Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 26.04.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Педалите са болни и нещастни хоранови  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:10



Не бива да им се подиграваме, а да ги съжалим и да се помъчим да им помогнем с каквото можем.
Дано се излекуват поне някои от тях!



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.10.04 22:53



Ох, тази тема тука се изтърка. И гаргите разбраха, че да си гей не е болест, нито нещастие. И още нещо, на "хетеро" момчетата просто не им стиска да пробват с друго момче, защото дълбоко в себе си знаят, че ще им хареса.

Статистиката сочи също, че който е опитал с момче не се е отказал, докато изобилстват случаите в които един мъж заменя жените за друг мъж...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема така е, ама...нови [re: emo]  
АвторCпиpo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:54



не могат да се излекуват, бъди сигурен! обаче са опасно долни защото искат да пръскат гнилата си зараза сред подрастващите и изобщо където могат, затова трябва да изкореним това зло - за да се съхраним! затова няма за какво да им помагаме, а трябва да помогнем на себе си да живеем нормален живот без перверзни опасно психично болни педали наоколо



Тема Re: така е, ама...нови [re: Cпиpo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 23:14



Че са долни - прав си. Само виж отговора на онова хормонално недоразумение по-горе:

И още нещо, на "хетеро" момчетата просто не им стиска да пробват с друго момче, защото дълбоко в себе си знаят, че ще им хареса.

Статистиката сочи също, че който е опитал с момче не се е отказал, докато изобилстват случаите в които един мъж заменя жените за друг мъж...


Това ако не е пропаганда и подстрекателство, не знам какво е!
Ако някой мазен дебел чичко вземе да обяснява на сина ми, как който опита с мъж не мож го удържа, ще му отрежа езика и патката. Не ме интересува в затвора ли ще отида или не.

А и да не е мазен дебел чичко ,пак



Тема То да можеш да го хванеш,нови [re: Emo]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 07:13



Ще го натрошиш ,педала му с педал, но това че са долни означава че се крият и само дращят из форумите /нали е безопасно/ .

Един съвет- спри да им пишеш на хюмненцата, да не ги кефиш-ето, сега трябва да си сигурен че си бъркат в задника,докто ни четат и си квичат фалцетничко / по педалски/- ето още един мъъъъъж се занимава с меееен ...

Какъв ташак- на
www.rotten.com
снимките са супергадни , но най-отвратителната е на един " хубавец" като тия тук педали, дет си е наврял един буркан в задника педалски, и лекарите му го вадят,еба ти отврата !



Тема Re: учудваш менови [re: Пич]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 07:25



Пич,защо отваряш педалски сайтове, не те знам.Аз бих повърнала.Само при мисълта за съществуването на тая мръсна сган ми се повдига.Няма по-гнусно от всички извратеняци-педали,геронтофили,наркофили...
И не обръщайте внимание на постингите на някой си Янко от мое име-аз не пиша за мутри и педали в едно изречение.
Моля,не отговаряйте на постинги явно неписани от мен като тези от днес и вчера.Янко просто си няма работа.



Тема Re: учудваш ме [re: мaйka]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано27.10.04 17:02



Ротън не е педалски сайт, това е сайт за психари като тебе



Тема Re: учудваш менови [re: мaйka]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 18:37



Не е педалски,тоя сайт направо е като кутията на Пандора... И разбира се, и педала си е представен там както подобава-с буркана в задника!



Тема Re: така е, ама...нови [re: Emo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.10.04 19:37



каква ти пропаганда! аз направо ти го казвам, щото си бавнозагряващ. Да си гей е СУПЕР. Както съм казвал и друг път - ние сме по добрата половина на човечеството - по образовани, по интелигентни, по чувствителни, по добре миришем, с поддържана физика и така нататък.

Изобщо не се крия, момченце. Който иска, знае къде да ме намери. Проблемът е, че ти си този, който се крие...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема еmо - и ти си като тяхнови [re: Emo]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 20:46



И ти си като тях!
Ако не беше като тях, нямаше да ловиш чичковците за патките!
ИЗРОД!
УМРИИИИ!!!
МАФИЯ ДОЛНА!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.