06 00:12



Няма значение важното е заедно

Благородни души едва ли ще открия вече освен тези които вече съм открила.Но карай,а без хичНа теб приятно и не спирай да работиш над себе си



Тема ставанови [re: Nirvana2]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано07.12.06 17:42



Хи-хи, бе много Беняминовци си прочела бе нирванке, а я кажи на Бенямин Блюмхен книгата дали си я чела?





Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано07.12.06 17:50



Хихи! Немци и парти. Ако искаш да загинеш от досада и скука, кани си немци на парти. Миналта година имах неблагоразумието да прекарам Силвестър в немска компания. НИКОГА ВЕЧЕ!



Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано07.12.06 17:54



Я, ново 20! 3 години те оплюваха във форума, че си омъжена за немец, пък сега какво излезе. Мистериозна фигураси ти Нирвана. Но с това последно признание ми стоиш една идея по високо в класацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.