Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в Дойчланд, бе?нови [re: vodafone]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано24.11.06 19:34



Извратеняци има навсякъде. За съжаление немците се правят на големи демократи и човеколюбци/смях в залата/ и затуй въпросния изрод ще го приберат в уютния немски затвор най-много за две -три години и после ще го пуснат, за да се гарви и трепе следващата, ако хапчетата не са дали резултат.



Тема Re: Какво става в Дойчланд, бе?нови [re: Maka_]  
Автор Plambin (непознат )
Публикувано25.11.06 00:30



По повод "уютния немски затвор" виж щихворт Justizvollzugsanstalt Siegburg

P.



Тема Re: ставатнови [re: vodafone]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 18:20



Какво promi gesellschaft ти се привижда,ниЩо подобно,пове4ето са хора бе3 обра3ование,с ниска обЩа култура,от което прои3ти4а ограни4ено мислене.Има и иклÜ4ения 3а радост,но те са 3а да потвърдят правилото.Германия я о4аква икономи4еско и морално падение.Или нима не сте видяли как немските девойки 3абърсват по доскотеките последните наркомани и утрепки 3а една ноЩ,съЩото се отнася и 3а немските господа.В3имат противо3а4атъ4ни и си лягат с който им падне,все едно спин не съЩествува

Е това ако е проми направо не 3нам.Проми са били старата генерация,които с труда си са и3градили Германия,останалото са дриШльовци от класа,които и3падат в депресия Щом се смени килима във всекидневната.Айде по3навам доста,да не кажем по необходимост само сред такива се движа по 8 4аса на ден.И то в елитна фирма.....



Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 21:30



Я плиис се обоснови тука с какво немското мислене е ограничено и защо например твоето българско мислене не е ограничено. Дай примери. Иначе постинга ти звучи като приказки от Женския пазар на Лъвов мост.



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 22:14



Ами как,примери колкото искаш,например че двама от шефовете ми не могат да пишат правилно

.Да не говорим че народа не е прочел нито една книжка през живота си,пример за това е че в почти никой дом няма библиотека с книгиЕдинствената позната литература е билд
Духовният живот на хората е сведен до минимум.Болшинството имат изкривена ценностна система.Приятелство между двама индивиди в истинския смисъл на думата съществува много рядко.С две думи хората са яко в матрицата
Е,не се отчайвайте,има и готини.Но тях още не съм ги срещнала
За протокола,половин гъркиня съм.



Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 22:15



На женския пазар на Лъвов мост никога не съм ходила





Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 22:27



Доста се смях, като четох за липсващия духовен живот и като доказателство за това е липсата на библиотека в дома. Ами, бейби,виж сега, около мене например много се чете (не вестници), повечето хора си купуват книгите в амазон, четат ги и ги препродават в ебей - удобно, практично, по немски. Или ги вземат от библиотеката. Това да не са икони, та да ги събираш по етажерките или регалите на секцията. Въобще едно жилище не трябва да е задръстено с вещи,багажи, книги, стари списания и тн. за да има пълноценно движение на енергията в него

Ти мислиш ли например че живеещите в блок 42 на жк Дружба или в блок 78 в Младост или в блок 12 в Надежда или в село Долно Камaрци или на село Горно Камарци или..или..или.. имат по-богат духовен живот??? Или само си го вярваш така за успокоение?



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 22:36



Ибей бейби

Е къде ги видя тези четящите хора бе мацка,аз как за 20 години не срещнах единИ някои книги са като икони,но тук нямам намерение да споря с теб.А това за енергообмена пък мен ме разсмяАко във вътрешният ти живот няма енергообмен не очаквай да има такъв в дома ти,това с или без книги.
Да преминем към вярата.В какво вярва средностатистическият немец?Има ли някакви ценности за които се бори и ги отстоява?Неща като честност,справедливост,приятелство?
И пак за протокола,приятелите ми както в българия така и в гърция са страшно интелигентни и мили хора.С такива хора около себе си можеш да преминеш през дик унд дюн.А защо ли тук не срещнах такива,след като повече време от живота си съм прекарала в Германия?Единствените ми приятели тук,както и приятелят ми са гърци и са невероятни хора.



Тема Re: ставатнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано06.12.06 22:52



Не знам как е по другите места, аз се движа малко като в оазис, в които винаги се знае коя е най-новата книга на Бенямин фон Стукрад-Барре или на Бенямин Леберт или на Мишел Холобек и тн., кога има лезунг в word- клуба (другата седмица сме на Стукрад-Барре.., юпиии!)

А доколкото до енергиите, за вътрешната си права - тя е на първо място, но не е лошо човек да е запознат малко и с теорията и практиката на фенг шуи за движението на енергията в един дом. Има доста книжки по темата...

Иначе останалите въпроси не си ги задавам:
В какво вярва средностатистическият немец?Има ли някакви ценности за които се бори и ги отстоява?Неща като честност,справедливост,приятелство?

Просто не ме интересуват. Затова и не мога да взема отношение по темата. За мене живота е комедия (виж ми мисълта в подписа). Освен това не знам какво значи "невероятен човек", някакси ми звучи невероятно безкрайно приповдигнато като определение. Има ли въобще такива...?



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: ставатнови [re: Nirvana2]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.12.06 23:03



С езотерика се занимавам от много години,има майстораска степен по рей ки.Невероятни хора има да,жалко че не си ги срещала.Невероятно чаровни,мили,невероятно усмихнати,понякога невероятно тъжни,както му дойде.Как четеш за фенг шуи а не си си задавал въпроси за вярата?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.